horrory co warto oglądnąć ?

napisał/a: Dona 2010-05-14 15:02
W kinie oglądałam Paranolmal Activity swego czasu i muszę przyznać, że horror naprawdę dobry, poza tym lubię Shutter ale tajlandzki oraz Siła strachu (chociaż ten ostatni to bardziej psychologiczny). Polecam.
napisał/a: beatka950 2010-05-14 16:23
no name, no ten film to naprawde była klapa .. Az nie mogłam oglądać . Wiesz horrorów aż tyle nie oglądam ale myśle że widmo mógł byś sobie zobaczyć ciekawe .
napisał/a: ~gość 2010-05-15 15:29
Ja polecam wszystkim oczywiscie kto jeszcze nie mial okazji ogladac integralnej wersji THE EXORCIST z 2000 roku, efekty specjalne ze szok, a z dzisiejszych to ORPHAN.
napisał/a: no name 2010-05-15 18:39
beatka950, bella14, Dona, dzis mam nocke w pracy i kumpel mi obiecal przyniesc jakis super fajny horror, o czyms co zabija ludzi w lesie...i nikt nie wie co to jest... nie znam tytulu...ogladne...i napisze wam czy warto....akurat to jakis malo znany horror...

shutter island - bylem w kinie, fajny film. tez polecam, ale chyba bardziej jako psychologiczny niz horror... fajnie sie konczy, lubie takie zakonczenia bez happy endow...

to do uslyszenia...tak o 4:00-6:00....pozdro
napisał/a: beatka950 2010-05-15 19:20
no name napisal(a):dzis mam nocke w pracy i kumpel mi obiecal przyniesc jakis super fajny horror,



Nie ma to jak w pracy

To czekamy na recenzje . Również pozdrawiam
napisał/a: no name 2010-05-16 01:11
beatka950,

ten film to Cabin Fever - MOCNY!!!

na okladce jest text: "scarry as hell" - virgin radio, tym raze dziewice nie wyolbrzymily tego faktu...
wszytko co dobre w horrorze..muza - nie denerwuje, napiecie, bez happy endu, bardzo przemyslany, nie tandetny, jest tez wiele scen erotycznych dla rozluznienia przeplatanych z naprawde drastycznymi scenami... duzo krwi...

i jest tez super humorystyczna scena zamykajaca i otwierajaca ten horror...

Grupa mlodych ludzi wchodzi do sklepu...w pewnym momencie laska sie pyta sprzedawcy po co mu ta strzelba..wiadomo...stan typowo rednecks wiec on an to: aha, the rifle? that's the niggas!!!
Popatrzyli na niego jak na ostatniego rasiste...ja tez mysle, ze troche nesmaczne..ale w ostatniej scenie do jego sklepu wchodza murzyni..on spieszy po ta strzelbe..i co sie okazuje...

polewalem przez 15min... podaje ta strzelbe murzynom i mowi: wassup my niggas.... witaja sie jak bracia z gangu...bo to byla strzelba dla nich... polewkowe... super odprezylo mnie po 88minutach napiecia...

bardzo fajny horror, polecam...ladne ma cycuszki glowna bohaterka, jest wiele roznych osobowosci, wiec jak kogos polubimy to mu kibicujemy...ja kibicowalem kolesiowi ktory strzelal do wiewiorek...ale dlugo nie pozyl..szkoda... nie bede mowil kto przezyl...bo koniec robi sie wogole hardcorowy...

polecam, nie nudzisz sie..ale lepiej nic ne jesc...wogole przeszly mnie cirki w scenie, kiedy laska goli sobie nogi....to bylo tak realistyczne, ze az zapieklo mnie... jeszcze raz podkresle: MOCNY FILM, POLECAM...
napisał/a: ~gość 2010-05-16 08:24
zaraz go sciagne jestem naprawde ciekawa........................dziewczyny a co myslicie o tytulach o ktorych wspomnialam wczesniej widzialyscie te horrory?
napisał/a: beatka950 2010-05-16 09:59
no name, Aaa to super że film się udał
bella14, Ja nie oglądałam .
napisał/a: ~gość 2010-05-16 13:48
THE EXORCIST- przerazajacy opowiada o dziewczynce opanowanej przez szatana leczonej poczatkowo na chorobe psychiczna i rytach egzorczystycznych uprawianych na niej bez skutku, film wspanialy,efekty wrecz odrazajace naprawde prawdziwy horror mysle,ze jezeli ktos szuka emocji w tym sensie to nr.1. Film jest saga jednen z 4 ale ja polecam ten tytul.
ORPHAN- lagodniejszy rodzina postanawia adoptowac dziecko i natrafia na dziewczynke ktora okazuje sie.................to jest glowny watek niespodziewany, szokujacy co rozwiazuje sprawe jej zachowania agresywnosci,brutalnosci,cwaniactwa i morderstw.film pozostawia w ciaglym napieciu i ciekawosci jak to mozliwe...........
napisał/a: beatka950 2010-05-16 20:03
bella14, Ooo ciekawe Trzeba będzie zobaczyć
napisał/a: no name 2010-05-16 22:29
bella14, mam Exorcista na komie ale nigdy sie nie zabralem do ogladania, bo poprzednie czesci o ile pamietam to byly lekko [Mod: pkt 4 reg.]..pamietam tego pierwszego exorcista... nie zachwycil, drugi tez jakos tak...trzeci mi sie w miare podobal...ale wiele takich niedociagniec w sensie naukowym...i teologicznym. Ja tam expertem nie jestem...ale wiele watkow mi nie pasowalo logicznie...moze IV czesc okaze sie super...obejrze i tez napisze co i jak z tym filmem wg mnie. Dzieki.

Teraz zabieram sie za Death Race... gra moj uluiony aktor, ten sam co z Transportera. To moze nie horror ale tez mocny film, taka nawalanka ale samochdami. W sensie, ze jest 2012, USA pograzone w mega recesji - to rezyser i i scenarzysta akurat trafili, i ludzie bez pracy podejmuja sie gladitorstwa..ale wkrotce typowe walki UFC sie nudza publice wiec teraz walcza samochodami... dziwne, ale widzialem trailer i nawet ok.

Pamieta ktos ten horror zwany: Chochol... i ta scene jak chochol zgwalcil laske w przyczepie kempingowej i ona potem po jakis 10 min urodzila cos... fajna scena... padlem ze smiechu...staje przed nia ten chochol...i wysuwa mu sie taki uwiniety ze slomy penis i mu z niego kapie... niektore horrory powalaja, ale mimo wszytko chocol byl dobry... fajnie zalatwial ludzi, w taki wyszukany sposob....
napisał/a: ~gość 2010-05-17 08:52
no name.....ja jestem milosniczka filmow ktore poruszaja sprawe demona The Omen itp. mysle, ze The Exorcist juz widziales bo jest 1 czescia z 2000 r, rezyser Wiliam Friedkin. wyedytowana z roku 1973 reszta sagi jest banalna sam film w sobie jest wyolbrzymiony zreszta tak jak kazdy horror nie odpowiada faktom realnym,moje opinie sa pozytywne ale zalezy od kryteri i zainteresowania w tym sensie.
Death Race- banalny watek choc wrecz nizrozumialy na poczatku, nie brakuje akcji to morowane, ogolnie ciekawy, wart uwagi.