garnier- skóra musnieta słońcem - krem do twarzy

napisał/a: Kinia 2007-03-26 14:42
Jeszcze z serii Ultraświeżość krem jest fajny
napisał/a: Belay 2007-04-20 11:39
Wczoraj nałożyłam sobie maseczkę rozgrzewającą Garniera z wyciągiem z ogórka i jestem zachwycona!

Maseczka pachnie ogórkowo, czyli w sumie nic nadzwyczajnego. Jest dość gęsta, dlatego należy nakładać ją na zwilżoną twarz. Odpowiednia dla osób z cerą normalną i mieszaną - likwiduje błyszczące się miejsca :)

Już przy nakładaniu poczułam przyjemne ciepło - co było sporym zaskoczeniem. Maseczka w przeciwieństwie do wielu innych, które przy nakładaniu są chłodne jak krem, po prostu grzeje buźkę :)

Dziś rano jak się obudziłam i podrapałam się po policzku, nie byłam pewna czy to mój policzek - taki był gładki i delikatny! :)

Czółko się nie błyszczy, a zwykle o tej porze powoli zaczynał się świecić, więc maseczka jest skuteczna. Polecam serdecznie :)
napisał/a: Belay 2007-04-25 14:39
Minęło pięć dni, a efekt w dalszym ciągu się utrzymuje :) w tym tygodniu powtórzę zabieg - mam nadzieję, że potrwa równie długo.
napisał/a: reni123 2007-04-25 16:04
Belay napisal(a):Wczoraj nałożyłam sobie maseczkę rozgrzewającą Garniera z wyciągiem z ogórka i jestem zachwycona!
Jest dość gęsta, dlatego należy nakładać ją na zwilżoną twarz.

twarz musi być zwilżona nie dlatego, że maseczka jest gęsta, tylko dlatego że składniki maseczki wydzielają ciepło po pobraniu wody (taki mały proces chemiczny) i gdyby twarz nie była zwilżona, woda byłaby pobierana ze skóry
a to nie byłoby dobre dla skóry...
napisał/a: marteczka3 2007-04-25 21:53
logika, reni, logika :) chemik sie w Tobie odezwal )

apropos garniera, uzywam melczka do ciala takiego w zoltym opakowaniu, "body tonic" i jest swietne!
napisał/a: Klusia 2007-04-26 16:05
kasia_a, mam ten garnier - do jasnej cery jeszcze nie użyłam, czekam na maja ;)
ale też mi go ktoś polecił, stąd opinia na +
napisał/a: Agusia*86 2007-05-11 11:18
kobietka Swiss napisal(a):kasia_a, a ja uwazam ze wszystkie kosmetyki firmy GARNIER sa rewelacyjne.
Polecam tez kosmetyki firmy NIVEA a dokladnie peeling do twarzy NIVEA VISAGE YOUNG
napisał/a: myszka3 2007-05-11 11:35
niestety jak dla mnie zarowno balsam jak i krem bezrewelacji, a zapach skutecznie mnie do nich zniechecil. zdecydowanie wole dove, teraz uzywam balsamu brazujacego i kremu dotwarzy tez brazujacego. znacznie lepiej nawilzaja, a do tego zapach jest o niebo przyjemniejszy
napisał/a: Belay 2007-05-22 08:52
reni123, reakcje chemiczne to jedno, a gęstość maseczki to drugie :)

Ja się w reakcje chemiczne nie wdawałam. Większość maseczek, z których korzystałam ma nieco inną konsystencję i twarz niekoniecznie musiała być zwilżona. Tą na upartego też można tak nałożyć, ale jest to zdecydowanie utrudnione ;)
napisał/a: reni123 2007-05-22 09:30
Belay, nie znam tej konkretnej maseczki i nie wiem jaką ma konsystencję
ale znam mechanizm działania takich maseczek (tzn. rozgrzewających) i na jakiej zasadzie jest wydzielane ciepło
trochę się przestraszyłam co by było gdyby któraś dziewczyna nałożyła maseczkę na twarz nie zwilżoną wodą
efekt mógłby być mało zchwycający
wiesz ja się ogólnie trochę boję takich maseczek i uważam że dobre są tylko dla cery tłustej, suchą mogłyby jeszcze bardziej odwodnić
napisał/a: jagienka2 2007-05-22 09:36
O tak GARNIER jest jak najbardziej ok :)!!!
Ostatnio mleczko do ciala skóra musnieta sloncem i jestem zachwycona. Tak jak pisala Kasia a daje ladny koloryt nie marchewkowy i dosonale nawilza fajnie sie rozprowadza i w ogole same plusy :)!!!!
A Z innych kosmetykow Garnier tez jestem zadowolona np. kremy do rąk i twarzy :)!!!
napisał/a: anesia20066 2007-07-10 23:17
.
Mi teżbardzo podoba się kosmetyk Garnier skura muśnieta słońcem.
Ładnie pachnie i wogule ... ale jak umyłam się wszystko niby się zmyło i od nowa tzreba było smarować i czekaćaż nabierze koloru
Tak stosuje że 3 dni smaruje się a potem zmywam i znów 3 dni smaruje się
Ale na nogach zostały mi takie paski jasnobrązowe ... i takie szorstkie są.
Czy wam tez takie coś zostało?Jka posmaruje znów to bedzie je widac i nie wiem co zerobić bo za bardzo nie chcesie to zmyc :

I jak sie tym smarujecie zeby cały czas byc opalona?I to do Ciałą na twarz tez można stosowac bo sama nie wiem,niby piszeze tak ale nie równo to idzie

Prosze odpiszcie.

...