Odżywki do paznokci

napisał/a: Inesse90 2012-01-12 15:07
Helloł w związku z intensywnymi poszukiwaniami odżywki do paznokci chciałam się Was zapytać czy znacie jakieś dobre, które używałyście lub słyszałyście, że takie są? ;)
napisał/a: mozilla1 2012-01-12 15:45
Zdecydowanie mogę ci polecić
Ale tutaj trzeba malować nią paznokcie codziennie i po 4ech dniach zmywasz....a potem od nowa malujesz codziennie.

Jeśli to zbyt wymagajace to ja osobiście lubię odżywki KillyS- Witaminowa Bomba
Ten można stosować jako lakier bezbarwny- nakłada się 2 warstwy. Lub jedną warstwe pod inny lakier
napisał/a: WeselneZaplecze 2012-01-13 11:17
Przejdź się do rossmana, wiem że mają tam spory wybór takich odżywek do paznokci. Więc na pewno wybierzesz coś skutecznego.
napisał/a: Villemo1 2012-02-06 23:18
Polecam tą odżywkę, mam ją od jakiegoś czasu. Z jej pomocą staram się zwalczyć nawyk obgryzania paznokci... gdyby nie mój brak silnej woli miałabym już ten problem z głowy, bo jest świetna. Odżywia i przyspiesza wzrost paznokci, szybko schnie, wzmacnia i ładnie podkreśla pazurki.
napisał/a: KamilaWwa 2012-08-22 11:27
Swego czasu uwielbiałam kaktusową odżywkę z Palomy do kruchych paznokci, ale nie wiem czy jeszcze ją produkują... Kupowałam ją w Schlekerze jak co;)
napisał/a: ~gość 2012-08-23 19:33
Necia, też ją mam :D Po tym jak tak schudłam miałam rozdwajające się paznokcie już od połowy płytki! Masakra... po niecałym miesiącu używania tej odżywki mam piękne długie paznokcie :) pomauję 2warstwy i mam idealnego french'a mlecznego :)
napisał/a: jadzia1820001 2012-10-22 00:57
Eveline góra !! Super są i paznokcie ładnie wyglądają po pomalowaniu :)