często do kina?

marikak
napisał/a: marikak 2012-03-03 20:19
Gdyby bilety były tańsze to najchętniej chodziłabym co weekend. No ale niestety, za duży wydatek jak na studencki budżet :P
goldenGT
napisał/a: goldenGT 2012-04-20 16:26
Studenci to jeszcze zniżki mają, a zwykły śmiertelnie to tylkomw środę może sobie pozwolic. Ja przynajmniej raz w miesiącu w tym roku, bo obfituje on w mnóstwo świetnych, albo tak zapowiadajacych się produkcji.

[ Dodano: 2012-04-20, 16:32 ]
W kwietniu idę na Nietykalnykch, a w maju na Dorwać Gringo Gibsona
napisał/a: dreamerka1 2012-04-24 16:30
A co? Gibson znów reżyseruje?
napisał/a: Krakoos 2012-04-25 09:49
dreamerka napisal(a):A co? Gibson znów reżyseruje?


Nie, ale trailer zapowiada się zachęcająco.

Ja chodzę mniej więcej raz w miesiącu na ciekawsze pozycje. Zwykle w środy z Orange lub we wtorki, kiedy bilety są 50% tańsze.
napisał/a: lisbeth871 2012-04-26 00:15
Maja438 napisal(a):Wydaje mi się, ze bilety są coraz droższe bo coraz więcej ludzi chodzi do kina

wiem, że stary post, ale to nie prawda Pracuję w kinie i cena biletu nie zależy od ilości klientów (bo film puszczamy nawet dla jednego klienta).
Cena biletu jest podyktowana:
- kosztem zakupu filmu;
- % jaki życzy sobie dystrybutor;
- ceną prądu (a jak )
- no i żeby pracownicy mieli z czego wypłaty

Im lepszy film - tym droższy, jeśli film jest odkupiony z innego kina - jest tańszy. Jednak ceny biletów (żeby się nie rozdrabniać) są stałe (na jakiś czas, jak znowu podwyżki nie będzie)
napisał/a: Mavs 2012-04-26 14:05
No to był kiedyś okres, że dawałem radę być w kinie 1-2 razy na miesiąc, ale trochę pogorszyłem swój budżet więc teraz to jest raz na 1-2 miesiące. Gdybym mógł sobie pozwolić to myślę, że bym chodził 3 razy w miesiącu, bo raczej z reguły średnio ze 3 filmy w miesiącu na tyle mnie ciekawię, że chciałbym/mógłbym na nie pójść do kina.
goldenGT
napisał/a: goldenGT 2012-04-30 20:08
dreamerka napisal(a):A co? Gibson znów reżyseruje?


Niby nie on reżyseruje, ale jego asystent z Apocalypto,, więc myślkę, że wpływ będzie ;)
napisał/a: dreamerka1 2012-05-04 18:43
A napiszesz cos więcej o tym filmie? Jakos na nic do tej pory nie trafiłam. o czym jest? Graja go już??
napisał/a: H2O 2012-05-04 18:54
Do kina czesto nie chodze, czekamy zawsze jak "nasze" filmy pojawia sie na dvd...mimo tego od czasu do czasu jednak idziemy popatrzec na duzy ekran...
I tak bylo 1 maja :) Poszlimy na inne filmy...ja z braku laku wybralam "krolewne sniezke"... Wiecie co? Nie wiem czy jestem zmeczona Mama, czy film byl super nudny( stawiam na to drugie!!!) ale po raz pierwszy zasypailam w kinie Jakos 4 albo 5 razy sie budzialam
Julia Roberts jako zly charakter ???? Nie pasujeeeeeeee !!!!

napisał/a: Mavs 2012-05-05 03:18
dreamerka napisal(a):A napiszesz cos więcej o tym filmie? Jakos na nic do tej pory nie trafiłam. o czym jest? Graja go już??


zwiastun:
http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+%28polski%29-27902

Premiera PL 11 maj
napisał/a: Symijan 2012-05-10 16:04
Wiem, że 11 bo jutro na niego idziemy:)
Naprawdę bardzo rzadko oglądam filmy akcji ale zżera mnie ciekawość dlaczego film został w USA zakazany.
napisał/a: Lucka4 2012-05-24 14:22
Byłam już na "Dorwać Bringo" - polecam - świetne kino akacji, a tło tematyczne wyjaśni skąd amerykańska afera:) Mel Gibson jak zawsze obnaża niewygodne tematy - tym razem więzienia w Meksyku, korupcji i więcej... W filmie są też fajne wątki fabularne - relacji z chłopcem, który okazuje się największym twardzielem, jego mamą - co pachnie romansem i naprawdę fajne zakończenie