prezent na urodziny i rocznice slubu

napisał/a: ant0nia 2014-01-18 01:22
Witam:) Jak w temacie, mój tata za kilka dni obchodzi 50 urodziny a zarazem 25 rocznicę ślubu
Kompletnie nie mam pomysłu na prezent. Wydatki tez ograniczone - mam 19 lat i nie pracuję. Mam jakieś tam odlozone oszczędności na lokacie więc ewentualnie mogłabym pomyslec o czyms droższym typu wycieczka, ale takie atrakcje chyba zostawię na prezent za kilka lat. Chociaz z drugiej strony to okrągłe urodziny,w dodatku rocznica rodziców..
Do tej pory kupowałam raczej coś przydatnego, związanego z zainteresowaniami - a ma ich trochę - sport, dobra literatura , wedkowanie, a nawet gry komputerowe-hobby po moim bracie;)
Ma rozne gadżety, w tym poduchę ze zdjeciem, drogie zegarki, wiec takie rzeczy odpadają.
Nie wiem... może jakiś alkohol droższy? I cos do tego..
co proponujecie??
mysle, ze mogę wydać do 200 zł ;)

z góry dziekuje za odpowiedzi :)
napisał/a: Valkiria_ 2014-01-18 11:43
ant0nia, moim skromnym zdaniem jeśli masz środki na to, to nie odkładać "droższego" prezentu w czasie bo lepsza okazja niż 50 urodziny taty i 25 rocznica ślubu rodziców się nie trafi :) Choć w sumie wiesz, mogłabyś im zafundować jakiś wypad weekendowy w góry, w jakimś dobrym hotelu. To nie powinno pochłonąć dużej kwoty.

Ewentualnie jeśli rodzice lubią takie rzeczy, to kupić bilety do teatru czy opery na jakąś fajną sztukę. Są bilety dedykowane, z imieniem i nazwiskiem, specjalnie "prezentowe"
napisał/a: Jot_szprot 2014-04-16 10:05
możesz zamówić pasujące koszulki dla mamy i taty, z jakimś fajnym napisem
napisał/a: sanqi 2014-08-07 12:00
Ja znalazłam stare zdjęcie ze slubu rodziców i zaniosłam do fotografa żeby je zeskanował, powiększył i zretuszował. nastepnie dobrałam ramę i dostali rodzice obraz na scianę, teraz wisi u nich w sypialni. Ucieszyli się, bo nie mieli czegoś takiego wcześniej. Mozesz tez wybrać jakis oryginalny gadżet, np cos takiego mi wpadło teraz w oko http://www.bawi.eu/stojak-na-noze-serce-komplet-nozy-p-20244.html grunt to pomysł
napisał/a: pollana 2014-12-02 11:46
Luksusowy alkohol może stanowić doskonały prezent na gwiazdkę, wybraną rocznicę, czy urodziny.

Serdecznie zapraszam na [reklama usunięta]
Szkocka whisky Single Malt jest wytwarzana, destylowana i leżakowana w Szkocji.
Staramy się zdobywać rynkowe nowości, ale także wyszukujemy dla Państwa tzw. rare whisky, czyli bardzo stare, w konkretnych wydaniach.
napisał/a: basiakraw 2014-12-05 11:04
Zawsze fajnym prezentem jest zasponsorowanie wyjazdu lub wypadku np. do opery, teatru i jakiejś kolacji:)
napisał/a: Smartboy_pl 2015-03-04 15:06
Wszystko zależy od tego czy trafimy w gust rodziców,ale wydaje mi się że pomysł w wspólnym wyjazdem na weekend jest bardzo dobry i trafiony,rodzice będą bardzo zadowoleni. Moze taka wycieczka w góry do Zakopanego?
napisał/a: marendale 2015-03-30 14:04
Pomyśl o wycieczce dla rodziców w ciekawe miejsce. Myślę, że rodzice ucieszą się z takiego prezentu i trochę odpoczną od codziennych obowiązków.
napisał/a: Smartboy_pl 2015-06-15 15:12
Minęło juz trochę czasu,więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to napisz czy prezent się udał oraz jaki kierunek ostatecznie wybraliście dla rodziców,będziemy czekać na Twoją odpowiedź na forum.
napisał/a: ohela 2016-01-31 22:06
Czytałam sobie fora i tak widzę ze większość tutaj pisze jednak o wyjeździe , jakimś SPA itp. Skorzystałam z pomysłu i teraz na 30 rocznice ślubu i 50 urodziny taty złożyliśmy się z rodzeństwem i wykupiliśmy dla rodziców cały tydzień w Jastrzębiej Górze [mod: reklama usunieta] , pakiet składa się z masaży, tańców itp, a niedługo my z mężem mamy 5 rocznicę ślubu i tak się zastanawiam gdzie by wyjechać na weekend? może jakieś podpowiedzi?
napisał/a: LiliannaP 2016-04-24 19:57
Może jakiś alkohol? Wino dobre jeśli rodzice lubią :) Ja kupowałam niedawno dla mamy na 45 urodziny w sklepie [mod:reklama usunieta] takie dobre czerwone wino i do tego taki ozdobny woreczek do zapakowania i była mega zadowolona, raczej nie oczekuja od ciebie jakiegos ogromnego prezentu jak masz 19 lat :) liczy sie pamiec
napisał/a: heya 2016-06-07 22:44
Teraz fajne są takie prezenty jak skok na spadochronie, lot paralotnią, przejazd super szybkim autem czy inne atrakcje