Co teraz czytacie?

napisał/a: Jeanet.te 2008-12-17 22:22
A ja właśnie kończę "Christine" Stephena Kinga. Świetna!
napisał/a: Fila 2008-12-19 00:55
"Biała Gwardia" M. Bułhakowa (w autobusach i tramwajach )
napisał/a: ayra30 2008-12-19 14:59
dalej opowiadania Eileen Chang - do autobusu mi ta książka nie pasowała, więc tak sobie pomalutku czytam kolejne opowiadania wieczorową porą pierwsze dwa już mnie przeniosły w inny świat...
a.
napisał/a: Apple 2008-12-19 16:08
"Nagrody Darwina" Wendy Northcutt - polecam ! idealne na chandrę :D
napisał/a: jente8 2008-12-19 16:25
Apple napisal(a):"Nagrody Darwina" Wendy Northcutt -

Rewelacja! Czytałam 2 części :)

Ja skończyłam wczoraj słynny "Zmierzch" Stephenie Meyer i strasznie żałuję, że nie mam pod ręką kolejnych tomów :(
napisał/a: orka2 2008-12-19 19:52
napisal(a):Ja skończyłam wczoraj słynny "Zmierzch" Stephenie Meyer i strasznie żałuję, że nie mam pod ręką kolejnych tomów :(

Uluś przyjeżdzaj do Częstochowy to CI drugą część pożyczę (dostałam od męża ) a własnie czytam 3 :D Książka wciąga ale cieszę się że 4 część będzie ostatnia bo niektóre epizody mnie już denerwują :D
napisał/a: jente8 2008-12-20 00:39
orka napisal(a):Uluś przyjeżdzaj do Częstochowy to CI drugą część pożyczę (dostałam od męża ) a własnie czytam 3

Kurczę... chętnie od razu wskoczyłabym w pociąg :) Ale już chyba taniej i szybciej byłoby, gdybym je sobie kupiła (właśnie wypatrzyłam pakiet 3 tomów w Empiku w promocyjnej cenie... kusi...) ;) Jest jeszcze opcja e-book, ale nie dam rady czytać na kompie całej książki :/
Kiedy zostanie w Polsce wydana 4 część?
napisał/a: ~gość 2008-12-20 02:11
ula_jente, mogę Ci przesłać e-booki

Breaking Dawn ma się ukazać w marcu
napisał/a: jente8 2008-12-20 11:22
Rooda666 napisal(a):ula_jente, mogę Ci przesłać e-booki

Dziękuję, mam już :)
napisał/a: Misiaq 2008-12-20 12:57
Wszystkie piszecie o Stephenie Meyer, a ja nic jej nie czytałam, aż mi głupio Chciałam wypożyczyć "Zmierzch", ale oczywiście nie ma w bibliotece, zapisałam sie na listę kolejkową, ale jakoś nie wierzę w te listy. Już kilka razy sie na takie wpisywałam, a nigdy nie dostałam tego co chciałam. Chyba trzeba mieć układy z paniami Zrobiłam małe OT, przepraszam

Ja teraz czytam "1944. Powstańcze epizody. Ocalone od zapomnienia relacje powstańców", polecam tym, którzy lubią taką tematykę, czyta się świetnie...
napisał/a: Asior 2008-12-20 13:03
Właśnie skończyłam czytać:
Necia napisal(a):"w głebi lasu" Cobena

suuuuper książka:D
mojego ulubionego pisarza:)
A teraz się wzięłam za ,,Sto dni po ślubie" Emilly Giffin.
napisał/a: jente8 2008-12-20 13:09
misiaq napisal(a):Wszystkie piszecie o Stephenie Meyer, a ja nic jej nie czytałam, aż mi głupio

Wcale nie wszystkie :) Ja dopiero w tym tygodniu przeczytałam 1 tom :) I też zapisałam się na listę kolejkową, na następne 2 tomy... ale nie wiem, czy się doczekam.

Aha, miała być recenzja (Rooda666 :P ) więc w skrócie: pierwsze 150 stron to typowe romansidło dla nastolatek, podobne do wszystkich książek z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" Ale potem... ech, oderwać się nie można :D

Żeby nie było tak całkiem nie na temat: wróciłam do czytania Szczepkowskiej "Sześć minut przed czasem", bo porzuciłam ją wcześniej na rzecz Meyer ;)


Asior, koniecznie napisz potem jak Ci się podobała, widziałam ją w Empiku i zaciekawiła mnie.
A Coben jakiego typu książki pisze?