DERMOKOSMETYKI

napisał/a: storczyk66 2009-09-23 10:40
do cery mieszanej stosuje żele zamiast kremów dobre sa z oriflame, yver rocher a nawet z clareny ale ona dostępna jest tylko w salonach kosmetycznych zresztą kosmetyczki też na nich pracują i sa w całkiem przyzwoitej cenie podobnej a nawet tańszej niż kosmetyki z apteki a od środka stosuje suplement diety [mod;reklama usunięta] który sprawdza się znakomicie bo wiecie dziewczyny ze same kremy cudów nie zdziałają jęsli nasz organizm nie dostanie odpowiednich witamin i przeciwutleniaczy:)
napisał/a: Bena7 2009-09-23 20:28
no właśnie, same kremy i żele to chyba za mało, szczególnie, że zdaję sobie sprawę, ze zdrowo nie jem i przez to te problemy z cerą,piję dużo kawy (uwielbiam) to chyba zainwestuję w te tabletki d-tox, a długo trzeba je brać, żeby były widoczne efekty?
napisał/a: storczyk66 2009-09-24 10:59
Opakowanie [mod;reklama usunięta] zawiera 40 tabletek natomiast bierzemy je po 2 tabletki dziennie przez okres 2 miesięcy natomiast całą kurację powtarzamy 2 razy w roku także biegnij szybko do apteki i powodzenia:)))
napisał/a: lilka25 2009-09-24 21:53
Bena7 i fendi99, dziewczyny kochane nie spodziewalam sie, ze spotkam was na tym forum. My z tej naszej mini-rodzinki reklamowej musimy sie trzymac razem hihi. Ale wiecie, nie piszczie juz tutaj lepiej o [mod:reklama usunięta] bo tu chyba nie wolno tych reklam pisac. Ja wlasnie dostalam ostrzezenie i chce sie poprawic i nie bede juz tu o[mod:reklama usunięta]pisala. Zreszta nasze kolezanki Jogobela i amikana juz i tak w wielu miejscach forujm slad po [mod:reklama usunięta] ;). Moze piszcie o innym produkcie, o ktorym jeszcze tu nikt nie szeptal hihi

buziaczki kochane

edit: na tym forum nie tolerujemy reklamy, a tym bardziej szeptanej, chociaż słabo Wam to szeptanie wychodzi, bo na pierwszy rzut oka widać o co chodzi
napisał/a: alexx 2016-08-11 10:23
mod: reklama usunięta
napisał/a: memoria 2016-08-12 10:17
Ja uśywam tego serum . Mam skłonności do zapychania i wyprysków. Ze wszystkich kosmetyków na pryszcze ten dał chyba najlepszy efekt dla mojej cery tak wieć możesz spokojnie się nad nim zastanowić. NIe jest tanie ale wydajne tak więc moim zdaniem warto.
Każda cera jest inna. Niekoniecznie u Ciebie może być tak skuteczny ale jeśli chodzi o mnie to nie znam obecnie lepszego kosmetyku na trądzik.
napisał/a: espe1 2017-03-13 09:15
Mam pytanie . Czy ktoś używał serum RIchevon? Warto jest to dziewczyny kupić?
napisał/a: likte 2017-03-28 13:42
Warto bo naprawdę fajne. Jeden z droższych kosmetyków których używałam ( chocaiż rzadko kupuję tak drogie kosmetyki bo nie lubię przepłacać) ale w jego przypadku cena jest uzasadniona bo skład ma bardzo dobry. Naturalny i dzięki temu ine podrażnia skóry i rzeczywiście pomaga w pozbyciu się mniejszych zmarszczek. Jeśli masz wieksze zmarszczki to wiadomo że nic nie pomoże. Ale z mniejszymi radzi sobie ogólnie super.
napisał/a: espe1 2017-04-04 13:50
Dzięki wielkie za odpowiedź Jeszcze napisz mi kochana czy serum nadaje się moze pod krem? Bo miałam już kilka kosmetyków, które się rolowały strasznie i nie do konca mi to pasowało.
napisał/a: ailanka 2017-04-06 11:45
Espe ja również ma to serum i powiem Ci, że spokojnie nada Ci się pod krem O ile niektóre kosmetyki faktycznie potrafią się rolować to to serum sie nie roluje. Chociaż obecnie uzywam je głównie na dzien oraz jeszcze na nie kładę sobie krem z filtrem . Dzięki temu działanie jest zwiększone. Richevon tani nie jest ale jednak mam poczucieze płace za to co dostaję.