garnier- skóra musnieta słońcem - krem do twarzy

napisał/a: kasia_b 2007-03-19 10:39
No to jak obiecywałam pierwzza recenzja
Krem do twarzy - karnacja ciemna - Garnier - skóra muśnieta Słońcem dla mnei cudo
po 2 razach uzycia efekt na buzi juz był - kolor lekki ale bardzo ładny- u mnie żadnych smug ani koloru marchewkowego, twarz nabrała koloru i jakby smuklej wugląda, przy okazji dobrze nawilzożona kosmetyk jak najbardziej polecam dla tych co nie lubia solarium (bo ja napewno jego zwilenniczka nie jestem - wole krem niż solarium) lub poprostu dla tych co chcą miec ładny kolor buzi
w skali 1-10 daję 9,5 pkt
napisał/a: kobietka Swiss 2007-03-19 11:13
kasia_a, a ja uwazam ze wszystkie kosmetyki firmy GARNIER sa rewelacyjne.
Polecam tez kosmetyki firmy NIVEA a dokladnie peeling do twarzy NIVEA VISAGE YOUNG
napisał/a: Kaira86 2007-03-19 11:26
Zgadzam się, kosmetyki Garniera są najlepsze i polecam jeśli ktoś ma suche ręce to tylko w użyciu krem do rąk z Garniera!
napisał/a: ~gość 2007-03-19 12:51
Ja też przyłączam sie do fanów kosmetyków Garniera..ostatnio zakupiłam Roll-on przeciw cellulitowi (dzieki Belay :D) i juz jestem zadowolona, a stosuje dopiero 4 dni Wiec pewnie niedługo kupię też cukrowy peeling
Lubie też kosmetyki do twarzy: żel oczyszczajacy i tonik. Jesli krem do rąk, to też czerwony Garnier do rąk zniszczonych..

kobietka Swiss napisal(a):NIVEA VISAGE YOUNG

Ta seria mi nie odpowiadała (moze dlatego, ze juz nie jestem taka YOUNG ;P ), za to krem matujący z Nivei bardzo mi pasuje, tak samo jak wszystkie maseczki tej firmy
napisał/a: Kinia 2007-03-19 13:16
Ja też mam ten kremik tylko do jasnej karnacji i jest fajny, poza tym miałam kiedyś balsam z tej samej serii i też był fajny
napisał/a: nika81 2007-03-19 13:20
Ja nie używałam nigdy kosmetyków z Garniera, ale widzę, że trzeba wypróbować
napisał/a: ~gość 2007-03-19 13:58
ja mialam balsam do ciala garnier musniety sloncem i takze rewelacja zadnych smog!!przedewszystkim!a musze sie przyzanac ze rozcieralam go 2razy mniej staranniej niz nieraz jakis balsam samoopalajacy z innej firmy a efekt sto razy lepszy!!tylko troche trogijest narazie mi sie skonczyl jak bedzie troszke cieplej to sie w niego wyposaze!!~~~pozdrawiam
napisał/a: kobietka Swiss 2007-03-19 14:23
Misia, polecam
napisał/a: kasia_b 2007-03-19 14:41
Donia1981 kurcze no zapomniałam o tym roll-on - po wypłacie proszę mi przypomnieć
Kiniu prawda, że buzia wygląda zupełnie inaczej - po co biegać na salaria - nomen omen szkodliwe - krem daje podobny efekt jak ww wakacje się nie opale to wiem co mi pomoże, żeby na weselu pięknie wyglądać
napisał/a: samsam 2007-03-19 14:55
Ja nie używam tych kosmetyków.
U mnie w łazience widnieje tylko AVON, no i od czasu do czasu Oriflame.
napisał/a: iwa2 2007-03-19 20:42
Donia1981 napisal(a):Garniera..ostatnio zakupiłam Roll-on przeciw cellulitowi (dzieki Belay :D ) i juz jestem zadowolona, a stosuje dopiero 4 dni

to na pewno go kupię tylko skończe ten z avonu
napisał/a: jarzynka 2007-03-20 06:02
garniera uwielbiam, tutaj jakies dwa miesiace temu pojawila sie jakas dziwna seria garniera, od razu kupilam i jest calkiem fajna, poza ta seria, garnier w ogole nie jest popularny
Do tej pory uzywalam, balsam ujedrniajacy, balsam - skora musnieta, pare kremow, wszystko bardzo chwale oprocz jednego krem do rak - czerwony do bardzo suchej skory (kupilam dla meza), straaasznie tlusty, bardzo zle sie rozprowadza, kiepsko wchlania :/ zdaje sobie sprawe, ze powinien byc tlusty, ale tego bardzo nie lubie :/