kosmetyki Ziaja

napisał/a: mała_czarna 2011-09-19 18:37
Joasia.K napisal(a): co myślicie o płynach do higieny intymnej z firmy Ziaja?


Ja mogę polecić - cenowo przystępne, pachną ładnie, do tego wydajne

Mi najbardziej spasował ten:

napisał/a: kwiatlotosu2 2011-09-19 18:55
mała_czarna, też taki używam i szczerze polecam
napisał/a: Joasia.K 2011-09-19 21:57
Sasanka26 napisal(a):drogie byly
hmm.. wydawało mi się że to jedne z najtańszych płynów. są dostępne już od 67 zł.

ja stosuję ten z kwasem hialuronowym nawilżający i jestem z niego bardzo zadowolona. pięknie pachnie, starcza na bardzo długo i ma pompkę i przede wszystkim taniutki bo ok 8 zł duża butelka.

[ Dodano: 2011-09-19, 22:01 ]
chodzi mi o ten płyn. polecam
napisał/a: kwiatlotosu2 2011-09-19 23:12
A ten próbował ktoś: http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki_1/cialo_1/higiena_intymna,prod:kremowy_plyn_do_higieny_intymnej_z_kwasem_askorbinowym.html

-Działa pomocniczo ograniczając występowanie infekcji.
-Wzmacnia naturalną florę bakteryjną.
-Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.

Zastanawiam się który z tych płynów jest najlepszy dla osób ze skłonnością do infekcji... Ten różowy z kwasem mlekowym, czy pomarańczowy z kwasem akorbinowym?
napisał/a: Veriolla 2011-09-20 11:23
Płyny do higieny są rewelacyjne. Jednak tylko te bezzapachowe, bo jestem niestety tak pokrzywdzona, że wszystko co pachnące do higieny intymnej mnie niestety uczula. co do serii z kozim mlekiem to nie dla mnie bo zapach mnie strasznie odrzuca. mlecza, toniki- rewelacja. w zimę miałam też taki balsam do ust kokosowy z tej firmy. to jedna z perełek kosmetycznych. :) usta były mięciutkie, zapach piękny, dodatkowo można używać tego balsamu jako bazy pod szminkę. polecam każdemu:) cena oscyluje w granicach 6zl:)
napisał/a: mar_tusia1 2011-09-20 14:14
fjaril napisal(a):
Zastanawiam się który z tych płynów jest najlepszy dla osób ze skłonnością do infekcji... Ten różowy z kwasem mlekowym, czy pomarańczowy z kwasem akorbinowym?
ja używam tego różowego ale od razu jakaś infekcja mnie dopadła i jeszcze kupiłam mega ekonomiczne opakowanie więc muszę go jakoś zużyć choć teraz niby jest ok
mydełko do kąpieli z koziego mleka jak dla mnie super
ooo i płyn na komary dla dzieci to wg mnie rewelka
napisał/a: kwiatlotosu2 2011-09-20 14:30
mar_tusia napisal(a):ja używam tego różowego ale od razu jakaś infekcja mnie dopadła

Myślisz,że przez ten płyn?
Mi co jakiś czas przyplątują się infekcje, czy to używam tego, czy innego płynu
Myślałam, że może ten pomarańczowy jest lepszy?
napisał/a: igmu 2011-09-20 14:32
Od kiedy używam płynów do higieny intymnej nie łapią mnie żadne infekcje i podrażnienia :D Używam Ziaji, tej różowej, a wcześniej jeszcze w innym opakowaniu była... taka niebieska :)
napisał/a: mar_tusia1 2011-09-20 14:47
fjaril napisal(a):Myślisz,że przez ten płyn?
no do końca nie jestem pewna ale wcześniej nie miałam infekcji a tu od razu po zmianie płynu może też czysty przypadek ?? no na razie jest ok
napisał/a: kwiatlotosu2 2011-09-20 14:50
mar_tusia, a jaki wcześniej płyn używałaś?

igmu napisal(a):Używam Ziaji, tej różowej

czyli 1:0 dla różowego
napisał/a: ~gość 2011-09-20 15:07
fjaril napisal(a):
mar_tusia napisał/a:
ja używam tego różowego ale od razu jakaś infekcja mnie dopadła

Myślisz,że przez ten płyn?
nie myślę żeby ten płyn miał aż taką moc po prostu używanie płynów zmniejsza możliwość wystąpienia infekcji. Ja nigdy nie miałam żadnej infekcji a płyny zmieniam co nowe opakowanie Obecnie mam ten niebieski - wydajny więc może znowu go kupie

Z tej firmy ostatnio lubię:
napisał/a: mar_tusia1 2011-09-20 15:29
fjaril napisal(a):, a jaki wcześniej płyn używałaś?
nivea rumiankowy taki zielono biały