Dzień Kobiet - 8 marca :)

napisał/a: Edytka 2009-03-08 11:42
Ja dziękuję w imieniu własnym i przesyłam moc buziaków wszystkim kochanym Babeczkom!!!!!!!!!
Patka, przepiękny amarylis

A tutaj coś z przymrużeniem oka
Analiza Chemiczna Kobiety Przedmiot badań: Kobieta// Symbol: Ko//Odkryta przez: Adama// Waga atomowa: Średnia oczekiwana 59 a.j.m. (atomowych jednostek masy), ale znane są izotopy od 50 do 80 a.j.m. // Wstępowanie: Nadwyżki ilościowe w obszarach zurbanizowanych. //Właściwości chemiczne: Wykazuje duże powinowactwo ze złotem (Au), srebrem (Ag), platyną (Pt), szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami Zdolna do absorbowania wielkich ilości drogich substancji. Może samorzutnie eksplodować jeśli pozostawić ja samą w obecności mężczyzny. Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność wzrasta po nasączeniu etanolem. Ulega naciskowi tylko we właściwej płaszczyźnie krystalograficznej. //Własności fizyczne: Powierzchnia zwykle pokryta warstwą barwników. Wrze i zamarza bez wyraźnej przyczyny. Topi się po jej właściwym potraktowaniu. Gorzka, jeśli używać jej niewłaściwie. Znajdowana pod różnymi postaciami - od czystego metalu do pospolitej rudy. //Zastosowanie: Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych. Przedstawicielka silnych reduktorów pieniędzy. Pomocna przy wypoczynku. //Testy: Czysty egzemplarz przybiera odcień różowy, jeśli jest odkryty w naturalnej postaci. Zielenieje jeśli obok niej znajduje się lepszy izotop. Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach. Niemożliwe posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu. ))
napisał/a: jente8 2009-03-08 11:51
Wszystkiego najlepszego kobietki! Pięknego dnia :)
napisał/a: Monini 2009-03-08 12:02
Wszystkiego Najlepszego Kochane Panie!

Panom wielkie dzieki za zyczenia
napisał/a: dark_salve 2010-03-08 12:52
Rok tu nikt nie zaglądał więc odświeżam temat :D

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO FORUMOWE KOBITKI

napisał/a: pisarka1 2010-03-08 13:13
Dziekujemy slicznie :)

a tak w ogole kiedy jest dzien mezczyzny? :P
napisał/a: jente8 2010-03-08 13:17
pisarka napisal(a):a tak w ogole kiedy jest dzien mezczyzny? :P

10 marca.
napisał/a: ~gość 2010-03-08 13:24
dark_salve, DZIĘ-KU-JE-MY

Ja tez skladam wszystkim Babenkom najlepsze zyczenia!!
napisał/a: malwinka89 2010-03-08 13:46
dark_salve, dziękujemy
napisał/a: Edytka 2010-03-08 15:01
dark_salve, dziękuję :)

Mam nadzieję, że Ula ani mąż się nie pogniewają, ale taki jakoś ten obrazek mi tu pasuje :) I mina tego kota :p
napisał/a: camille 2010-03-08 15:13
dark_salve, dziękujemy!!
lubię jak mężczyźni szanują to Święto a nie mówią że to komunistyczne i że nie ważne!! dla nas bardzo, czujemy się w tym dniu za sprawą kilku waszych słów i kwiatuszka na prawdę inaczej niż codziennie dlatego gratuluję ula_jente, takiego gentlemana w domu!!
napisał/a: jente8 2010-03-08 15:30
camille napisal(a):gratuluję ula_jente, takiego gentlemana w domu!!


Nie tylko pamiętał, ale jeszcze wstał specjalnie o 7 rano, żeby zrobić żonie niespodziankę

Edytka napisal(a):am nadzieję, że Ula ani mąż się nie pogniewają,

Absolutnie nie :) Obrazek śliczny, a mina kota rzeczywiście rewelacyjna
napisał/a: 100krootka 2010-03-08 15:44
dark_salve,