kosmetyki Ziaja

napisał/a: Madzioreek 2011-09-20 16:13
uważacie, że to infekcja przez płyn?
napisał/a: Joasia.K 2011-09-20 17:19
ElizaSch napisal(a):uważacie, że to infekcja przez płyn?

ja myślę że ten płyn nie powinien powodować infekcji. uzywa się go m.in też po to żeby jej uniknąć

[ Dodano: 2011-09-20, 17:24 ]
fjaril napisal(a):Zastanawiam się który z tych płynów jest najlepszy dla osób ze skłonnością do infekcji...

słyszałam że dla osób cząsto łapiących infekcje jest ten z kwasem mlekowym.. ale ja również mogę powiedzieć że odkąd stosuję te płyny (a ciągle testuję inny rodzaj tych z ziaji) to nie złapałam żadnej infekcji ani nie miałam żadnych podrażnień
napisał/a: mała_czarna 2011-09-20 17:49
Isabel napisal(a): Z tej firmy ostatnio lubię:


Tych mydeł to sporo wypróbowałam - dla mnie na plus był intensywny zapach, który utrzymywał się dość długo po kąpieli plus to, że wydajne były.
napisał/a: ~gość 2011-09-23 14:49
Ja generalnie nie przepadam za kosmetykami Ziaji, ale z czystym sumieniem mogę polecić mleczko do demakijażu z calcium
napisał/a: Myszaa1 2011-11-03 11:00
Ostatnio jedynym kosmetykiem ziaji, który używam (oprócz mydła pod prysznic) jest krem pod oczy ziaja med. Jestem bardzo zadowolona, bo i tani i dobry i nie roluje się na nim korektor.
napisał/a: Joanna_21 2011-11-05 16:19
Ja raz dostałam czegoś a la infekcji od płynu z Ziaji do higieny intymnej :/ I się zraziłam do nich bardzo.

Moje ZiajoHity to:


Nawilża, wygładza, pięknie pachnie, poprawia kolor skóry, na długo utrzymuje opaleniznę.


Wydajne, nawilża, uwielbiam używać przed goleniem nóg (nie używam pianek itp).


Wzmacnia opaleniznę, po solarium nie miałąm nigdy czerwonej skóry, wygląda ona bardzo naturalnie i jest trwała, nawilża.


Tani, dobrze zmywa mocny makijaż, nie podrażnia skóry wokół oczu,można używać przy soczewkach, nie szczypie.
napisał/a: KamilaWwa 2012-08-22 11:23
Joanna_21, hehe wypisałaś moje hity :D Co prawda balsamu do ciała nie używałam, ale miałam krem do twarzy kakaowy i był fajny.Ogólnie nie rozumiem zachwytów nad tą firmą. Mnie ich kosmetyki nie zachwycają.
napisał/a: Valkiria_ 2014-12-08 17:59
Pojawiła się nowa seria kosmetyków - ziaja liście zielonej oliwki.
Zakupiłam sobie peeling, tonizujaca wodę do twarzy w spryskiwaczu, kremik lekki do twarzy oraz oliwkowy olejek do mycia twarzy.

Powiem wam dziewczyny ze jak dla mnie super kosmetyki za bezcen.
Ominę fakt że ostatnio w ramach prezentu do wyboru w Yves rocher ekspedientka zachwalala krem elixir za 99 zł i nie umywa się on nawet do tego oliwkowego.
Nie jest to seria, która była wcześniej, tylko coś zupełnie nowego.

Cera zrobiła mi się bez problemu, bez wyprysków - a uwierzcie, że odkąd odstawiłam hormony stan cery pogorszył mi się diametralnie. Gorąco polecam
napisał/a: aneczka98 2014-12-08 19:26
A ja bardzo lubię ten krem :)
Fajnie nawilża moje suche partie twarzy i odżywia skórę :)