Szampony do wlosow

napisał/a: Jewel 2007-06-24 11:02
Elseve różowa seria faktcznie jest rewelacyjna a teraz kupiłam Pantine Pro-V odbudowa i też jest bardzo dobry. Gliss Kura nie tolerują moje włosy- mam po nich siano.
napisał/a: Belay 2007-06-24 17:25
Moje włosy przyzwyczaiły się do szamponu Timotei z henną, którego używam od kilku już lat. Kupiłam Elseve Nutrileum do włosów suchych i niezdyscyplinowanych (efekt wygładzający). Szampon bardzo ładnie pachnie i w końcu pozbyłam się wkurzających odstających pojedynczych włosków :) - oby efekt wygładzania trwał jak najdłużej :)
napisał/a: pytajka 2007-07-19 06:22
ja uzywam szampon z avonu - ten zielony do kazdego rodzaju włosow.

Ale ostatnio wycztałam ze jak mam przetłuszczajace sie włosy to dosc ze powinnam myc odpowiednim szamponem to jeszcze nie codziennie bo wtedy gruczoły łojowe zaczynaja intensywniej pracowac :/ no i czas kupic inny... chyba kupie z frucitis albo timotei
napisał/a: Asior 2007-07-19 06:29
A ja mam szmpon Londy do włosów po trwałej i loków. Kupiłam go w hurtowni dla fryzjerów i jest super:) gorzej z ceną
napisał/a: palika 2007-08-18 11:30
Bardzo gorąco polecam szampony z serii Seboradin i Petrole. Są to szampony lecznicze. Zaczęłam ststować szampon Seboradni do włośó zmęczonych zabiegami fryzjerskimi z żeń-szeniem i efekt jest zdumiewający. Włosy teraz są pięknie błyszczące, a wypadnaie zredukowane do minimum. Jestem bardzo mile zaskoczona
napisał/a: palika 2007-08-18 13:12
Znalazłam stronę internetową, wiec możecie sobie poczytać, a przy okazji sama się dowiedziałam, że mają też serię kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała

http://www.i-f.com.pl/
napisał/a: Itzal 2007-08-24 21:34
A ja kiedys, bardzo dawno, jeszcze w sredniej szkole, uzywalam takiego szamponu "Organics" w takim zielonym opakowaniu, cos kolo 10 zl kosztowal - i byl rewelacyjny!!! A potem to nie wiem, co z nim zrobili, dosc, ze nigdzie go nie moge kupic, wycofali, czy co? A byl super...
A teraz to masakra, nic na moje kudly nie dziala, jakies takie...ciapowate...Uzywam szamponu "Naturaleza y vida", jakies cudo hiszpanskie, do rudych, ale przymierzam sie do zakupu na esentii szamponu Seboradin, bo jak tak dalej pojdzie, to łysa zostane...
napisał/a: Butterfly1 2007-08-24 23:55
Paliczko jaka jest cena takiego szamponu i gdzie je kupujesz, bo kurcze nie przypominam sobie,zeby gdzieś mi mignął na półkach sklepowych!?
napisał/a: kasia-wawa 2007-08-25 11:07
ja od jakiegoś czasu stosuje kosmetyki "orising"-szampon do przetłuszczającej się skóry głowy i odżywkę ze słonecznika, która silnie nawilża moje farbowane włosy.produkty dostępne są w gabinecie trychologii w CH panorama.oprócz szamponu i odżywki mają też całą gamę produktów do pielęgnacji skóry głowy i włosów.ja osobiście używam jeszcze preparatów do oczyszczania skóry głowy, co stanowi właściwą pielęgnację skóry, by miszki włosowe były pootwierane, a włosy tym samym zdrowe.polecam:)
napisał/a: palika 2007-08-26 14:40
Butterfly napisal(a):Paliczko jaka jest cena takiego szamponu i gdzie je kupujesz, bo kurcze nie przypominam sobie,zeby gdzieś mi mignął na półkach sklepowych!?


Szampon nie jest specjalnie drogi. Kosztuje coś koło 13 zł i jest dostępny w aptekach, ale widziałam go również w większych drogeriach
napisał/a: Butterfly1 2007-08-26 15:55
Aha, dziekuje w takim razie muszę się przejść do apteki!
napisał/a: Marta71 2007-08-26 19:58
ja używam szamponu aloesowego z Herbalife.
włosy długo pozostają świeże, przestały mi sie przetłuszczać, łamać i wypadać.
Szampon fajnie sie pieni, jest ekonomiczny. :)

http://www.wellness.sklepy24h.pl/index.php?page=produkt_info&produkt_id=12108&limit=&promocja=&nowosc=&produkt_szukaj=&szukaj=&radio_szukaj=w_nazwa