Mikołajki

napisał/a: palika 2006-12-09 15:09
Super pomysl z tym przebraniem za Mikolaja .My postanowilismy zakupic taki stroj w przyszlym roku i zrobic taka wlasnie rdosc naszemu synciowi.
A w tym roku od mikolaja dostalam tusz do rzes z Avonu .
napisał/a: ami1 2006-12-09 19:54
Wspaniałe Mikołajki Ula. Naprawdę bardzo oryginalne.
napisał/a: julka_25 2009-12-04 13:41
My pod poduszke robimy prezent tylko dziecku a sobie pod choinke.
Sobie ja kupie mezwoi i reszcie rodziny.
Moj M nie jest wylewny i kaze mi kupic sobie co mi sie podoba i ze cena nie gra roli on kase na to da.
A ja nie raz wolała bym perfumy za 15 zł a od niego niz takie za 150 co sama sobie kupie jako ze on mi kupil

Nie liczy sie co a gest
napisał/a: Andiron 2010-11-27 18:10
julka_25, u mnie podobnie z tą choinką. Ja zawsze staram się zrobić, kupić coś nie drogiego ale ciekawego :) ot takie tam:
napisał/a: fooosy1 2010-11-29 21:03
U mnie większy prezent zawsze daje się pod choinkę, dlatego też kupiłam mojemu chrześniakowi zestaw piór i długopisów dla leworęcznych (chłopiec jest leworęczny)... I teraz problem - czy to nie za mało?
napisał/a: pinkuś 2010-11-30 23:17
Ja też przeważnie nic nie kupuję na tą okazję i nie zawsze mam czas zrobić , chociaż uważam , że ręcznie robione drobiazgi są najlepsze, np: ręcznie robione kartki świąteczne

[ Dodano: 2010-11-30, 23:23 ]
myśle że pióro ok jest:) widziałam gdzies takie fajne kolorowe te pióra dla leworęcznych z fajnym dizajnem:D

[mod:wszystkie linki reklamowe zostały usunięte]
napisał/a: fooosy1 2010-12-05 21:11
W końcu kupiłam kredki dla leworęcznych EASYcolors... Jutro przekonamy się, czy prezent się spodoba:) Ale wydaje mi się, że tak, z resztą jak kupowałam kredki w empiku dziecko w tym wieku mi się przyglądało z ciekawością, więc mam nadzieję, że to dobry znak...
napisał/a: aniusiakkk 2013-09-13 12:19
Podbijam temat, bo co prawda jeszcze troche zostalo, ale przezorny zawsze ubezpieczony ... co dal dwulatka, ktory ma wszystko? ;/
napisał/a: karasiulka 2013-11-04 11:54
Puzzle! ale takei ciekawe rozwijające ja kupiłam swojej córeczce drewiniane puzzle projektu [reklama usunięta] są genialne i kolorowe!:) w załączniku zdjęcie:) znależć je można na stronie [reklama usunięta]
napisał/a: margaret3 2013-11-04 11:59
batara napisal(a):Podbijam temat, bo co prawda jeszcze troche zostalo, ale przezorny zawsze ubezpieczony ... co dal dwulatka, ktory ma wszystko? ;/

My synkowi kupujemy albo jakiś tor samochodowy/ garaż, albo klocki. Dla chrześniaka ( 4 lata ) oczywiście lego bo to teraz u Niego na czasie
napisał/a: barbie11 2014-07-01 14:18
a ja kupiłabym lub zrobiła kubek/poduszkę/puzzle ze zdjęciem dziecka :)
napisał/a: mama-asialm 2014-11-19 20:52
Zrobiliście już w tym roku zakupy mikołajkowe? :) Ja jeszcze niestety nie mam wszystkich ... W sumie to najbardziej mam problem ze znalezieniem czegoś najbardziej odpowiedniego dla czteroletniej chrześnicy. Zamówiłam jej domek dla lalek, ale ostatnio jak rozmawiałam z jej mamą to mówiła coś o Mikołaju, w takim sensie, że mała non stop się pyta o niego. I tak sobie pomyślałam, czy może by jej zamówić jakąś wiadomość od Mikołaja? Z tego co się orientuje to chyba na [reklama usunięta] mają takie coś? Korzystał ktoś z was? Opinii jest dużo na stronie, jak myślicie ucieszy się z takiego dodatku?