prezenty świąteczne

napisał/a: reszka 2008-12-17 21:27
Macie już prezenty świąteczne?
wiem, że szał kupowania już dawno się rozpoczął. ale nie mogłam zwlec się do sklepu i chyba zaczne szukać w interencie...
Mam już na oku ładne bibelotki dla przyjaciółek, mysle o swiecach zapachowych. wiem, że lubią.
zanalazłam takie ładne ekskluzywne http://video.interia.pl/obejrzyj,film,104092,sortuj,u,st,43172,pozycja,1,Korona_Swarovski_Candles, tylk oopisy mało mi mówią. Jak myślicie, który najlepszy?
..dla mężczyzny oczywiście zapas boxerek i skarpetek na cały rok ;)
napisał/a: wiesia5 2008-12-17 21:52
świeczki Glamour, te sa piękne...
... a co do zapasu skarpetek to bardzo dobry pomysł , ja chyba mężowi tez tak kupie, bo ida mu te skarpetki jak woda
zrobiłam wielki prezent chrześnicy 1,5 roku, nakupiłam różnych zabawek, ubranek i różnych gadżetów. Może jeszcze jutro wypadne na małe zakupki, ale boje sie troche tłoków przy kasach...
napisał/a: iwa_ch 2008-12-18 10:35
ja już mam prezenty dla wszystkich oprócz szwagra ale już jutro to nadrobię , jescze tylko ładnie zapakować i gotowe
napisał/a: milena70 2008-12-18 11:49
natia napisal(a):Macie już prezenty świąteczne?
wiem, że szał kupowania już dawno się rozpoczął. ale nie mogłam zwlec się do sklepu i chyba zaczne szukać w interencie...
Mam już na oku ładne bibelotki dla przyjaciółek, mysle o swiecach zapachowych. wiem, że lubią.
zanalazłam takie ładne ekskluzywne http://video.interia.pl/obejrzyj,film,104092,sortuj,u,st,43172,pozycja,1,Korona_Swarovski_Candles, tylk oopisy mało mi mówią. Jak myślicie, który najlepszy?
..dla mężczyzny oczywiście zapas boxerek i skarpetek na cały rok ;)



Na luxlux rzuciło mi sie w oczy własnie coś na ten temat.Jedna z dziewczyn pisała o tych świecach.Mozna je kupić przez internet.Poszukam stronki to podeśle.
napisał/a: ja29 2008-12-18 17:16
ja narazie mam prezenty tylko dla dzieci. w sumie 5 dzieciaczków. reszta będzie w sobotę bo na tygodniu nie mamy okazji wspólnie z mężem pojechać na zakupy...
hmm.. chyba za dużo zaplanowałam na tę sobotę,,, powinna trwać dwa razy dłużej przy moich zamierzeniach :)
bajaderka
napisał/a: bajaderka 2008-12-18 17:53
u mnie marnie z prezentami mam na razie tylko dla mamy i to dlatego że powiedziała co chce,
kupiłam jej silikonowe formy do ciasta właśnie dziś doszła paczka, kupiłam w sklepie internetowym dr oetkera bo właśnie te formy poleciła mi koleżanka, że są dobrej jakości nie tak jak te tanie z supermarketów
kupiłam tradycyjną okrągłą i taką do babki
i to na razie tyle, szukam dalej, jak cos ciekawego jeszcze znajdę to się pochwalę
napisał/a: Moniqe 2008-12-18 18:00
oj chyba kazdy ma problem z wyborem prezetu
ja mezowi kupilam maszynke do golenia
http://www.shopmania.pl/shopping~online-maszynki-do-golenia~kupowac-philips-hq6940~p-1469564.html
jesli chodzi o prezet dla siebie to maz kupi mi kuferek na bizuterie wiec dla dziewczyny tez fajny prezet
napisał/a: ~gość 2008-12-18 18:43
U nas ciezko....
Na mikolaja:
tesc swiatelka na balkon
tesciowa czajnik
szwagierka kosmetyki
mezus przyszly autko resorak przy ktorym nie musi nic robic jedyne takie
Na gwiazdke:
brat kosmetyki
tata ksiazka
amama plyta z operowa muzyka
G kosmetyki i jeszcze od moich rodzicow cos dostanie
napisał/a: milena70 2008-12-19 12:01
Poszperałam i znalazłam stronę z tymi świeczkami

http://www.candles4you.pl/


A czy myślicie ze taki prezent jak prenumerata ulubionej gazety mojego męża bedzie odpowiedni dla niego ???
napisał/a: ~gość 2008-12-19 12:18
dla misia ---- (nie mogę napisać bo jeszcze zajrzy ;))
dla mamy ---perfum chanel no 5
dla taty ---- radio do samochodu
dla mamy i taty takie szampanówki w wazonie :D
dla siostry ---sweterek
dla szwagra ----komplet ręczników (bo nie ma ;))
dla bratowe i brata --- książka o ich piesiu (i może jakieś skarpeciary fajne)
dla babci ----chyba jakaś bluzeczka plus czekoladki
dla dziadka---czekoladki i skarpetki (i nei wiem co jeszcze ;/)
dla chrześniaczki --- wymarzoną gre i matę do tańczenia

nooo i wciąż myślę co jeszcze ;)

[ Dodano: 2008-12-19, 12:19 ]
jak nic nie wymyślę to na pewno jakieś kosmetyki albo skarpetki ;)
napisał/a: wiesia5 2008-12-19 22:57
...arsenał prezentów się powiększa, tylko czy nie rozpieścimy dzieciaków, ach..czas świąt chyba trzeba odpuścić jak myslicie?
napisał/a: ~gość 2008-12-19 23:03
dla Kochanego mojego -- magazyn dla elektroników (ostatnio bardzo się tym interesuje), magazyn Świat Nauki (o np. nowościach technologicznych), farbki kibica (chodzi na mecze do pubu, więc będzie miał czym sobie twarz pomalować :P) i czajniczek do zaparzania herbaty z podgrzewaczem (bo herbatę pije litrami i wciąż musi sobie nową zaparzać). Dużo tego wyszło, ale nie mogłam się powstrzymać, a ceny i tak niskie :)

dla mamy -- płytki + podręcznik audiokurs do nauki j, ang (intermediate) bo cały czas słucha sobie ang w samochodzie i już na pamięć zna te stare

dla taty -- kalendarz z Rossmanna ścienny z naszymi zdjęciami z Chin - można było wybrać sobie zdjęcia na każdy miesiąc :D Format A3.
Oraz koszulkę z napisem: "Najlepszy siatkarz na świecie" bo często gra w siatkówkę :D

dla młodszej siostry --- książkę o której marzyła

dla przyszłych teściów -- aniołki szklane do powieszenia na choince = każdy jest inny (4) i symbolizuje każdego członka rodziny

dla starszej siostry - bestseller po angielsku

dla babci -- bambosze z prawdziwej wełny i skarpetki z tej samej wełny (bo ona często mówi, że marznie)

Na szczęście na większość prezentów składam się z innymi osobami, inaczej byłoby kiepsko finansowo :/