Inglot - cienie do powiek i inne kosmetyki

napisał/a: Kinia 2007-04-07 17:27
Co o nich sądzicie, ja bardzo je lubię, dobra jakość i dobra cena
napisał/a: iwa2 2007-04-07 17:31
Inglota ja też bardzo lubię, długo się trzymają i nie sypią. Ostatnio nie mogę spotkać ich w żadnym sklepie, podobno kosmetyki tej firmy będą miała swoje własne sklepy i już nie rozprowadzają ich do innych
mam tylko nadzieję, że w mojej miejscowości takie będą
napisał/a: Kinia 2007-04-07 17:34
U nas w hipermaketach są takie małe stoiska na których sprzedają inglota, ale u mnie dużo jest takich punktów
Lubiłam takie sprint były w okrągłych opakowankach, które teraz zmienili
napisał/a: kasia_b 2007-04-07 17:34
dla mnie też są rewelacyjne - długo się trzymają a przy okazji ładnie skomponowane mapki, dodam, że czasem można spotkać piękne nietypowe kolory - ja ostatnio kupiłam - zielony - żółty - pomarańczowy - takie jakich szukałam
napisał/a: Kaira86 2007-04-07 17:38
No na temat cieni z Inglota mogę dużo mówić bo są to moje ulubione cienie i używam ich od paru dobrych lat. są bardzo dobrej jakości i szeroki wybór kolorów!
iwa napisal(a):podobno kosmetyki tej firmy będą miała swoje własne sklepy i już nie rozprowadzają ich do innych

Inglot już ma własne sklepy. w mojej małej mieścinie są już dwa
napisał/a: nika81 2007-04-07 17:40
Cienie są naprawdę fajne i też jestem z nich zadowolona Zaskoczyłyście mnie tymi sklepami, muszę popytać czy u mnie w mieście taki powstał
napisał/a: iwa2 2007-04-07 17:41
Kaira86 napisal(a):w mojej małej mieścinie są już dwa

u mnie jeszcze nie ma ale dawno nie chodziłam po mieście
napisał/a: Kaira86 2007-04-07 17:45
kasia_a napisal(a):ja ostatnio kupiłam - zielony - żółty - pomarańczowy - takie jakich szukałam

tak i to najbrdziej lubie w Inglocie,że znajdziesz taki kolor jaki Ci odpowiada. ostatnio szukałam takiego zielonego trawiastego i gdzie znalazlam?oczywiście w Inglocie później żałowałam bo mogłam od razu tam pójść a nie marnować czas na innych sklepach
napisał/a: palika 2007-04-07 18:23
iwa, nie wiem czy chodzi Ci o Tarnow, ale swego czasu sklep Inglota byl na rynku.
Teraz nie mam pojecia bo dawno przez rynek nie przechodzilam
napisał/a: iwa2 2007-04-07 18:28
palika w Tarnowie pracuje i nie mam czasu na chodzenie po sklepach , chodziło mi o Brzesko ale wydaje mi się, że w Tarnowie jest więcej takich sklepów tylko trzeba poszukać
napisał/a: ~gość 2007-04-07 22:18
ja rowniez bardzo lubie cienie z inglota
napisał/a: jente8 2007-04-08 13:31
Kinia - ubiegłaś mnie, chciałam założyć wątek ogólnie o kosmetykach z Inglota U mnie jest sklep tej firmy w sąsiedniej miejscowości - w Rybniku. Poza tym w wielu miejscach w Katowicach można kupić ich kosmetyki.
Cieni z tej firmy nie używałam, ale ogólnie mają kosmetyki naprawdę świetnej jakości, ja uwielbiam ich lakiery do paznokci (no ale to już musiałby być osobny temat ).