Reorganizacja forum

napisał/a: czesio33 2007-03-19 00:38
Date slubu moge przemyslec. To jest w miare latwe do wykonania z tym, ze nigdy tego nie robilem :)

Proponowane dzialy dodane. Na opis nie mialem pomyslu takze prosze was o pomoc :)

Edytowanie powinno wrocic u wszystkich.

Powstal takze dzial dla wybranych ktory jest tylko widoczny i dostepny po rejstracji i zalogowaniu.
napisał/a: iwa2 2007-03-19 08:42
wojtek napisal(a):Proponowane dzialy dodane

dużo zmian, trzeba się przyzwyczaić
wojtek napisal(a):Edytowanie powinno wrocic u wszystkich

ja jeszcze nie mam
napisał/a: Kinia 2007-03-19 10:39
A mi się bardzo zmiany podobają, nasze forum jest coraz fajniejsze...
Nasze forum jest najlepsze...
napisał/a: kasia_b 2007-03-19 11:03
wojtek Kochanie BARDZO dziękuję za nowości - juz sie w recenzjach udzielam super to zrobiłeś
edycji jeszcez nie zauważyłam bo w pracy jestem i jeszcze sie wszytkiem nie przyjżałam - ale Forum robi się NAJ NAJ NAJ
napisał/a: ami1 2007-03-19 11:11
kasia_a napisal(a):wojtek Kochanie
czy powinnam być zazdrosna (to był żarcik).

Myślę, że recenzje to bardzo dobry pomysł. Warto wiedzieć co kupić lub nie.
napisał/a: Kaira86 2007-03-19 11:28
Uf całe szczęście że już wróciło EDYTUJ DZię- KU- JE- MY
napisał/a: jente8 2007-03-19 13:51
No to tak: zrobiłam trochę "porządków", tzn. przerzuciłam różne tematy do nowych działów i w związku z tym dwie sprawy:

1. Tak jak już kiedyś było: w nowo powstałych działach nie mogę (i pewnie reszta moderatorek też) nic zrobić, tzn. nie mogę moderować. Bardzo proszę o rozszerzenie "uprawnień" do moderacji także na nowe działy

2. Wątek "Ukażmy się" przeniosłam do działu "Dla wybranych" na forum Kobieta (ostatni dział, pod "Nasze święta"), ponieważ opis działu mówi, że jest on dostępny tylko dla zarejestrowanych forumowiczów, a właśnie tego chciała większość osób odnośnie wątku ze zdjęciami. Tylko nie mam pewności, czy to na pewno działa? Przepraszam za związane z tym zamieszanie (bo niektóre osoby już pytały, gdzie się podział wątek "Ukażmy się"), no ale w sumie tego chcieliśmy. Jeśli jednak macie coś przeciwko, można to zawsze przenieść z powrotem (tzn. jak już zdobędziemy możliwość moderacji w nowych działach). Wypowiedzcie się, co Wy na to.
napisał/a: Kinia 2007-03-19 14:11
Ja myślę że to dobry pomysł i jestem za ograniczonym dostępem do naszych zdjęć. Może teraz większość co się nie pokazała teraz to zrobi
napisał/a: Patka2 2007-10-24 09:09
Proponuję temat "podróż poslubna" też przerzucić do działu dla wybranych, niech dostep do niego mają tylko zarejestrowani użytkownicy. Co o tym myślicie??
napisał/a: Anetka1 2007-10-24 09:14
Ja jestem ZA! Umieszczamy tam sporo swoich zdjęć.
napisał/a: kasia_b 2007-10-24 09:34
jestem ZA
ale myślałam że cały dział "Po weselu" jest tylko dla zarejestrowanych
napisał/a: Patka2 2007-10-24 09:41
kasia_a napisal(a):ale myślałam że cały dział "Po weselu" jest tylko dla zarejestrowanych

Kasik masz rację. Ten dział jest niewidoczny, ok więc nie przesuwamy :)