Balsam do ust

napisał/a: albatrosss(ona) 2009-03-12 09:49
Natalia1989 pomadka AA wszystko załatwi :)
napisał/a: ~gość 2009-03-12 09:51
albatrosss(ona), tylko, ze ja nawilżam usta i w ogóle dbam bardzo o to a i tak mi schodzi skóra... Ale spróbuję
napisał/a: albatrosss(ona) 2009-03-12 11:37
Jak czasem gdzieś podzieje pomadkę AA i mam suche usta to wtedy schodziła skórka , ale jak używam w miarę regularnie to nawet nie ma co schodzić . Usta są mięciutkie i równe :)
Ja kiedyś też tak miała i dbałam o usta , ale jakoś nie pomagały inne pomadki nawet z nivea , tylko AA mnie uratowała . :)
Spróbować warto , zobaczysz jak się sprawdza :)
napisał/a: ~gość 2009-03-12 11:40
albatrosss(ona), ok
ale jest kilka do wyboru czy jedna?
napisał/a: albatrosss(ona) 2009-03-12 11:53
Jest seria na lato (Sun kiss) , ta moja (Care kiss):) i jeszcze (Dermatopica)
napisał/a: kamelia99 2009-05-04 13:44
ja polecam serie balsamów do ust (kosmetyki organiczne):
*regeneracyjno-ochronny balsam z propolisem gdy usta są podrażnione i narażnone na zimno lub upał-nawilża, regeneruje i łagodzi podrażnienia ust
*balsam do ust narazonych na działanie słońca z ekstraktem z pomidora, regeneruje wyschnięte usta-przeznaczony dla ust podrażnionych na skutek działania promieni słonecznych
*balsam regeneracyjno-ochronny z ekstraktem z nagietka lekarskiego do codziennej pielęgnacji-dzięki niemu usta są gładkie i elastyczne
*balsam zapobiegający starzeniu z wyciągiem z róży tureckiej

a za najfajniejsze uważam balsam z zapachem pomarańczy i cynamonu
oraz balsam z truskawką. mają fajne zapachy i koloryzują lekko usta.NAPRAWDĘ POLECAM.można je kupić w aptece lub w internecie
napisał/a: ~gość 2009-05-04 13:46
Kupiłam sobie balsam kokosowy do ust z ziaji. Najpierw mnie wkurzał, ale teraz jestem bardzo zadowolona. Jak się wchłonie to usta są super
napisał/a: albatrosss(ona) 2009-06-07 10:23
Natalina1989, ja też mam , ale go nie używam :D
napisał/a: kretka2 2010-02-01 19:46
Joanna_21 napisal(a):Pomadka ochronna z wiesiołka, dla mnie rewelacja


gdzie zakupiłaś tą pomadkę Joanno_21? ponieważ słyszałam o niej tyle dobrego,a nie wiem gdzie ją nabyć...

ja używam nivea med repair i carmexu wiśniowego w sztyfcie (carmex to najlepszy sposób na leczenie popękanych ust - zaledwie w dzień, dwa!) ,a latem nivea hydro care lub tej pomadki z oriflame. są lekkie i nietłuste, a to latem plus, żeby się nic nie roztapiało :)
kiedyś używałam przez dłuuugi czas tisane,ale babranie się w tym paluchem nie jest najhigieniczniejsze...
i bardzo dobra jest maść z wit. A na noc ;)

albatrosss(ona), a pomadki z AA są dość tłustawe (dobre na dotychczasowe warunki pogodowe)?
napisał/a: Kyska 2010-04-07 14:58
Genialne balsamy do ust mają z Joppa minerals, nawet lepsze od nieśmiertelnego Cramexa, tylko trzeba się trochę nakombinować żeby znaleźć, ale są w pełni naturalne, rewelacyjnie nawilżają, a smak bananowy po prostu wypasiony jest.
  • balsam.jpg (5,31kB)
    Joppa minerals- balsam bananowy
napisał/a: Hanusiek 2010-04-09 13:23
A no ten balsamik Joppa mają bardzo dobry :) Usta świetnie chroni, przy tych mrozach, zawsze smarowałam przed wyjściem, nie popękały i były ciągle nawilżone, dlatego na plus. Jeden z najlepszych balsamów jaki miałam
napisał/a: mufinka1 2010-08-30 23:33
a próbowałaś Bevity ? To emolient polecany alergikom i naprawdę jest skuteczny