Kosmetyki firmy AVON

napisał/a: samsam 2006-07-26 13:22
Czy któraś z Was stosuje kosmetki firmy AVON. Jeżeli tak, to co o nich sądzicie? Czy uważacie, że są dobrej jakości i w przystępnej cenie?
Jakich kosmetyków używacie na codzień?
napisał/a: Marusia 2006-07-27 21:44
Nie używam. Z Avonu mam jedynie odżywkę do paznokci o zapachu migdałowym (nie wiem czy działa, ale za to jak pachnie... )
Osobiście bardzo lubię kosmetyki Dove (używam żelu pod prysznic, peelingu, balsamu do ciała, antyperspirantu i mydła z tej firmy)
napisał/a: samsam 2006-07-28 13:37
Również lubię kosmetyki Dove. Bardzo podoba mi się ich zapach, taki subtelny.
napisał/a: ami1 2006-07-31 11:41
Ja przez jakiś czas używałam, bo koleżanka z roku była konsultantką. I byłam zadowolona. Teraz używam bardzo różnych kosmetyków wielu firm. Kupuje co mi wpadnie w oko, jeśli sie sprawdza, to kupuję znów . Jeśli nie - to trudno. Raczej używam kosmetyków za niewygórowaną cenę.
napisał/a: naszkicowana 2006-07-31 19:30
Dla mnie Avon to tandeta. Miałam body spray Czeresnia i galka muszkatalowa. Smierdział jak nalewka... Wyobrazacie sobie tak pachnąc bo ja nie. Wywalilam go.
Mam krem do twarzy miód i mleko. Jest tlusty slabo sie wchlania.
Szampon do wlosow trawa cytrynowa i coś tam jeszcze. Do bani uzylam go raz , wlosy sie nie chcialy rozczesac. Porobily sie koutuny.
Ale tak, to jest jak nie mozemy ocenic sami. Powąchac tak jak w noramlnym sklepie. Sprawdzic konsystencję.
Miałam także szminke kolory pustyni ...
No ona była wporządku ale nie na tyle żebym była zadowolona. poniewaz cena za wysoka na taką jakosć. 43 złote wtedy za nią zapłaciłam.
To na tyle co sądze o Avonie
napisał/a: samsam 2006-08-01 07:45
yślę, że trafiłaś akurat na kosmetyki nie odpowiednie do Twoje rodzaju cery, włosów itd.
Ja sądzę, że kosmrtki te są o.k. W zasadzie wszystkie mi odpowiadają, ale zawsze zwracam uwagę na opis do jakiego rodzaju cery itp. To jest bardzo ważne, gdyż później (tak jak w Twoim przypadku) jest rozczarowanie
napisał/a: ami1 2006-08-06 18:57
Ja mam zdanie podzielone. Tusz mi odpowiadał, ale dość szybko wysychał, perfumowane wody również. Bardzo byłam zadowolona z peelingu do ciała, natomiast nie polecam zupełnie balsamu migdałowego do ciała. W ogóle się nie wchłaniał . A cena - no rzeczywiście do najniższych nie należy. Można jednak czekać na kuszącą promocję .
napisał/a: samsam 2006-08-07 13:48
Stosowałyście może kosmetyki AVON, ale z serii SPA?
[shadow=yellow:517dbff50b]rewelacja!!![/shadow:517dbff50b] Każdy jest świetny. Jedynym minusem jest cena, ale uważam, że od czasu do czasu możemy zafundować naszemu ciału odrobinę luksusu.
napisał/a: ami1 2006-08-08 10:30
Nie z tej serii nie . Ale może kiedyś spróbuję, skoro są takie dobre. A cena aż taka wysoka
napisał/a: samsam 2006-08-08 14:42
Naprawdę są dobre. A cena - no trochę wysoka. Ale jak sa promocje, to nie jest tak źle
napisał/a: ami1 2006-08-08 15:10
Nie mam już koleżanki która jest konsultantką, także z katalogami i promocjami nie jestem na bieżąco
napisał/a: ~gość 2006-08-11 10:19
Zapraszam wszystkie konsultantki AVON do odwiedzenia forum Konsultantek AVON , a na nim: dyskusje, fotoalbum oraz download z najnowszymi katalogami