Kremy do rąk...

napisał/a: Edytka 2009-04-14 16:50
Magda_86 napisal(a):kokosowe mleczko z krowa to ostatnie bossssssko pachnie


Mówisz o tym?


To jest śmietankowa maseczka do rąk, jest świetna :)

Ja używam dużo kremów do rąk bo mam problemy z dłońmi i dobre są jeszcze jak dla mnie
Joanna body Naturia grejpfrutowy
Biały Garnier intensywna pielęgnacja
Bielenda Kawior i Trufle
napisał/a: Gloria 2009-06-23 14:41
Bardzo przyjemny jest krem do rąk o zapachu kokosowym z Ziaji. Świetnie nawilża, ma zniewalający zapach i poręczne opakowanie. Ostatnio jest moim ulubionym.
napisał/a: Agaluk 2009-11-30 12:29
Dla mnie ważne jest, by krem był wydajny i szybko się wchłaniał. Niestety takich kremów jest mało na rynku. Ostatnio mój partner kupił mi krem do rąk [mod:reklama usunięta]. Muszę przyznać, że jest rewelacyjny. Szybko się wchłania, dzięki lekkiej konsystencji, a zapach cudowny. Zielona seria. Polecam.
napisał/a: Zula82 2009-12-03 21:48
A ja od jakiegoś czasu używam kremu do rąk firmy Floslek. Super jest ten nawilżająco - kojący z proteinami jedwabiu, witaminą E i ekstraktem z lilii wodnej - szczególnie polecam do suchych i zniszczonych rąk. Po krótkim okresie stosowania poprawa stanu dłoni jest wyraźna.
napisał/a: Itzal 2009-12-04 06:25
Ja ostatni sie przerzucilam na dove:



smaruje grubą warstwą na noc, zakladam bawelniane rękawiczki, i rano rączusie są delikatniusie i cacane Rewelacja
napisał/a: E-rka 2010-04-23 18:21
A no Dove ma wypasione kremy do rąk. Nie ma to tamto :)
napisał/a: ~gość 2010-04-23 19:31
oriflame - masakra, jak woda ;/ nie chce się wchłaniać


soraya - lepszy, nieźle się wchłania ale długo nie trzyma


neutrogena - początkowo byłam zachwycona, w porównaniu z tymi powyżej najlepsza ale...właśnie kończę opakowanie a ręce tak i tak są strasznie suche


zastanawiam się czy znów brać neutrogenę czy może pokombinować z innym ;/
napisał/a: Itzal 2010-04-23 19:50
AILATANka, a wyprobuj moją metodę z tymi rękawiczkami- tyle kremow przetestowalam, a sie okazuje, ze najlepsze efekty nawilzające daje zwykly krem:


w takim wielkim okrąglym pudelku, na to rekawiczki, i tak noc przespac W ciagu dnia tylko po pracy smarnę takim:
\

ale nie wiem, czy on w PL jest
napisał/a: camille 2010-04-25 09:34
Pelliroja napisal(a):ale nie wiem, czy on w PL jest
niama
ja używam ostatnio Nivea SOS. bardzo długo się utrzymuje na dłoniach i pozostawia taki fim ochronny, więc np do pracy w papierach się nie nadaje.
Taki lżejszy mam Biodermę Atoderm (niebieską) , jest delikatny ale super łągodzi, mankamentem jest tylko cena.
napisał/a: kika75 2010-04-27 18:50
na moje ręce najlepszy jest kremz nutrogeny
napisał/a: ~gość 2010-04-27 20:48
Pelliroja, wiem, wiem, rękawiczki to już chyba z pół roku kupuje :/ wecznie zapominam

teraz mam Dove :)
napisał/a: kamarka 2010-05-21 14:36
ostatnio koleżanka opowiedziała mi o kosmetykach [Mod: reklama usunięta] i wczoraj miałam okazję wypróbować ich krem do rąk - jest absolutnie rewelacyjny, najlepszy, jaki miałam do tej pory!
nie mogę wyjść z podziwu!