horrory co warto oglądnąć ?

napisał/a: no name 2010-05-17 21:49
kolejna nocka w pracy i tym razem poszedl juz na dzien dobry - The Strangers. Jako horror totalne dno, jako film...jeszcze gorzej. Tyle bylo trailerow i reklam ale to jest nudne dno...przez bite 1:06h nie dzieje sie nic...koles lata z shot-gunem po domu z laska, bo ktostam zapukal do drzwi i na tej podstwie rezyser chce budowac napiecie...wogle sceny sa loopowane - widocznie oszczedzali na budzecie...co wyszlo jako tani, zenujacy film, nawet efektow nie bylo...jak w koncu w ostatnim kawalku filmu dorwali ta pare i przywiazali do krzesel...to jak zabijali kolesia..rezyser pokazywal nam droge, potem drzewo i tylko odglosy jak jeczal..zero jakis takich drastycznych scen nawet. Totalnie bez polotu. Nie bylo tez dobrej oprawy muzycznej... aktorzy kiepsko grali... niebyli przekonywujacy..taka tandeta... i w sumie n caly film jedna smierc typa ktory latal z szotgunem po domu..ale i tak jej nie widzimy..bo rezyser pokazal nam drzewo figowe... tyle na temat tej szmiry... nie polecam zdecydowanie. Nic sie nie dzieje, nie ma napiecia... nie ma tego strachu..aktorzy tak kiepsko graja, ze az zyczy im sie smierci... nudny, bez finezji...bez jakis zwrotow akcji, bez watku glownego... nikt nie wie o co chodzi..caly film to baba ktora sie drze w spazmach i jej typer ktory lata po domu z shotgunem... i ktos pukajacy co chwila do drzwi... nuda, zenua... zal.pl
napisał/a: beatka950 2010-05-17 23:02
no name, To jeszcze kilka takich nocek i nam wszystkie filmy będziesz recenzjował
napisał/a: ~gość 2010-05-18 08:16
Czesc no name...........slysze ze twoje nocki sie udaja polecam ci troche filmow akcyjnych dla rozrywki chociaz mysle,ze trodno cie zaskoczyc:
SHOOTER z Mark Wahlbery,
THE DEPARTED z Matt Damon,
THE ITALIAN JOB z Mark Wahlbery,
DIE HARD 4 z Bruce Willis,
WANTED z Morgan Freemab i Angelina Jolie
JOHN RAMBO z Silwester Stallone,
FAST AND FURIOUS 2009 z Vin Diesel,
XXX z Vin Diesel,
BLOOD DIAMOND z Leonardo DiCaprio,
INSAID MAN z Danzel Washington,
HARDWIRED.................ok to niektore co mi przyszly na mysl a i komedia:
DEATH AT A FUNERAL i THE HANGOVER.
POZDRAWIAM I UDANEJ PRACY........czekamy na recenzje dobrych filmow

[ Dodano: 2010-05-18, 09:30 ]
Hops!!!!!!!!!!!kurczaki moze lepiej jak bym to wpisala na strone " jaki film polecacie" no coz zawalilam sprawe Sorry!!!!!!!!!!!!!
napisał/a: Dona 2010-05-18 14:36
A ja właśnie do Cabin Fever nie mogę się przekonać - nie zachwycił mnie. Za to shutter island - może nie horror tak jak piszesz tylko psychologiczny - moim zdaniem naprawdę wart obejrzenia;)
Mimo wszystko na pierwszym miejscu stoi Paranormal Activity - chociaż jego trzeba oglądać z odpowiednim nagłośnieniem i gdy jest naprawdę ciemno:) To takie Blair Witch Project tylko, że dzieje się w domu:)!
napisał/a: no name 2010-05-18 16:37
Dona, Ogadalem ostatnio Blair Bitch Project 2 - to jest denne na maxa...
nie wiem o co chodzi...pojechala jakas uposledzona ekipa do lasu i patrza na drzewo... nagle jakis blackout i kamery im poginely... ok, mysle, co sie dzieje... nudy..zadnego napiecia... jakas typiara ala marilyn manson cos tam mowi, ze wie mimo iz nie powinna... druga typiara turla sie po lisciach twierdzac, ze jest witch i w ten sposob nawiazuje kontakt z natura...ok, a kolejna postanowila poronic... tak aby cos sie dzialo, koelsei sa brzydcy jak noc..laski tez taki..no nawet w miare...

co chwila przelaczalem aby sie doemojonowac na Babestation.... wiec za bardzo watku nie skojarzylem, jezeli w tym filmie wogole byl watek..od razu wiedzialem, ze nie bedzie to dobry film, jak tylko zaczeli na wstepie grac Marilyna Mansona - Beautiful People z Antichrist Superstar - wiedzialem ze to bedzie komercha i dla dzieci... ok. Manson jest super, i sprawdzil sie w Resident Evil theme, po prostu super truper 2:10 min tak fajnej muzy, i jeszcze w epizodzie z tymi psami i Mila Jovovich...no przynajmniej jakas sexi aktorka... w podkladzie poszlo...Seizure of Power...super, po prostu genialne... ale tu...dno totalne... oprawa muzyczna do dupy, od razu tez wiemy co sie stanie z bohaterami bo film jest przerywany tym jak sa oskarzani, jak przesluchiwani, nawet pijny, glupi lbo na nocce sie skapnie, ze zostana zatrzymanie przez policje i osadzeni... zenua... te retrospekcje tylko zepsuly film... jezeli tam moznabylo cokolwiek zepsuc...

No i nie rozumie jednego, dlaczego oni sie porobierali do naga? Bo rezyser juz nie wiedzial jak przyciagnac uwage 13letniego widza...potym chlopaki w gimnazjum pewnie opowiadali sobie: wow Janusz... widziales jej pompony.... Tak Dominik, widzialem.... n/c. Tandetne chwyty, niezrozumiala fabula, nudny film, brak strachu... brak jakis zwrotow, od razu wiemy jak sie skonczy i co bedzie dalej..nawet nie dowiadujemy sie jak zbija sie czarownice...albo cokolwiek o magii aby wyniesc z tego filmu tak jak wynosi sie wiedze z filmow o zombie..jak przetrwac ich atak..serio, nic...

dno.

bella14, XXX, wogole Vin Diesel pack jest super, ogladalem..ogladalas Babylon? Chronicles of Riddick? Kocham kroniki Riddica..super... Vaako przypomina mi mnie samego...hiehie, zawsze chcialem byc jak Vaako...bardzo fajny film, super dialogi, pelen akcji, super fabula...to jest 3 czesc..pierwsza jest jak mieli crash landing na jakiejs planecie gdzie nie zachodzi slonce ale akurat wtdy zaszlo i.... nie powiem musicie obejrzec..druga to 3D uzupelniajaca jak Kira dostala sie na Crematoria itd. no i ta trzecia, w 2011 ma wyjsc kolejna, czekam...boski film, dobry...

"Remember your Place Daam Vaako!"
"So, you can't kneel?"

Vaako..powinienem sobie zmienic nick
Kiedys z moja ex czesto i gesto uzywalismy tekstow z tego filmu, zawsze slyszalem:

"don't question me Vaako! Take it on faith!"
suer film, Vin Diesel pasuje jak ulal, dobry film. Fast and Furious...tez super...ja jestem milosnikiem NFS i takie filmy z samochodami to jak miod na moje serduszko...i dusze..

The Hangover, hehe, masz super gust bella14, fajne filmy, nie ogladalem tylko the Departed - bo jest Matt Damon...po Team America jakos tak...ten Matt Damon utrwalil mi sie jako retard..

[ Dodano: 2010-05-18, 17:08 ]
Dona, Ogadalem ostatnio Blair Bitch Project 2 - to jest denne na maxa...
nie wiem o co chodzi...pojechala jakas uposledzona ekipa do lasu i patrza na drzewo... nagle jakis blackout i kamery im poginely... ok, mysle, co sie dzieje... nudy..zadnego napiecia... jakas typiara ala marilyn manson cos tam mowi, ze wie mimo iz nie powinna... druga typiara turla sie po lisciach twierdzac, ze jest witch i w ten sposob nawiazuje kontakt z natura...ok, a kolejna postanowila poronic... tak aby cos sie dzialo, koelsei sa brzydcy jak noc..laski tez taki..no nawet w miare...

co chwila przelaczalem aby sie doemojonowac na Babestation.... wiec za bardzo watku nie skojarzylem, jezeli w tym filmie wogole byl watek..od razu wiedzialem, ze nie bedzie to dobry film, jak tylko zaczeli na wstepie grac Marilyna Mansona - Beautiful People z Antichrist Superstar - wiedzialem ze to bedzie komercha i dla dzieci... ok. Manson jest super, i sprawdzil sie w Resident Evil theme, po prostu super truper 2:10 min tak fajnej muzy, i jeszcze w epizodzie z tymi psami i Mila Jovovich...no przynajmniej jakas sexi aktorka... w podkladzie poszlo...Seizure of Power...super, po prostu genialne... ale tu...dno totalne... oprawa muzyczna do dupy, od razu tez wiemy co sie stanie z bohaterami bo film jest przerywany tym jak sa oskarzani, jak przesluchiwani, nawet pijny, glupi lbo na nocce sie skapnie, ze zostana zatrzymanie przez policje i osadzeni... zenua... te retrospekcje tylko zepsuly film... jezeli tam moznabylo cokolwiek zepsuc...

No i nie rozumie jednego, dlaczego oni sie porobierali do naga? Bo rezyser juz nie wiedzial jak przyciagnac uwage 13letniego widza...potym chlopaki w gimnazjum pewnie opowiadali sobie: wow Janusz... widziales jej pompony.... Tak Dominik, widzialem.... n/c. Tandetne chwyty, niezrozumiala fabula, nudny film, brak strachu... brak jakis zwrotow, od razu wiemy jak sie skonczy i co bedzie dalej..nawet nie dowiadujemy sie jak zbija sie czarownice...albo cokolwiek o magii aby wyniesc z tego filmu tak jak wynosi sie wiedze z filmow o zombie..jak przetrwac ich atak..serio, nic...

dno.

bella14, XXX, wogole Vin Diesel pack jest super, ogladalem..ogladalas Babylon? Chronicles of Riddick? Kocham kroniki Riddica..super... Vaako przypomina mi mnie samego...hiehie, zawsze chcialem byc jak Vaako...bardzo fajny film, super dialogi, pelen akcji, super fabula...to jest 3 czesc..pierwsza jest jak mieli crash landing na jakiejs planecie gdzie nie zachodzi slonce ale akurat wtdy zaszlo i.... nie powiem musicie obejrzec..druga to 3D uzupelniajaca jak Kira dostala sie na Crematoria itd. no i ta trzecia, w 2011 ma wyjsc kolejna, czekam...boski film, dobry...

"Remember your Place Daam Vaako!"
"So, you can't kneel?"

Vaako..powinienem sobie zmienic nick
Kiedys z moja ex czesto i gesto uzywalismy tekstow z tego filmu, zawsze slyszalem:

"don't question me Vaako! Take it on faith!"
suer film, Vin Diesel pasuje jak ulal, dobry film. Fast and Furious...tez super...ja jestem milosnikiem NFS i takie filmy z samochodami to jak miod na moje serduszko...i dusze..

The Hangover, hehe, masz super gust bella14, fajne filmy, nie ogladalem tylko the Departed - bo jest Matt Damon...po Team America jakos tak...ten Matt Damon utrwalil mi sie jako retard..
napisał/a: ~gość 2010-05-18 18:51
Van zawsze niezawodny super facet mm.................,ok tez Babylon A.D, dzis sciagnelam The Chronicles of Riddick polecales go na innej stronie, dobry tez" A man apart " chociarz miej interesujacy,czekam na twoje sugestie.......
napisał/a: no name 2010-05-18 19:09
bella14, ja jestem teraz na etapie odmozdzajacych filmow...

ogladam na youtubie RENO 911: Miami... Wogole Reno 911 jest tak smiesznie glupkowate, nie wiem czy sie spodoba, bo malo ludzi lubi takie parodie...

ale najlepsze ze wszystkich ostatnich to: Coupling - smieszne... jest na youtubie jeden sezon... powinien ci sie spodobac, Jak wpiszesz w youtube Reno 911 to tam bedzie tez kilka krotkich filmikow z Reno 911, szczegolnie smieszna jest rozmowa z psychologiem... no i wywiad w Midnight show z oficerem Junior... "hre in Miami...we faced criminal masterminds..whereas..in Reno we have...criminal... ekhm... master...bators" Polecam. czasami warto obejrzec film ktory zwalnia od myslenia.... Ja naleze do funklubu Trailer Park Boys..ale to trzeba obejrzec na youtubie wszystkie sezony i filmy... np. The Big Dirty, nie kazdy tez lubi taki specyficzny humor... ale Bubbles jest debestny
napisał/a: białadama 2010-05-18 20:08
Ja polecam "Przypadek 39 " niezły,trzyma w napięciu :)
napisał/a: ~gość 2010-05-18 21:07
Dona napisal(a):Za to shutter island

Oglądałam ostatnio, świetny film, choć pod horror raczej sie go nie podciągnie
Bardzo zaskakujący i godny polecenia
napisał/a: ~gość 2010-05-19 08:56
no name............nie ma mocnych zeby Tobie cokolwiek zaproponowac spalasz w locie......,co do szybkiej jazdy widziales film Francuski zrealizowany na podstawie komiksu i legedy "MICHEL VAILLANT" i troche deniasty film podworkowy Wloski "VELOCITA MASSIMA",
wczoraj sie nasmialam przy komedi "WHITE CHICKS".
Wracajac do horroru, polecam:
DRAG ME TO HELL,
666 the omen,
THE EYE,
THE HAUNTING IN CONNECTICUT,
BORDERLAND-oparty na faktach realnych,

[ Dodano: 2010-05-19, 10:12 ]
p.s no name jak bys byl uprzejmy podpowiedziec mi jakis tytulek super adrenalijny to dziekuje z gory
napisał/a: Dona 2010-05-19 14:43
no name, - ale Blair Witch Project 2 jest już totalną komerchą obejrzyj pierwszą część, tylko musisz mieć dobre głośniki i musi być bardzo ciemno!

Przypadek 39 - nie znam? O czym jest ten film?
napisał/a: onatam 2010-05-19 14:50
Blair Witch Project jest dobry