KOSMETYKI NIVEA

napisał/a: aga202 2010-01-25 06:49
hejka
jaki krem z nivea na zimę polecacie? czy nivea jest tansza od ziaji i lepsza
piszcie swoje spostrzerzenia
napisał/a: eMKa 84 2010-01-25 16:44
Z Nivei na takie mrozy jak te ostatnio to kup sobie jakiś krem dla dzieci na mróz. Są dość tępe w uzyciu ale za to tłuste a oto chodzi właśnie w kremach na mróz.

[ Dodano: 2010-01-25, 16:46 ]
aga20 napisal(a):czy nivea jest tansza od ziaji i lepsza


To Ziaja jest zdecydowanie tańsza od Nivei, ale czy lepsza... Dla mnie lepsza jest Nivea, ale niektórzy też chwalą sobie Ziaję. Wiesz musisz przetestować na własnej skórze taką rzecz jak kosmetyk.
napisał/a: monia81 2010-01-25 18:46
ja wole Nivea , z ziaji nie używam więc nie wiem

niwee używa mój mąż kupuje duże białe opakowanie 250 ml i używa je jako balsam i krem do twarzy ostatnio mu sie skończył i odrazu kupił 2 opakowanie
napisał/a: ~gość 2010-01-26 15:39
Ja odkąd pamiętam używam do twarzy tylko Nivea.
napisał/a: igmu 2010-01-26 15:46
A ja Nivei nie lubię... ja dla mnie są sporo przereklamowane i jeszcze nie trafilam w zasadzie na ich kosmetyk ktory by mi odpowiadal. Może jeszcze balsamy do ciała ujdą, ale kosmetyki do twarzy to badziewia... :P

Zdecydowanie wolę Ziaję - tańsza, polska i skuteczna :)
napisał/a: ~gość 2010-01-26 16:07
Ja ziaja jeszcze nie próbowałam,więc nie mam porównania
Ale widzę,że większość z Was je wychwala
napisał/a: kretka2 2010-02-01 19:27
ja bardzo lubię Nivea. najlepszym produktem jest krem Nivea Soft - używam go do twarzy na codzień i czasem jako balsamu do ciała (bo ogólnie rzadko się czymś smaruję..;p) i jest rewelacyjny. Najlepiej nawilża z kremów, jakie wypróbowałam (choć nie używałam bardzo wielu - jestem jeszcze młoda :D)
poza tym: krem nivea classic - wiadomo, klasyka :)
i jeszcze pomadka do ust med repair i hydro care.
ziaja jest za ciężka, ma bardzo tłuste i gęste kosmetyki o często,niestety,uczulającym mnie składzie... ;(
napisał/a: ~gość 2010-02-01 19:34
kretka napisal(a):najlepszym produktem jest krem Nivea Soft - używam go do twarzy na codzień i czasem jako balsamu do ciała (bo ogólnie rzadko się czymś smaruję..;p) i jest rewelacyjny. Najlepiej nawilża z kremów, jakie wypróbowałam (choć nie używałam bardzo wielu - jestem jeszcze młoda :D )

Zgadzam się, NIVEA Soft to świetny krem do całego ciała. Świetnie nawilża i w dodatku pięknie pachnie
napisał/a: igmu 2010-02-01 23:56
kretka napisal(a):
ziaja jest za ciężka, ma bardzo tłuste i gęste kosmetyki o często,niestety,uczulającym mnie składzie... ;(


Nie wszystkie kosmetyki ma tłuste - ma właściwie kosmetyki dla kazdego rodzaju cery - ja nienawidze tłustych kremow, a z ziaji mam kilka fajnych, lekkich :)
napisał/a: kretka2 2010-02-02 09:50
igmu napisal(a):
kretka napisal(a):
ziaja jest za ciężka, ma bardzo tłuste i gęste kosmetyki o często,niestety,uczulającym mnie składzie... ;(


Nie wszystkie kosmetyki ma tłuste - ma właściwie kosmetyki dla kazdego rodzaju cery - ja nienawidze tłustych kremow, a z ziaji mam kilka fajnych, lekkich :)


próbowałam kremu oliwkowego, kakaowego i jakiegoś bodajże nagietkowego? i wszystkie były tłuste. może dlatego mam takie skojarzenia z tymi kremami ;)
napisał/a: KamilaWwa 2012-08-22 10:51
Ja cale życie używam na zmianę kremu Nivea i Bambino. Kiedyś próbowałam Nivea Soft, bosko pachniał, ale mnie uczulał i nie nawilżał.