prezenty świąteczne

napisał/a: Escherichia1 2015-12-20 12:50
Dokupiłam cioci do kocyka kubek i herbatę sypaną, babci dorzuciłam jeszcze kalendarz na 2016r z JP2.
Dla mamy dalej nie wiem, co kupić
Z Bartkiem nie kupujemy sobie prezentów :)

Została do obkupienia prawie cała rodzina Bartka A on niezbyt się garnie do wymyślania, co by tu sprezentować
napisał/a: milenaa 2015-12-21 00:06
Ode mnie - zwolennika praktycznych prezentów rodzina dostaje zazwyczaj kalendarze na nowy rok, książki i kosmetyki. Wszystkie upominki zamawiałam przez Internet, także trochę się bałam czy dotrą na czas, czekam jutro jeszcze na dwa zamówienia. Większość rzeczy kupiłam w Aptece Prima24, znalazłam tam zestawy kosmetyków, między innymi świetne oleje do włosów z Biovax. Sobie sprawiłam w tym roku prezent w postaci zestawu do robienia paznokci hybrydowych;)
napisał/a: agati866 2016-11-19 09:47
Ja rok temu zamówiłam swojemu synkowi list od Św. Mikołaja, bo wiem że o tym marzył. Była zaskoczony jak z listu dowiedział się ile Św. Mikołaj o nim wie ;) (oczywiście treść listu pisałam sama). Takie listy można zamówić na [reklama] W tym roku planuję zrobić synowi taką samą niespodziankę.
napisał/a: Gwiazdka.p 2016-11-21 10:28
Ja proponuję coś z DIY. Ostatnio był fajny temat na Joemonsterze - http://joemonster.org/link/pokaz/70170/Suna_sanie_mikolaja_slychac_dzwonkow_cichy_spiew_Dekoracje_i_aranzacje_wnetrz_w_naszym_domu - ale z równie dobrze możecie sobie wpisać w google i sami poprzeglądać foty.

Polecam:
- ozdoby świąteczne z fistaszków (ale to jest piękne!) - nie ma w linku
- ozdoby świąteczne z korków do wina - jest w linku
- lampa ze słoika - jest w linku
- świeczki - w linku tylko jedna
- pomysły na choinkę - dużo w linku
napisał/a: Escherichia1 2016-11-23 21:13
Otwieram sezon
Prezenty świąteczne już prawie wszystkie są :)
Mam zamiar w tym roku przyłożyć się do pakowania prezentów :P

Bartek nie wiem :P
Mama Duży szampon z pompką Timotei, krem do twarzy, suplement diety w saszetkach "Beauty", torebeczka z nasionami chia, ozdobna świąteczna, tusz do rzęs
Tata zestaw do "odmrażania" szyb samochodowych, suplement diety w saszetkach "Kardio", żel pod prysznic i dezodorant Dove, maszynka do golenia, wiśniówka Soplica 0,5l
Siostra kubek (zdj. poniżej :D ), maska do włosów, płyn do kąpieli, komplet skarpetek
Szwagier książka, żel pod prysznic i dezodorant Dove, małpka wiśniówki
Babcia flakon, zestaw herbat, świeczka świąteczna
Ciocia zestaw kremów do twarzy na dzień i na noc, suplementy diety w saszetkach "Stres" i "Detoks"

Di rodziny Bartka wysyłamy paczkę :)
Teściowa książka, duży szampon Timotei, krem do twarzy, ozdoba świąteczna
Teść żel pod prysznic i dezodorant Dove, maszynka do golenia
Babcia B. suple diety "Kardio" i "Stres"
Kuzynka B. nie wiem, może tania MP3
Siostra B. Peeling i serum do ciała Eveline
Szwagier B. żel pod prynic i dezodorant Dove, maszynka do golenia, małpka wiśniówki
Siostrzeniec B. nie wiem, pewnie jakieś zabawki na necie zamowimy
Siostrzenica B. tez jeszcze nie wiemy
Kuzyn B. żel pod prysznic i dezodorant Dove, maszynka do golenia, małpka wiśniówki
Narzeczona Kuzyna B. szampon i maska do włosów



napisał/a: Hecate 2016-11-25 12:35
Escherichia, poszalalas Kubek super

Ja postanowilam wykorzystac Czarny Piatek i tez zaczelam robic zakupy swiateczne:

K. - xbox One S w pakiecie z dwoma grami + gra Wiedzmin 3
Mama - perfumy Hugo Boss + jeszcze cos dokupie
Tata - Ksiazki o zdrowym zywieniu + jeszcze cos dokupie
Siostra - bon na zakupy w dowolnej drogerii
Siostra - Box set 'Nie z tego swiata' sezon 1-10

Teraz zostala nam rodzina K., niestety on do kreatywnych nie nalezy, jezeli chodzi o kupowanie prezentow, wiec pewnie ja bede musiala pomyslec
napisał/a: aduuus03 2016-11-29 08:05
Hecate, Escherichia, nono poszalayscie! :D


Mąż - nie kupujemy sobie nic, jeśli już to wspólnie psa + kupilismy karty Unlimited do kina.
Mama - z siostrą na spółkę kupujemy kulki gejszy, które być może mamie pomogą w jej problamch.
Tata - albo zestaw głośnomówiący do samochodu albo jakiś ciuch, zależy jak się wyrobie z kasą
Rodzeństwo - nie kupujemy sobie nawzajem
Siostrzenica 3l - Lalka Meteoo
Siostrzenica 7l - Lalka Meteoo
Siostrzeniec - bluza legii albo Adidasa
Siostrzeniec 5 miesięcy - dwa ubranka i gumowa kaczka
Bratanixa 1,5 miesiąca - ubranka
Dziadkowie - foto album ze zdjęciami że ślubu
Rodzina męża- raczej nic, oni nic nie kupują. Jak kupiłam rok temu to nawet dziękuję nie usłyszałam.
napisał/a: Katherina 2016-12-06 16:25
Escherichia, Dużo prezentów!

U nas tradycyjnie rodzice, teściowie i dziadkowie dostaną ręcznie robione kalendarze.
Mąż dostanie krawat i perfumy.
Chrześniak książki.
napisał/a: natali_80- 2016-12-12 15:36
Ja mam dla moich rodziców i teściów prezent w postaci fotoksiązki.


No powiedzcie że nie słodkie. Dziadkowie uwielbiają swoje wnuki.. :)
Zamawiałam to na [reklama]
napisał/a: Escherichia1 2016-12-12 16:32
NataliM, no nie, nie słodka reklama.