Kosmetyki Yves Rocher - opinie/recenzje

napisał/a: Valkiria_ 2014-07-01 22:55
Jak w temacie - używacie, polecacie kosmetyki tej firmy, czy są to buble???

Ja ostatnio zakupiłam dla teściowej komplet kosmetyków tej firmy, bo wiem, że lubi i używa. Przy okazji kupilam sobie dwa żele pod prysznic i szampon do włosów. Oprócz tego, że założyli mi na dzień dobry kartę stałego klienta, podoliczali jakieś rabaty, dostałam gratis tusz do rzęs za 57 złotych (szału nie robi, normalnie bym tyle nie dała za niego, ale calkiem przyzwoity). Otrzymałam też komplet różnych próbek i serce mi skradl podkład zero niedoskonałości. Dostałam rabat 30% i zapłaciłam dziś za niego 33 złote.

Ogólnie rzecz ujmując jestem całkiem zadowolona z kosmetyków tej firmy. Ciekawa jestem Waszych opinii.
napisał/a: Yenna 2014-07-02 11:46
Valkiria_ napisal(a):dostałam gratis tusz do rzęs

też go dostałam :) na moich rzęsach robi szał :)

oprócz tego mam od nich perfumy i maseczkę do twarzy :) i jestem zadowolona
napisał/a: jente8 2014-07-02 19:49
Też dostałam ten tusz, ale oddałam koleżance ;) Nie lubię tradycyjnych szczoteczek.

Poza tym jednak chwalę sobie ich kosmetyki, używam żelu pod prysznic (często są promocje), żelu peelingującego do twarzy i kosmetyków do włosów. Zwłaszcza jedna odżywka jest genialna! Przy jakiejś okazji kupiłam też pomadkę ochronną i bardzo ją lubię. Korzystam często z ich promocji i kupuję sprawdzone kosmetyki raczej z tych najtańszych, ale jestem zadowolona. Przez tą odżywkę pozostanę ich stałą klientką ;)
napisał/a: Valkiria_ 2014-07-02 20:28
Kupiłam dziś maske do twarzy i plyn micelarny 3 herbaty. Zobaczymy jak sie beda sprawowac. Tez kosmetyki kupuje jak narazie te tansze, promocyjne, czy z rabatami bo o ile za poziomkowy peeling dam 17 zl to za chusteczki do demakijazu za 37 zl juz nie bardzo
napisał/a: jente8 2014-07-02 20:33
Valkiria_ napisal(a):Kupiłam dziś maske do twarzy

A właśnie, jeden mój nietrafiony zakup tam to maska do twarzy, taka w saszetkach - to było straszne doświadczenie ;) A że jest w dwupaku to druga mi się kurzy w szafce, chyba ją wyrzucę :(
napisał/a: Valkiria_ 2014-07-02 20:36
Taka niebieska??? Mi w mig wysuszyla pryszcza - nalozylam na 10 min. Chociaz pisze ze trzeba 3 min...


P.S jaka ta odzywka do wlosow taka dobra???

P.S nr 2 zel pod prysznic kawa brazylijska - cudo.
napisał/a: Blanka:) 2014-07-02 21:26
Lubię. Szczególnie kawowy żel pod prysznic, szaleję za nim.
Mam też ukochane cienie do powiek od nich, niestety już ich nie produkują.
Tusz do rzęs (taki niebieski) jest zupełnie przyzwoity.
I lubię jeszcze ich lakiery do paznokci, bo są w malutkich opakowaniach. Takie za 9,9zł. Niby drogo w przeliczeniu na ml, ale ja i tak nie jestem w stanie zużyć tych dużych opakowań, np z Inglota, więc lubię te YR.
napisał/a: jente8 2014-07-03 20:24
Valkiria_ napisal(a):P.S nr 2 zel pod prysznic kawa brazylijska - cudo.

Blanka:) napisal(a):Szczególnie kawowy żel pod prysznic, szaleję za nim.

Ja nie wiem co tak wszyscy za nim szaleją ;) Ja wolę lilię wodną ;)

Odżywka ta:

Kocham Jest tam mega odżywcza, że jak ją nakładam na włosy to nawet skórę dłoni mam jak po najlepszym kremie :D

Maseczka (ta po której myślałam że mi twarz odpadnie ;) ) :


Blanka:) trochę OT, ale trzymaj lakiery w lodówce - to przedłuża ich żywotność do wieczności, więc nawet Inglota zdążysz zużyć ;) Ja moje mam niektóre już po 8 lat, końca nie widać, a nadal są w stanie idealnym.
napisał/a: Valkiria_ 2014-07-03 20:32
ula_jente, maseczka ta sama :) dokładnie... Ale mówię - z pryszczolem dała radę i byłam cała happy bo mi wyszedł w takim niefajnym miejscu. Choć ogólnie jest dość "ostra".
napisał/a: jente8 2014-07-03 20:33
Valkiria_, ja mam suchą skórę, więc może dlatego tak źle ją zniosłam.
napisał/a: Valkiria_ 2014-07-03 20:40
ula_jente napisal(a):ja mam suchą skórę, więc może dlatego tak źle ją zniosłam.


no to z pewnością... Ja mam mieszaną z tendencją do tłustej, aczkolwiek wrażliwą. Więc plus, że mnie nie uczuliła ani nic, ale ściągnęła mocno i ogarnęła mi syfki.

Aczkolwiek mimo wszystko drugi raz jej raczej nie kupię :P

A ten tusz to ja nie dostałam z klasyczną szczoteczką tylko ten:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52019

przyzwoity ale taki jakby za suchy... ja lubię dość teatralny look, taki efekt false lash więc może temu tyłka mi nie urwał
napisał/a: jente8 2014-07-03 23:30
Valkiria_ napisal(a):A ten tusz to ja nie dostałam z klasyczną szczoteczką tylko ten:

Dla mnie to jest klasyczna szczoteczka. W sensie z klasycznego "tworzywa", że się tak wyrażę ;) Ja używam już tylko silikonowych, bardzo przypadły mi do gustu.