Jaki prezent na roczek ??

napisał/a: lajn 2015-08-07 18:01
[mod:reklama usunięta]
napisał/a: lelkini 2015-08-13 10:08
Polecałabym coś co się turla. Roczek to już jest ten etap gdzie dziecko już bez problemu siedzi i próbuje chodzić lub już nawet staje ;)
napisał/a: Nova23 2015-11-25 15:06
W maskotki raczej bym jeszcze w tym wieku nie uderzała, bo dziecko będzie je brało do buzi, a lubią się w nich gnieździć roztocza. Dla takiego malucha fajnym rozwiązaniem może być rowerek taki do odpychania się nogami, lub konik na biegunach. Ponadto wszystkie grające i świecące zabawki powinny się mu podobać. Jak trochę podrośnie to warto kupić kilka zabawek edukacyjnych i coś co rozwinie jego umiejętności jak na przykład [mod:reklama usunieta] takie modele do składania (oczywiście na początek z rodzicem) albo ciekawe klocki pomagają dziecku rozwinąć wyobraźnię przestrzenną i poznać zainteresowania. Fajne są tez zabawki interaktywne, które uczą dzieci nazywania kształtów, zwierząt, kolorów itp. Dzieci poprzez zabawę najwięcej się uczą, dlatego warto to wykorzystać i odpowiednio dobrać dla nich zabawki.
napisał/a: samantha77 2015-12-07 11:24
Ja tydzień temu miałam imprezę rodzinną (roczek) i w prezencie podarowałam dziecku własnie zabawkę edukacyjną, bo takie było życzenie mamy dziecka, która już miała dosyć zabawek dla niemowląt. Co prawda na zabawce było napisane, że +18 miesięcy, ale lepiej kupić taką zabawkę która będzie na przyszłość. W końcu dziecko zacznie rozpoznawać kształty, i rozwinie wyobraźnię :)
napisał/a: fergii27 2016-01-23 21:17
Ja pamiętam, ze mój młody dostał bardzo dużo przydatnych rzeczy na roczek począwszy od pampersów, skończywszy na nocniku. Do tego jeszcze stolik edukacyjny i jeździk. Naprawdę nie ma teraz problemu z wyborem prezentu dla dziecka. A jeśli ktoś nie wie co ma kupić, lub nie chce powielać, to lepiej dać kasę.
napisał/a: Ajlar 2016-03-25 19:21
Fajnym pomyslem moze byc [mod:reklama usunieta] - jakas z motywem ulubionej bajki, piekna, kolorowa, wzorzasta:)
napisał/a: miotkmonika 2016-04-21 21:55
Ja nie dawno byłam na roczku u swojej chrześniaczki. Z prezentem był nie mały problem, bo w sumie ona wszystko ma, po starszym rodzeństwie. W końcu z mężem stwierdziliśmy, że kupimy jej rowerek. Zbliża się wiosna, więc prezent jak znalazł. Rowerek kupił mąż, wybrał taki [mod:reklama usunieta] Jeszcze musi troszkę podrosnąć..Ogólnie myślę, że taki rowerek na prezent to dobry pomysł.
napisał/a: heya 2016-06-07 22:47
Rowerek to fajny pomysł, praktycznym prezentem może też być jakaś zabawka edukacyjna
napisał/a: sanna1 2016-06-08 09:35
Jeśli już to musi być zabawka to koniecznie edukacyjna (np. kolejka drewniana albo tablica do rysowania) i nie "made in china". Proponuje zajrzęć na stronę sklepu Zielone Zabawki, gdzie można dobrać zabawkę praktycznie do kązdego wieku, a co najważniejsze, drewnianą, która nie tylko kształtuje wyobraźnię dziecka, ale przede wszystkim są bezpieczne dla dziecka!
napisał/a: Malana 2016-08-29 14:15
Może tablica manipulacyjna? Albo jakieś książeczki. Tak naprawdę w kwestii większych prezentów chyba najlepiej skonsultować się z rodzicami - zapytać czy czegos im nie brakuje.
napisał/a: sonia54 2016-09-30 20:23
wiesz co jak sobie wejdziesz na avans.pl w kategorie dla dzieci, tam masz prezenty do wieku, ja tam kupowałam teraz mojemu bratankowi karuzele nad łóżeczko i taką matę edukacyjną.