cienie do powiek - ruby rose

napisał/a: albatrosss(ona) 2009-07-02 12:42
Bardzo ładny makijaż po nich wychodzi taki "filmowy"
napisał/a: ~gość 2009-07-02 19:04
sunshain, czy ta palteka ma jakiś nr czy nazwę? bo to własnie moje ukochane kolorki :)
napisał/a: ~gość 2009-07-02 21:43
HMM. ja zamówiłam kiedys te palete z allegro. Niestety nie byłam zadowolona i dałam mamie. Tez mnie denerwowało szybkie ścieranie i to ze po paru godzinach juz o wiele gorzej wyglądają. No i większość perłowa.Ciesze sie ze wam sie podobają kazdy ma inne gusta. dla mnie sie nie sprawdzily
napisał/a: zonaMarcina 2011-09-19 16:29
a ja mam do nich pecha, zawsze mi sie jakies czasteczki cieni dostana do oka, zabrudza soczewki i juz oko czerwone...
napisał/a: maggie88 2011-11-14 17:38
ja lubie te cienie. są tanie. wydajne. maja bardzo ladne kolory. ale trzemają się tylko z bazą. jednakże i tak wole je kupić i baze, bo wychodzi taniej niż gdbym miała kupić te markowe.
napisał/a: AILATAN.ka 2011-11-15 11:45
ja też je sobie chwalę :) lubię perłowe, są miękkie i u mnie trzymają się bez bazy a i soczewkom nie szkadzą :)
tylko ja mam większą paletę chyba koło 70 a mamie kupiłam mniejszą coś koło 40?
noo i ta mniejsza już ma gorsze kolory ;)
napisał/a: Edytka 2011-11-17 23:34
ja podobnie jak AILATAN.ka, używam bez bazy i sie długo trzymają i uwielbiam je za to że są perłowe. Tylko z kolorami ciężko jak dla mnie za mało pastelowych kolorów. Ale przywiązana jestem do tej firmy od lat. Teraz na urodziny dostałam paletę 70 cieni innej marki, fakt są bajecznie kolorowe ale daleko im do ruby rose.
napisał/a: Myszaa1 2011-11-18 14:33
Ja używałam ale bez bazy nie trzymały się długo a baza tak podbijała ich perłowość, że na mnie wyglądały zbyt odpustowo. Ale takich pięknych rudości nie znalazłam jeszcze nigdzie. Poza tym moja przyjaciółka z tego co wiem nadal używa ruby rose i zawsze podziwiam jej makijaże :)
napisał/a: ~gość 2011-11-19 10:36
Używałam z bazą i beż. Jak dla mnie OK
napisał/a: KamilaWwa 2012-08-22 11:26
Chciałam kupić ostatnio te cienie na Allegro, ale jeszcze nie zużyłam innej paletki. Nie lubię marnotrawstwa, a prawdą jest, że na prawie 50 cieni, używa się tylko kilku..
Moim hitem tej firmy jest kredka do oczu z arabskim kohlem za 1,99 :D Jest cudowna!