Revlon Colorstay

napisał/a: sffonecko 2010-08-06 22:32
Czy któraś z Was używa Revlon Colorstay i może się coś na jego temat wypowiedzieć?:) i który odcień jest najbardziej zbliżony do naturalnego ? i czy nadaje się do skóry z niedoskonałościami?
napisał/a: Joanna_21 2010-09-02 14:16
Ja mam ten podkład do cery mieszanej i tłustej. Nadaje się do cery z niedoskonałościami, bo jest dość mocno kryjący, to raczej ciężki podkład. Ja jestem z niego zadowolona, ale nie powalił mnie na kolana. Co do odcienia naturalnego, to przecież zależy od Twojej cery, nikt nie jest w stanie Ci tego doradzić tak o :)
napisał/a: hildegarda4 2010-09-02 14:56
Colorstay to swietne podkłady, dobrze kryjące i trwałe. Nie wiem jakie masz na mysli niedoskonałości- jeśli np. przebarwienia lub blizny to będzie dobry, ale jeśli trądzik, wypryski ropne, to raczej na codzień będzie zbyt ciężki. Kolor i rodzaj trzeba wybrać samemu na podstawie testu na skórze najlepiej szyi- podkład ma być niewidoczny.
napisał/a: Joanna_21 2010-09-02 14:57
Ja mam trądzik, wypryski go używam i to bez korektora i uważam, że nie jest źle, z tym że staram się nie używać go codziennie i dobrze zmywać - mleczko, żel antybakteryjny i tonik :)
napisał/a: hildegarda4 2010-09-02 15:01
Joanna_21 napisal(a):staram się nie używać go codziennie i dobrze zmywać

to jest bardzo ważne!
Colorstay pięknie kryją, więc zazwyczaj korektor jest rzeczywiście niepotrzebny.
napisał/a: KamilaWwa 2012-08-22 10:56
Tak więc, jestem w trakcie używania Revlona Colorstay do cery suchej i normalnej. Powiem, że jak dla mnie to produkt całkowicie przereklamowany. Na początek buteleczka, która wylewa podkład. Taka firma jak Revlon mogła by sie pokusić choćby o pompkę. krycie jest dobre, trwałość też ok. ale co z tego, skoro moja skóra wygląda w nim po prostu nieciekawie. Nie uzywam go wiele, a mimo to nie podobam się sobie. Za taką cenę wolę inne.
napisał/a: jadzia1820001 2012-10-22 01:02
Mnie też nie powalił na kolana . Jest b ciężki , pozatym ta buteleczka jest nieekonomiczna ,, bo wiele razy wylecialo mi za dużo pokładu , a na koniec ciężko jest resztki wydobyć.