kosmetyki Ziaja

napisał/a: eska1 2010-01-09 22:10
Krem do rąk z kozą na opakowaniu jest bardzo dobry.
napisał/a: abunee 2010-01-09 22:11
Przypomniało mi się że miałam też uniwersalny płyn do demakijazu który kupiłam za całe 4.69 zł bo nie miałam pod ręką akurat nic innego i przebił wszystkie mleczka których wcześniej uzywałam. Przerzuciłam się na stałe na ten płyn, dla mnie jest idealny.
napisał/a: szprycha1 2010-01-09 22:18
ja uzywam oliwkowego takiego zielonego i jest rewelacyjny tlusty i super nawilza :)
napisał/a: ~gość 2010-01-10 13:27
MARLENUSZ napisal(a):Uwielbiam dwu-fazowy plyn do demakijazu!! idealny dla osob noszacych szkla kontaktowe jak ja

Dla mnie beznadziejny, oczy mnie strasznie szczypały i słobo zmywał

A od zelu pod prysznic oliwkowego dostałam okropnego uczulenia, dopiero dermatolog pomógł.

Mimo to, nadal uważam, że większość kosmetyków jest swietna
napisał/a: aga202 2010-01-24 08:52
a chce sie was ZAPYTAC CZY ZIAJA MA JAKIES KREMY NA ZIMĘ??
BO POTRZEBUJE JAKIEGOS DOBREGO I TANIEGO NAJLEP[IEJ W MALYM opakowaniu
napisał/a: jente8 2010-01-24 09:26
aga20 napisal(a):a chce sie was ZAPYTAC CZY ZIAJA MA JAKIES KREMY NA ZIMĘ??

Ja używam zimą kremu oliwkowego półtłustego z Ziaji, w zielonym opakowaniu z białą nakrętką. Niestety jest w dużym opakowaniu. Dobry na zimę będzie też tłusty krem z tej serii i on jest w mniejszych opakowaniach (całych zielonych).
napisał/a: abunee 2010-02-12 14:23
Kupiłam dzisiaj krem nawilżający z kozim mlekiem zachęcona dobrymi recenzjami w necie. Na początku byłam nieco przerażona bo twarz mocno się świeciła i myślałam że będzie z tym problem, ale po chwili stwierdziłam że to jeden z lepszych kremów nawilżających jakie miałam Nigdy nie mogłam trafić na odpowiedni krem nawilżający, a tu taka miła niespodzianka. Krem jest wydajny, ma lekką konsystencję, fajnie się wchłania, po chwili nie było po nim śladu, a moja skóra była miękka jak pupa niemowlaka Uważam że na zimę to naprawdę dobry krem Jest tani- 50 ml kosztuje ok 8 zł.
napisał/a: kasia_b 2010-06-15 11:12
od dawna noszę się z napisaniem i zapominam

po pierwsze nowa seria Sopot SPA
* krem do twarzy nawilżający i przecizmarszczkowy - świetna konsystencja, lekki delikatny, super się wchłanai łądny zapach i napprawdę dobrze sie sprawdza na skórze

rewelacyjny płyn miceralny - super odświeża - szczegolnie trzymany w lodówce - zamiast toniku idealny na dzięń dobry

bosko pachnące masło
śwetnie się wchłania i skóra pachnie i jest mięciutka


oczywiście wszystki w przystępnej cenie ok 10zl za szt.

i seria neisamowitych żeli po prysznic, które my z Mężem traktujemy jako płyny do kąpili
są neisamowicie pachnące ale jedocześnei delikatne ponieważ wiele jest z nich przygotowanych dla dzieci a zapachy są nietypowo boskie



gumy balonowej nie mieliśmy ale cola i ornżada wymiata


ich cena też niezawygórowany - ok 6zl a w promocji bywaja nawet po 5 w rossmann - polceam każdemy kąpiel w takich smakach
zupełnie znośnie w porównaniu do płynów do kąpieli np. Dove po 20zł
napisał/a: ~gość 2010-06-15 17:38
Na te żele mam właśnie uczulenie

Niedawno kupiłam żel do higieny intymnej przeciw infekcjom. Na razie się sprawdza
napisał/a: abunee 2011-01-24 22:24
Dziewczyny używałyście może jakiegoś kremu pod oczy od ziaji? Mam straszne cienie pod oczami i chciałabym je jakoś zredukować i zastanawiam się właśnie czy kremy z tej firmy są coś warte
napisał/a: Myszaa1 2011-03-03 20:37
abunee, też się borykam z cieniami... niestety ziaja nie działa...

Moje ostatnie odkrycie:

ok 7zł w aptekach
napisał/a: Myszaa1 2011-03-03 21:06
Necia, też nieźle się naszukałam, a znalazłam w aptece, którą mijam codzienne ogólnie baaardzo fajny produkt, tylko na początku strasznie swędzi.