Richevon serum opinie

napisał/a: limme 2017-04-13 11:41
Hej. Szukam czegoś na pierwsze zmarszczki. Chodizłam w przeszłości na solarium i dość wcześniej się u mnie pojawiły. Słyszałam, ze serum Richevon jest dobre.Czy ktoś stosował?
napisał/a: espe1 2017-05-04 11:46
limme napisal(a):Hej. Szukam czegoś na pierwsze zmarszczki. Chodizłam w przeszłości na solarium i dość wcześniej się u mnie pojawiły. Słyszałam, ze serum Richevon jest dobre.Czy ktoś stosował?


Jeśli masz już wieksze zmarszczki to musże Cię zmartwić. kremyh Ci nie pomogą. Jeśli jednak są to mniejsze zmarszczki to mozńa je nieco zredukować , spłycić. Serum richevon fajne. Naturalne w skłązie tak więc sama mam i jestem z niego bardzo zadowolona ( jeden z tych niewielu kosmetyków, które działaja tak jak obiecują w reklamie i jednocześnie mnie nie uczulaja). Jesli możesz sobie pozwolić to kupuj.
Kilka innych rzeczy, które Ci jeszcze polece to:
rezygnacja z solarium
ćwiczenia twarzy
no i stosowanie serum z filtrem
Ogólnie solarium to wielka krzywda dla skóry Sama chodiłąm kiedyś i obecnie zastanawiam się jak mogłam być taka głupia :(
dozokejka
napisał/a: dozokejka 2018-02-16 09:31
No właśnie na mnie Richevon podziałał, więc nie gadaj głupot. Super nawilża, regeneruję skórę i przynajmniej nie mam już zmarszczek na czole od smarowania miesięcznego :)
wagunia77
napisał/a: wagunia77 2018-03-28 11:51
Na pierwsze zmarszczki to dobrze sie sprawdzi Richevon :) też go uzywam i jestem zadowolona. Jest baaardzo wydajny no i fajnie napina i nawilża moją suchą skórę ;) Zazwyczaj kremy takie jak Vichy czy te z BingoSpa fajnie sie sprawdzały, tylko że miałam wrażenie że nakładam na twarz maskę ;/ No i przesuszały. A richevon jest w formie takiego lekkiego żelu nie kremu i przez to super sie wchlania ;) Ja zauważyalm pierwssze rezultaty wygladzenia po 4 tygodniach regularnego nakladania :)
napisał/a: magdzia1122 2018-04-13 07:28
A ja znowu używam przeciwzmarszczkowych kosmetyków z Bielendy z tej serii BOTANIC SPA RITUALS - z opuncją figową i aloesem, ja mam krem i serum :) ale mam w planie zakupić jeszcze maseczke i regularnie robić bo widzę już efekty a wiadomo że w zestawie działa to najlepiej
musia0917
napisał/a: musia0917 2018-08-08 12:46
4 tygodnie to chyba nie możliwe zeby krem zadzialal juz na zmarszczki....
ten rihewon to jest na noc czy jak to wyglada?
starowska
napisał/a: starowska 2018-08-16 08:44
musia0917 napisal(a): 4 tygodnie to chyba nie możliwe zeby krem zadzialal juz na zmarszczki....
ten rihewon to jest na noc czy jak to wyglada?


Dwa razy dziennie trzeba stosować, ja smaruje rano i wieczorem i wtedy efekt jest.
spotlight
napisał/a: spotlight 2018-09-06 18:11
To na ile Ci starcza ten krem jeśli go używasz 2x na dzień? :O tydzień? :O
napisał/a: Virien 2018-10-17 08:30
Bez przesady, 1x dziennie wystarczy :) Ja stosując raz dziennie skończyłam pudełko po 1,5 miesiąca.
JuliaSob95
napisał/a: JuliaSob95 2018-10-26 11:52
Ja tez tylko raz dziennie stosuje i tak starcza na około 1,5-2 miesiace rzeczywiscie. Ale i tak na efekty trzeba poczekać dłużej niż 4 tygodnie :P co nagle to po diable. Ja stosuje juz ktores opakowanie z rzedu i na prawde jestem zadwolona z efektu ;)
morticia.
napisał/a: morticia. 2019-03-25 13:51
zależy właśnie w dużej mierze jakie zmarszczki masz, ale jak jesteś młoda i masz płyciutkie to sobie poradzi bez problemu ;) przynajmniej poradził sobie z moimi na czole. Jeśli chodzi o takie głębsze, jak np. miała moja mama, to już gorzej - tzn. i tak mega jej pomógł, i wygładził jej jednak cerę, ale zmarszczki i tak ma widoczne. Tyle, że na takie głębokie to żaden krem nie pomoże :)
morticia.
napisał/a: morticia. 2019-03-25 13:52
zależy właśnie w dużej mierze jakie zmarszczki masz, ale jak jesteś młoda i masz płyciutkie to sobie poradzi bez problemu ;) przynajmniej poradził sobie z moimi na czole. Jeśli chodzi o takie głębsze, jak np. miała moja mama, to już gorzej - tzn. i tak mega jej pomógł, i wygładził jej jednak cerę, ale zmarszczki i tak ma widoczne. Tyle, że na takie głębokie to żaden krem nie pomoże :)