Procto Vitale na hemoroidy

napisał/a: Nominia 2016-07-29 09:37
Czy ktoś z Was moze miał stycznosć z tym środkiem? Sama mam lekkie hemoroidy. Byłam już u lekarza, na początku diagnoza mnie przeraziła ale potem sobie pomyślałam,że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i trzeba dzialać. Chciałabym kupic sobie jakieś preparaty , które zapobiegłyby powiększaniu się hemoroidów. Co sądzicie o procto vitale?
napisał/a: tamisia 2016-07-29 09:56
Dobrze,ze pomyslałaś o tym teraz kiedy hemoroidy nie sa jeszcze duże niż póxniej kiedy się rozwiną. Wiele osób tak robi bo obawia sie wizyt u lekarzy i leczenia. Tak jak było u mnie :P Aż mi wstyd było,że tak sie zapuściłam ale byłam już w złym stanie kiedy wybrałam sie do lekarki. Ta mi przypisała maści i własnie Procto Vitale . Mowiła,ze jak to nie pomoże to czeka mnie operacja
Jednak okazało się ,ze jest to skuteczne, mój stan jest o wiele lepszy, czuję się zdrowiej, hemoroidy również się zmniejszyły co przypisuję ziołom. Nie jest to takie tanie ale działadnie rzeczywiście ok.
napisał/a: ~gość 2016-08-01 11:32
Nominia napisal(a):Czy ktoś z Was moze miał stycznosć z tym środkiem? Sama mam lekkie hemoroidy. Byłam już u lekarza, na początku diagnoza mnie przeraziła ale potem sobie pomyślałam,że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i trzeba dzialać. Chciałabym kupic sobie jakieś preparaty , które zapobiegłyby powiększaniu się hemoroidów. Co sądzicie o procto vitale?


Bardzo fajny środek, biorę te ziółka od miesiaca. Nie byłam do nich przekonana ale potem przeczytałam jeden wpis na blogu medycznym, potem drugi i sobie pomysłałam,że skoro już tak wiele rzeczy przetestowalam na hemoroidy to nie zaszkodzi spróbować i ziólek. MOże efketu nie ma od razu ale z dnia na dzien czułam sie lepiej. Obecnie nie boli mnie już przy siadaniu, nie piecze mnie tak bardzo , nie muszę co chwilę stosowac maści. Zdecydowanie na plus.
napisał/a: ~gość 2016-08-02 11:29
Ja biorę regularnie. W zasadzie to jest to juz mój codzienny poranny rytuał. Nie byłam przekonana bo wczesniej przyjowałam wiele leków na hemoroidy i maści . Bagatelizowalam zioła ale teraz wiem,że nie byłam w tym zbyt mądra bo okazało sie,ze działanie miały o wiele korzystniejsze niż same leki. Tak wiec moge polecić.
napisał/a: ~gość 2016-08-05 11:28
Nominia napisal(a):Czy ktoś z Was moze miał stycznosć z tym środkiem? Sama mam lekkie hemoroidy. Byłam już u lekarza, na początku diagnoza mnie przeraziła ale potem sobie pomyślałam,że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i trzeba dzialać. Chciałabym kupic sobie jakieś preparaty , które zapobiegłyby powiększaniu się hemoroidów. Co sądzicie o procto vitale?


Możesz spróbować. Dzialanie na pewno Ci nie zaszkodzi bo zioła są skuteczne w leczeniiu hemoroidów. A pomoże na pewno. Mi pomogło. Wprawdzie nie mialayłdużych hemoroidów ale były czasami kłopotliwe. Szczególnie w pracy. Zdarzały się dni kiedy nie mogłam wysiedzieć i nie pomagały mi kolejne maści jakie próbowałam.
Procto Vitale bardzo dobrze na mnie podziałał.
napisał/a: nenne 2016-08-15 09:07
Mi równiez środek pomógł. Zasugerował mi go mój lekarz proktolog u którego leczę sie juz regularnie od dwóch lat. Aktualnie praktycznie nie odczuwam już dolegliwości wynikających z hemoroidów a były chwile kiedy obawiałam się ,że jedynie operacja mi pomoże.
napisał/a: enemka 2017-09-11 14:43
Kochane zamówiłam sobie procto vitale. Pryszło jednak nie wiem w jakiej formie ten granulat jeść. Rozpuszczacie czy może gryziecie te granulki?
bertelen
napisał/a: bertelen 2017-09-12 07:55
Niby można gryźc to na sucho, ale jaki jest sens? Rozpuść to sobie w szklance ciepłej wody. Bardzo dobrze się w sumie rozpuszcza I wypij. U mnie z rana jest to codzienny rytuał. Dodaję do tego rówiez łyżkę miodu oraz troche soku z cytryny, aby było jeszcze smaczniejsze :) Pozdrawiam
iminahell
napisał/a: iminahell 2018-02-09 15:36
Procto Vitale zahamowało mi dalszą "ekspansję" hemoroidów. Miałam bardzo duży problem z tym, maści i kremy nie pomagały, słonina też nie pomogła, dopiero te ziółka "ruszyły" sprawę i jest bardzo bardzo dobrze.
napisał/a: Margo85 2018-02-15 13:54
Mnie pomogło,ale równocześnie by nie naruszać hemoroidów używałam poduszki do siedzenia z otworem na środku typu sissel sit ring. Dzięki niej siedzenie nie było bolesne.
Koryna7676
napisał/a: Koryna7676 2018-03-29 10:49
Pierwszy raz słyszę o tej poduszce. Możesz napisać coś więcej?
Również uważam, że dieta jest bardzo istotna, jeśli chodzi o to schorzenie. Procto Vitale ok, ale nie można przesadzić, bo za dużo błonnika w diecie to też nie dobrze.
napisał/a: Solin 2018-07-26 09:08
Koryna7676 napisal(a): Pierwszy raz słyszę o tej poduszce. Możesz napisać coś więcej?
Również uważam, że dieta jest bardzo istotna, jeśli chodzi o to schorzenie. Procto Vitale ok, ale nie można przesadzić, bo za dużo błonnika w diecie to też nie dobrze.


To prawda, ale umówmy się większość ludzi je bardzo mało warzyw, które właśnie zawierają błonnik, więc myślę, że suplementacja ziołami jest jak najbardziej właściwa w tym wypadku :)