cienie do powiek - ruby rose

napisał/a: jarzynka 2007-03-20 06:16
To bylo dla mnie wielkie zaskoczenie, ja nie eksperymentuje z kosmetykami, ktorych nie znam, ale kiedys dostalam na urodziny cienie ruby rose (mozna kupic na allegro). Te cienie sa swietne, dla mnie sto razy lepsze niz IsaDora, kosztuja grosze, trzymaja sie caly dzien na powiekach, nie rozmazuja sie i nie tworza kreski na zalamaniu powieki.
Ja mialam dwa zestawy ( 2 x 48 cieni ), moge polecic z czystym sumieniem. Jesli sie zdecydujecie nie kupujcie cieni z brokatem, z malenkimi drobinkami - to jest jakas pomylka, sypia sie i cala buzka jest w brokacie - na dzienny makijaz sie nie nadaja.

jedyny minus to kolory na 48 kolorow moze 200 jest sensownych, reszta to chyba na "wyjatkowe" okazje, ale mimo wszystko za taka cene sa superrrrrrr
napisał/a: jente8 2007-03-20 09:16
Oj tak, moja koleżanka też bardzo je sobie chwali i ja chyba też się w końcu skuszę. I naprawdę są niedrogie.
napisał/a: Parcinka 2007-03-20 09:24
Ja też sobie bardzo chwalę kosmetyki Ruby Rose. Obecnie mam zestaw -serce- w którym znajdują się cienie do powiek, błyszczyki i maskara. Przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona ze wszystkich elementów oprócz maskary, bo co do nej mam naprawdę duże wymagania Na Allegro rzeczywiście jest spory wybór tych kosmetyków, i co ważne są bardzo tanie i wydajne. Polecam
napisał/a: MonikaLuc 2007-03-20 13:57
jarzynka, mam również taką paletę cieni, ale chyba z innymi kolorkami. Uwielbiam je !! są na prawdę super !!
napisał/a: Butterfly1 2007-03-20 14:03
Oj serio?? jest ich mnóstwo na allegro i kosztują nardzo niewiele i myślałam,ze to po prostu jakieś "badziewie". Ale jak tak chwalicie to chyba się skusze
napisał/a: nika81 2007-03-20 14:32
Butterfly napisal(a):myślałam,ze to po prostu jakieś "badziewie".


Ja też tak myslałam, ale też sie musze skusić. Fajnie, że powstał ten dział
napisał/a: palika 2007-03-20 15:42
Co do tych cieni rowniez jestem bardzo zadowolona i z pomadek do ust z tej serii rowniez .
napisał/a: kasia_b 2007-03-20 15:54
tez jestem z nich zadowolona za 24kolory zapłaciłam 9 zl
najbardziej podoba mi się fakt, ze jest mnóstwo kolorów a i długość utrzymywania się na powiece też niczego sobie kulary
ale zanim je kupiłam to też z pół roku się zastanawiałam czy warto ale warto
napisał/a: marteczka3 2007-03-20 16:02
brzmi super... szczerze mowiac, szukam czegos w tym typie, tylko ze zawsze mi sie wydaje, ze palety z wieloma kolorami sa cholernie drogie, a tu - zaskoczenie. tylko czy e sie da kupic tylko przez allegro, czy jakos "normalnie" tez? bo jakos nie lubie z tym kupowaniem przez net...
napisał/a: jarzynka 2007-03-20 16:42
MonikaLuc napisal(a):mam również taką paletę cieni, ale chyba z innymi kolorkami


ja tez mam dwa pudeleczka z innymi kolorami, zdjecie dalam dla przykladu

jarzynka napisal(a):na 48 kolorow moze 200 jest sensownych

:D nio to byloby super 200 na 48 :) chodzilo mi o 20 oczywiscie:)
napisał/a: Madziulka1 2007-03-20 16:45
mam mnustwo cieni do powiek ( mam mam caly kufer kosmetykow i ogolnego fiola na ich punkcie) ale takiej paletki nie mam...
chyba bede musiala pomyslec o powiekszeniu tego mojego kramiku o take cienie.
hmm mowicie ze na allegro mozna je dostac...
napisał/a: orka2 2007-03-20 21:16
A mi ostatni tesciowa o tej firmie mowila i myslalam ze to jakas kich jest a ona sie tylko tymi cieniami smaruje :D