Filmy i gejach i lesbijkach

napisał/a: dreamerka1 2013-08-28 14:05
Znacie takie kino? Chodzi mi o filmy typu - "tajemnica brokeback mountain". Oglądacie takie filmy o tzw. "trudnej miłości"?
napisał/a: Escherichia1 2013-08-28 14:11
Na myśl przychodzi mi w tym momencie tylko Filadelfia - piękny film :)

Ale w sieci znalazłam takie tytuły: "Przed ołtarzem, Pokój Leo, Wyśnione miłości, Zabiłem moją matkę, Transamerica, Starcrossed, Prayers for Bobby, Ksiądz, Little Ashes , Oczy szeroko otwarte, Filadelfia , Wild Tigers I Have Known, Eating Out , Pamięć złotej rybki, Eating Out: All You Can Eat, Kociak, Śniadanie na Plutonie, Półtoraroczny Patryk, Matador, Latter Days (jeden z bardziej poruszających), Czas który pozostał, Powrót do Brideshead, Gra w różowe, Capote (jednak wątek "gej" jest zsunięty na drugi plan), Dom na krańcu świata (bardzo piękny), Całkowite zaćmienie, Wszystko o mojej matce, Złe wychowanie, Tajemnica Brokeback Mountain, Czas, który pozostał."
napisał/a: errr 2013-08-28 14:46
Boy Culture dobrze się ogląda:)
Zły dotyk też bardzo fajny i wstrząsający z fajniutkim Josephem Gordon-Levitt:D
napisał/a: KokosowaNutka 2013-08-28 15:04
Jakis czas temu bylam zafascynowana tego typu filmami i ogladalam je non stop. Polecam 'Elena Undone'-bardzo mnie poruszyl. Dobry (i tragiczny) byl tez 'Modlitwy za Bobby'ego' z Sigourney Weaver.

Kojarze tez kilka innych tytulow ale to raczej filmy gdzie powierzchownie potraktowano temat i srednio mi sie podobaly.
napisał/a: MsAlice 2014-02-26 11:10
Mi się podobał "Obywatel Milk". Opowiada o walce o równouprawnienie, dobrze się ogląda-polecam.
napisał/a: SylvvuuuS 2014-04-21 21:11
Film polski plynace wieżowce o gejach , to film z tamtego roku ale jest wrzucony na zalukaj ;)

[mod:reklama usunięta]


dreamerka napisal(a):Znacie takie kino? Chodzi mi o filmy typu - "tajemnica brokeback mountain". Oglądacie takie filmy o tzw. "trudnej miłości"?
napisał/a: kawiorek88 2015-01-23 16:49
z polskich fimow 'plynace wiezoce' byl super, piekne zdjecia. z klasyki 'my own private idaho'
napisał/a: Rooda666 2015-01-23 16:54
electra napisal(a): 'plynace wiezoce'
świetny film

Dopisałabym jeszcze "Życie Adeli".
napisał/a: Kotryd 2015-02-15 14:28
"Filadelfia" super, ale "Płynące wieżowce" mnie zniesmaczyły. A jeszcze bardziej film " W imię". To było wręcz obrzydliwe.
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2015-03-30 16:39
Kotryd napisal(a):"Filadelfia" super, ale "Płynące wieżowce" mnie zniesmaczyły. A jeszcze bardziej film " W imię". To było wręcz obrzydliwe.

Ale co, ażtakie sceny są? Bo chcialam obejrzeć, podobno oba dobre...
napisał/a: Oluchna87 2015-09-20 18:05
Fucking Amal - widziałam raz, dawno temu, nie od początku, ale bardzo mi się podobał.
napisał/a: marmolada 2015-10-15 12:15
Już niebawem Carol z Cate Blanchett.