Jaki prezent na roczek ??

napisał/a: jadzia1820001 2012-07-04 21:43
Witajcie :)prosilabym o jakieś pomysły co można kupić mojej chrzesnicy na roczek , który kończy we wrześniu . Chciałabym , aby było to coś bardziej praktycznego , dziękuje za odpowiedzi ;)
napisał/a: AILATAN.ka 2012-07-04 23:41
zloto: łańcuszek, bransoletka, kolczyki
krzesełko do karmienia
fotelik samochodowy
ubrania
chodzik-pchacz
sorter
nocnik np FP
rowerek
sesja zdjęciowa
bujak
napisał/a: ~gość 2012-07-05 00:26
AILATAN.ka, wyczerpująca odpowiedz :)

ja dodam od siebie:może być: lalka, wózek, konik czy miś na biegunach, huśtawka
napisał/a: margaret3 2012-07-05 10:48
Fajny jest też stolik edukacyjny i bardzo duży wybór.
Dobry pomysł na roczek to rowerek, ale we wrześniu to może za późno bo już maluch nie pojeździ.
napisał/a: chasia 2012-07-05 15:08
ja mojej chrześnicy na roczek w sierpniu kupiłam taki rowerek, ktory ma trzy kółka, wmontowaną rączkę do trzymania dla rodzica i baldachim. Zarówno baldachim jak i rączkę można zdemontować i wtedy jest zwykły rowerek :)
napisał/a: jadzia1820001 2012-07-05 21:43
Kalla napisal(a):AILATAN.ka, wyczerpująca odpowiedz :)

zgadzam się, dużo tych pomysłów tylko problem co wybrać, co byłoby najlepsze ) dzięki wam dziewczyny za podpowiedzi !!!
napisał/a: WielkiZbyszek 2012-07-27 14:53
to kup :D [Mod: reklama usunięta]
napisał/a: sleepless 2012-08-15 21:32
U nas też hitem był rowerek, mały do dziś woli w nim jeździć niż w wózku, ale faktycznie we wrześniu może już pogody nie być.
Widziałam w sprzedaży takie rowerki które miały wbudowany bujak i można posadzić na nich dziecko w domu i używać jako bujawki dodatkowo.
napisał/a: marekK 2012-09-17 20:32
Najlepszy prezent to pieluchy i maskotka
napisał/a: jadzia1820001 2012-09-18 00:21
chasia napisal(a):ja mojej chrześnicy na roczek w sierpniu kupiłam taki rowerek, ktory ma trzy kółka, wmontowaną rączkę do trzymania dla rodzica i baldachim. Zarówno baldachim jak i rączkę można zdemontować i wtedy jest zwykły rowerek :)
moja mama zdecydowała się na taki rowerek , dodatkowo są takie plozy i dziecko może się bujać. Na wiosnę będzie jak znalazł . Ja z kolei kupiłam biedroneczke haneczke ( chrzesnica ma tak właśnie na imię ), uczy cyferek , literek , fajna zabawka i do tego książeczka , która gra dźwięki zwierząt . Dzięki wszystkim za podpowiedzi .
napisał/a: Agusiek 2012-09-18 08:34
marekK napisal(a):Najlepszy prezent to pieluchy i maskotka

pieluchy to nie prezent dla dziecka tylko raczej dla rodziców, dziecko się z nich nie ucieszy ;) a maskotka która siedzi i nic nie robi to chyba jeszcze nie na ten wiek, a przynajmniej u nas niekoniecznie, Martynka ma pełno maskotek po mnie jeszcze i siedzą na szafie a kilka z nich ma w pudełku z zabawkami i tylko je wyrzuca aby się dostać do zabawek które 'coś robią'

jako że przed nami roczek, stworzyłam jakiś czas temu listę rzeczy jakie w najbliższym czasie chcielibyśmy Martynce kupić i jak ktoś z rodziny pyta co na roczek to im podpowiadam ;) i takim sposobem dostanie
- skoczek krowę
- bujaka
- krzesełko uczydełko fp
- od nas kilka mniejszych zabawek fp które przez ten rok kupowałam i wydawała mi się na nie za mała więc leżą zapakowane w szafie i czekają;)
- a niektórzy już mówili że wolą dać pieniądze więc potem coś się jeszcze jej za to kupi:)
napisał/a: jadzia1820001 2012-09-18 10:36
Agusiek napisal(a):
marekK napisal(a):Najlepszy prezent to pieluchy i maskotka

pieluchy to nie prezent dla dziecka tylko raczej dla rodziców, dziecko się z nich nie ucieszy ;)

Zgodzę się )))