Mikołajki

napisał/a: samsam 2006-11-29 23:49
Już wkrótce 6 gudzień, czyli dzień Św. Mikołaja.
Czy obdarowujecie swoje połówki prezencikami mikołajkowymi?
Co to jest, słodycze świąteczne, czy jakiś konkretny przedmiot?
A wybraliście się już na zakupy mikołajkowe?
napisał/a: iza19821 2006-11-30 08:02
Zazwyczaj na MIKOLAJA obdarowujemy sie KOSMETYKAMI.
Ale jeszcze nie wybralismy sie na zakupy.
napisał/a: indiend 2006-11-30 08:54
U Nas sa to zazwyczaj slodycze. Jakies drobnostki. Za to na Boze Narodzenie, urodziny itp kupujemy sobie prezenty-niespodzianki... W tym roku nie mam pomyslu co mu kupic na BN
napisał/a: ami1 2006-11-30 10:51
Ja oczywiście też jeszcze nie mam prezentu, a największe wyzwanie to prezent dla Julii. Choć nie powiem, że mojemu mężczyźnie łatwo coś kupić .
napisał/a: angelaxxx 2006-11-30 12:01
jak narazie ja prezenty mikołajkowe dostarcze dopiero na święta. ale rodzicom mojego chłopaka postanowiliśmy dać pod poduszkę grające pluszaki. jak się na nich położa to zaczną grać podejrzewam że dawno takiego pluszaka nie dostali. prezent nie aż tak bardzo drogi, ale nie liczy się cena tylko efekt.
napisał/a: Kaira86 2006-11-30 13:15
ja Mikolajki obchodzilam od zawsze i przewaznie wtedy ciagle chodze w czapce mikolaja a z mezem zawsze idziemy do sklepu i kupujemy sobie tyle slodkosci na ile mamy ochote a corcia dostanie wozek na Mikolaja
napisał/a: dark_salve 2006-11-30 16:03
A ja będę musiał ostro myśleć... bo na pewno po prezent na Mikołaja czy BN nie pójdę do sklepu, gdyż niestety moje fundusze są tragicznie naruszone na najbliższe 3-4 miesiące... Ale na sylwestra się poświęcę... i zrobię sobie naruszenie funduszy na jeszcze jeden miesiąc... czyli pół roku z głowy szlajania się po barach itd itp
napisał/a: jente8 2006-11-30 16:20
Ja z reguły nie obchodzę Mikołajek. Ale może w tym roku odstąpię od tej reguły, żeby chociaż jakiś słodki (dosłownie ) drobiazg podarować mojemu Miśkowi. Ale Boże Narodzenie... to dopiero jest problem. Nie mam pojęcia, jaki prezent wymyślić
napisał/a: mala1 2006-11-30 16:28
My na mikolajki zrobimy sobie jakies drobne prezenciki typu slodycze lub jakis kosmetyk.
napisał/a: Marusia 2006-11-30 16:33
Zazwyczaj kupujemy sobie słodycze albo jakiś drogiazg. W tym roku pewnie też :P
napisał/a: palika 2006-11-30 16:57
Pewnie podarujemy sobie cos ze slodkosci,a na BN nie ma u nas zwyczaju,aby cos komus darowac.
napisał/a: angelaxxx 2006-11-30 17:13
napisal(a):a na BN nie ma u nas zwyczaju,aby cos komus darowac.
_________________

u mnie tak samo. Na Boże Narodzenie nie dajemy sobie prezentów. ale o tych słodkościach na mikołajki można pomyśleć.