Kosmetyki firmy Vichy

napisał/a: bryndzolka 2007-04-03 18:42
Hej ja też mam problem i mam nadzieję że mi pomożecie.Niedawno kupiłam sobie krem na niedoskonałości skóry vichy co prawda mam normalną skórę jednak pryszcze tu i tam czy zaskórniki mi się zdarzają.Posmarowałam się tym cudeńkiem i teraz mam na twarzy łuskę co z nią zrobić i co zrobić z kremem przecież go nie wyrzucę?
napisał/a: marteczka3 2007-04-03 18:58
a ktory to krem? Normaderm, czy jakis inny?
napisał/a: Kinia 2007-04-04 10:50
Wydaje mi się że możesz go zareklamować, przynajmniej ja bym spróbowała
napisał/a: AniaKw 2007-04-11 00:21
Ja tez poszłabym do apteki.. mzoe był jakiś przeterminowany? albo trzymany w zlych warunkach? Sama używam tej gamy i jestem bardzo zadowolona..
napisał/a: MSzalinska 2007-10-16 19:18
AqualiaThermal VICHY- co sądzicie :) czy ktoś może próbował już tego kremu? Szukam odpowiedniego kremu dla osób o skórze wrażliwej i alergicznej. Czy jest ktoś taki kto zna ten krem?
Pozdrawiam :))
napisał/a: Majka007 2007-10-19 00:34
Tak, to jest wzmacniający i kojący krem do skóry wrażliwej. Hipoalergiczny. Hmm..co jeszcze...- ma fajna konsystencję, ładnie pachnie i dobrze sie wchłania. Jestem bardzo z niego zadowolona :)
napisał/a: Czapla 2007-10-20 00:45
Hej:) A czy chciałabyś wiedzieć coś konkretnego? Tak w skrócie: po 1- bardzo długo czuć ze skóra jest naprawdę nawilżona, po 2- jak juz wspomniano- fajnie sie wchłania, możesz obrazu zrobić sobie makijaż, 3- jest dla alergików a to w moim przypadku b ważne :))
napisał/a: MSzalinska 2007-10-20 21:56
MOże wiecie co znaczy to, że ten krem krem występuje w dwóch wersjach "bogatej" i "lekkiej"? Różni sie skadem? Konsystencja? Bo cena z tego co się zorientowałam jest taka sama.
napisał/a: Czapla 2007-10-21 23:34
Tak rzeczywiście kremy różnią się składem i wydaje mi się tez ze konsystencją. Ja mam krem w wersji lekkiej. Ma fajną konsystencje- idealną jesli np spieszysz sie rano i obrazu po posmarowaniu twarzy kremem chcesz nałożyć makijaż , bo wchłania sie momentalnie.
napisał/a: Kalina89 2007-10-22 23:34
Też od niedawna używam tego kremu. Jestem straszna alergiczką i trudno mi dobrać krem taki,żeby nie uczulał. Ten nie uczula mnie a po 2- pięknie pachnie , nie tak jak inne kremy dla alergików , które pozbawione sa jakiegokolwiek zapachu .
napisał/a: Czapla 2007-10-27 20:57
Aha poprawka- dwie wersje oznaczają tylko to ze wersja "lekka" aqualii to krem do cery normalnej i tłustej a "bogata " do cery odwodnionej suchej :) Pozdrawiam
napisał/a: nie_zapominajka 2008-08-25 21:02
kupila, sobie raz caly komplet kosmetykow vichy i niestety pryszczy jest tyle samo ale dodoatkowo lusczy mi sie skora, niektorzy poprostu nie moga tego kremu uzywac:(