horrory co warto oglądnąć ?

napisał/a: no name 2010-05-21 18:41
Dona, z Freddego bardzo udana byla 5 czesc... dobre efekty. Troche tez humoru bylo...szczegolnie jak typ jedzie samochodem i slucha: "that's me in the corner..loosing my religion.." i drapie sie po kroczu..i po chwili reka krugera go drapie... wiadomo jak sie to skonczylo, pokazali go zonie w kostnicy...hardcore...

ja dzis ogladam exorcista, dzieki za cynk...

[ Dodano: 2010-05-23, 06:01 ]
ok, mam dyzur.. i trohe typa sie zeszlo..ale ogladam:

Evil Dead by Sam Raimi

stary, oldschoolowy horror, lata 70te bodajze... laski supcie fryzury..tapira na maxa... ale takich hardcorowych sen nie widzialem na oczy...

wymienie tylko dwie aby nie psuc niespodzianek..laska odgryzla sobie swoja wlasna reke...i jezeli w horrorah, tych dobrych oczywiscie...musza by sceny erotyczne, chociaz jedna..to tutaj jest... laske zgwalilo drzewo...max hardcore....max hardore... horror typowo odmozdzajacy, ale zrobili z tego trylogie... fajna fabula w sumie wychodzi... no i niebalnalne sceny...dla tych scen warto..bo w sumie napiecia nie ma..wiadomo ci sie stanie...
napisał/a: Dona 2010-05-26 11:12
Kruger to w ogóle są wspomnienia z mojej młodości - pamiętam do dzisiaj, jak skrzypiały rury, które Freedy dotykał swoimi szponami:)
napisał/a: no name 2010-06-04 00:05
REC 2 - jest ok. obejrzalem...czekam na 3-jke. Oczywiscie REC I - jest pionerski i fajny, oryginalne podejscie do tematu i wszystko super...lubie filmy o zombie i wampirach...ale Rec 2 dorasta do tematu. polecam, choc az taki rewelacyjny jak jego poprzednik nie jest.

Evil Dead - The Army of Darkness - dziwny... taki niszowy rzeklbym... trzeba obejrzec dwi poprzednie wersje bo ta zamyka trylogie pt. Evil Dead. Widac ze rezyserowi skonczyly sie pomysly juz na akcje, fabule i ta ostatnia wersja jest juz mega naciagana... efekty powtarzaja sie z poprzednich wersji... zadnego refreshhingu... ale mimo wszystko warto..tak dla klasykow horrorow....evil dead nie mozna ominac...
napisał/a: beatka950 2010-06-04 10:32
no name napisal(a):REC 2 - jest ok.



Oglądałam jest fajny ale myślę że własnie 1 była lepsza
napisał/a: krowamućka 2010-08-03 10:57
gabi071984 napisal(a):jestem maniaczką horrorów uwielbiam je oglądać doradzcie co powinnam sobie ściągnąć w pierwszej kolejności ?


Z horrorów sięgnij po Hitchcocka. Ja też lubię horrory i w jego klimaty jeszcze się nie wgłębiłam, ale jest niekwestionowanym mistrzem grozy. Polecam też "Inni" z Nicole Kidman - bardzo fajny, straszny klimat, ale bez bezsensownego przelewania krwi. Szukaj horrorów z sensem, bo takich, gdzie krew leje się wiadrami to nie brakuje i takich nie polecam.
napisał/a: karolincia1 2010-09-29 11:04
ja polecam film Widmo - produkcji japońskiej, ale naprawdę warty pooglądania. I oczywiście wszystkie części Piły.
napisał/a: kate1775 2012-03-03 22:09
Oglądam praktycznie tylko horrory, bo je uwielbiam i oto lista moich naj...

Zaznaczam,że oglądałam bardzo duzo

1. Shutter Widmo (Japoński )
2.Oko (Japoński )
3.Oczy Julii
4. Kobieta w czerni
5. Plewy
6. Rest Stop
7. Półmrok

Dodatkowo oglądałam: Stay Alive, Zejście, Zejście 2, Jaskinia, Ring, Ring 2, Współlokatorka, American Hounting, Egzorcyzmy Dorothy Milles, Wszystkie części Piły, Hostel, Hostel 2, Klątwa, Klątwa 2, Walentynki, Krwawe walentynki, Hotel Zła, Hotel Zła 2, Hotel Zła 3, EdenLake, Ammityville, Rasa, Population, Stygmaty, Smakosz, Smakosz 2, 13 duchów, Znaki, Omen, Kości, Dom na nawiedzonym wzgórzu, Nienarodzony, Wzgórza mają oczy i wiele innych
napisał/a: Hecate 2012-03-04 23:24
Stay alive to największy chłam jaki w życiu widziałam No i ludzie, którzy "uwielbiają Elżbietę Batory, bo widzieli Stay alive." Porażka.
marikak
napisał/a: marikak 2012-03-30 21:19
Polecam "oko", "oszukać przeznaczenie", "resident evil", "ring" :)
napisał/a: marmolada 2012-04-15 17:53
"Oko" nie, nie słaby. Z tych co proponujesz to tylko klasyka czyli Ring.
napisał/a: ewelka123111 2012-06-14 18:00
Ja polecam Egzorcyzmy emily rose (do tej pory boje sie obudzic o godz 3 ), Smiertelna goraczka (jesli lubisz lejaca sie krew) , SHUTTER widmo, Ostatni dom po lewej ;)
napisał/a: Lucka4 2012-07-20 12:40
A ja jestem ciekawa Reaktoru strachu. Ostanio oglądałam DArk water - dobry klimacik