alimenty

napisał/a: Valkiria_ 2014-05-09 15:41
Proszę o pomoc. Czy matka składającą wniosek o egzekucje komornicza alimentow jest obciążana jakimikolwiek kosztami z tego tytulu????
napisał/a: kasiasze 2014-05-09 19:39
nie jest obciążana
napisał/a: bro1 2014-05-10 00:21
Nie
napisał/a: Valkiria_ 2014-05-11 11:15
Dziękuję dziewczyny. Jutro wysyłam wniosek i dokumenty...

Mój eks od trzech miechów popierniczył całkowicie płacenie jakiejkolwiek kwoty na dziecko, a koleżanka mi dzwoni, że widziała go w mojej rodzinnej miejscowości naprutego jak meserszmit każdego dnia długiego majowego weekendu... Żenada.

Szczerze współczuję jego nowej dziewczynie, a raczej dziewczynce... Dziecko nie ma więcej jak 18 lat, a facet ma 30 na karku. Przyszedł z nią do Sądu w zeszłym roku na rozprawę o alimenty. W sumie nie powiem - kobiecie która ma więcej niż 20 lat to ten człowiek nie ma zupełnie czym zaimponować to szuka wśród nastolatek...
napisał/a: AlkaWeD 2014-07-28 23:35
nie
napisał/a: katarin555 2016-12-13 21:50
Moja sąsiadka zmęczona trochę swoim rozwodem była, sprawa jako tako poszła po jej myśli, ale jednak jej mąż okazał się mało fajnym facetem... szkoda, bo na zewnątrz wydawało się byli zgraną parą... potem kwestia alimetów na syna okazała się dla niej zmorą - cały czas udawał, że żądana przez nią kwota jest za wysoka, że go nie stać (a ma firmę i dobrze zarabia), ale jej adwokat jej pomogła no i wygrała sprawę z wynikiem dla niej pozytywnym. Ale jednak rozwody są trudne zawsze...
napisał/a: bartosz_mm 2016-12-17 15:57
Racja, czasem sprawy są trudne... teraz czasem wydają się beznadziejne wręcz, ale zawsze jest szansa. Ludzie często się boją zmienić własne życie i tak tkwią. A rozwód tak naprawdę w wielu przypadkach pomaga. Chociaż dużo zależy od adwokata tutaj, czy zna się na tyle na prawie, żeby pomóc. Dobrze że TWoja sąsiadka na takiego tarfiła