50-te urodziny taty- pomysł na ciekawy prezent

napisał/a: reniferQ 2014-09-15 11:14
To może scyzoryk? Chyba będzie łatwiej niż z akcesoriami do wędkowania.
napisał/a: pollana 2014-12-02 11:45
Luksusowy alkohol może stanowić doskonały prezent na gwiazdkę, wybraną rocznicę, czy urodziny.
Serdecznie zapraszam na [reklama usunięta]
Szkocka whisky Single Malt jest wytwarzana, destylowana i leżakowana w Szkocji.
Staramy się zdobywać rynkowe nowości, ale także wyszukujemy dla Państwa tzw. rare whisky, czyli bardzo stare, w konkretnych wydaniach.
napisał/a: wiktor82 2015-09-16 11:56
Dużo zależy od zasobności portfela, ale może by się złożyć i kupić dla niego auto używane. Nie są aż takie drogie. Jak kilka osób z rodziny się dołoży, to wyjdzie całkiem pokaźna suma. Grunt to mieć dobry plan;) Jeśli chodzi o dobre samochody osobowe używane Gliwice to polecam takie miejsce: [mod:reklama usunieta]
napisał/a: Witemagen 2015-11-13 10:26
Twój tato nie ma żadnych problemów ze zdrowiem? Mój jest starszy, ma kilka choróbb, cukrzyce, nadciśnienie, stopę cukrzycową no i słaby wzrok. Nie chce naszej stałej opieki, więc w prezencie na święta kupimy mu ciśnieniomierz Dektop z dużym wyświetlaczem (sklep Geratherm) Tani to on nie jest, ale mnie stać w porównaniu do ojca, który żyje za 800 zł miesięcznie.
napisał/a: heya 2016-06-07 22:54
Teraz bardzo fajne są takie prezenty jak przejażdżka szybkim autem, lot paralotnią czy samolotem i wiele innych
napisał/a: zombiczka 2016-08-01 14:14
moze podaruj tacie dobre, wykwintne wino, takie z górnej półki. Moim zdaniem wina sa dobrym pomysłem na prezent. My często zamawiamy w Winezja, wygoogluj sobie
napisał/a: raatsy 2016-11-17 16:17
Ja stawiam na praktyczne prezenty, narzędzia, jakieś fajne ubranie, ostatnio dostał ode mnie strzyżarkę do włosów babyliss, bo wcześniejsza już dogorywała, teraz sam sobie przycina elegancko włosy, nasadek jest kilka więc może zaszaleć :D no i jest dużo cichsza niż poprzednia