Jakie filmy polecacie? Na co warto pójść do kina?

napisał/a: wiolisia 2007-01-21 22:10
dla mnie jedyny ciekawy gatunek to horrory-więc jak ktoś lubi to polecam-DEMON HISTORIA PRAWDZIWA-EGZORCYZMY EMILY ROSE-GŁOSY- i najnowszy dość fajny APOCALYPTO mela gibsona pozrowionka-dajcie znać czy też się podobały
napisał/a: Anetka1 2007-01-21 22:11
a jak oceniacie - Ci którzy oglądali - "dlaczego nie" ???
napisał/a: nika81 2007-01-23 19:27
Niestety nie miałam jeszcze przyjemności obejrzeć "Dlaczego nie?", więc się nie wypowiem. Natomiast oglądałam APOCALYPTO i uprzedzam, że jest to film dla ludzi o mocnych nerwach. Ja przez połowe filmu siedziałam za plecami męża, bo to nie na moje nerwy było. Także zastanówcie się dziewczęta. Pozdrawiam kinomaniaków
napisał/a: samsam 2007-01-23 19:58
Anetka, z pewnością ambitne kino to nie jest. Ale Ci, którzy lubią romantyczne komedie (zwłaszcza kobietki ), to warto się wybrać do kina.
To taka bajka, wszyscy są piękni, bogaci i ta wielka miłość. Ach...
Ale mnie się podobało
napisał/a: ~gość 2007-03-04 00:46
Misia bałaś się na apocalypto-to innych które polecałam lepiej nie oglądaj
napisał/a: nika81 2007-03-04 09:12
Oki :) Ja oglądałam ostatnio tego "Świadka koronnego" i nie podobał mi się. Jak dla mnie nudy
napisał/a: Anetka1 2007-03-04 09:23
Misia, a ja się własnie zastanawiałam czy nie ściągnąć go przez onet...Ale skoro większość uważa że nudy to wstrzymam się do momenu aż nie będzie dostępny na płytkach.
napisał/a: nika81 2007-03-04 09:35
Moim zdaniem nie warto. Film naprawdę przereklamowany! Przynajmniej dla mnie.
napisał/a: slonko4 2007-03-04 10:05
A propos "Dlaczego nie" to jak dla mnie film fajny, mojemu narzeczonemu tez sie podobal. Fakt, taka romantyczna komedia, ale milo sie oglada. Jest tam co prawda kilka wpadek technicznych, ale da sie przebrnac. Mam na mysli to, ze np. kamerzysci odbijaja sie w masce samochodu, sa jakos tak zle ustawieni. A po drugie ostatni moment filmu - niby akcja w jeziorze, a na ekranie z obu stron widac plytki basenowe ;) Coz, zdarza sie...
napisał/a: marionette 2007-03-04 10:51
polecam "w pogoni za szczęściem" z Willem Smithem.
naprawdę warto, film dla mnie interesujący, a mnie jest jakoś trudno zainteresować filmem.
napisał/a: jente8 2007-03-04 13:33
My byliśmy wczoraj na filmie "Pachnidło: Historia mordercy". I podobało mi się, chociaż jak czytałam przed obejrzeniem opinie internautów, to były bardzo podzielone i trochę się obawiałam. Ale jeśli podobało się nawet dark_salve, to film naprawdę musiał być dobry Ciekawostką jest pokazanie zupełnie innego postrzegania świata... no i prawdziwy kunszt reżysera, bo potrafił w dużym stopniu oddać świat zapachów za pomocą obrazu filmowego. Polecam.
napisał/a: nika81 2007-03-04 13:39
Kurcze każdy mówi co innego na temat tego filmu Chyba się skusze bo mnie intryguje