ogrzewanie domu gazem płynnym

napisał/a: teresskaa1 2017-01-03 14:34
Szukam osób, które w taki sposób ogrzewają dom :) Zastanawiamy się nad ogrzewaniem gazem płynnym i chciałabym wiedzieć, jakie są wasze opinie. Jakiego dostawcę polecacie? Lepszy będzie zbiornik naziemny czy podziemny?
martha_22
napisał/a: martha_22 2017-01-09 12:37
Osobiście korzystam z takiego rozwiązania i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jeżeli postawimy na sprawdzonego dostawcę, takiego jakim niewątpliwie jest AmeriGas, możemy być pewni, że cała instalacja jest w pełni bezpieczna. Co więcej jeśli zaś chodzi o wybór zbiornika, osobiście oponuje nam naziemnym, ale wiadomo, nie każdy ma na tyle dużo miejsca na posesji, aby go zamontować, wobec czego najlepiej szukać informacji u źródła i zadzwonić do wspomnianej przeze mnie firmy, aby uzyskać szczegółowe informacje:)
napisał/a: teresskaa1 2017-01-11 10:39
Dajana, dzięki za odpowiedź. Tak właśnie myślałam nad AmeriGas, bo widziałam, że mają ciekawą ofertę. Oni chyba mają opcję dzierżawy zbiornika, tak? Pewnie skontaktujemy się z nimi, żeby dopytać o szczegóły.
martha_22
napisał/a: martha_22 2017-01-18 20:56
Tak. AmeriGas posiada w swojej ofercie taką opcję jak dzierżawa zbiornika i pod względem ekonomicznym na pewno jest ona bardzo atrakcyjna. Z resztą na pewno wszystkiego dowiesz się w czasie rozmowy telefonicznej:)
napisał/a: lambada66 2017-01-25 21:38
Hm dużo już słyszałam o tym Amerigas, bo zauważyłam, że jak jest smog to dużo wątków pojawia się odnośnie bardziej ekologicznych sposobów ogrzewania. LPG jest lepszy od sieciowego?
napisał/a: gaga15 2017-02-08 19:05
Lambada jeżeli masz swój dom to dobry będzie gaz lpg z zbiornika. Możesz zamontować go w ziemi lub pod ziemią. Dzierżawa jest o wiele tańsza dla klienta. Umowę podpisujesz na rok z góry, a opłacasz co miesiąc. Co jest bardzo fajne, możesz kontrolować ilość gazu w butli przez liczniki po telemetrię cyfrową.
napisał/a: derana 2017-02-09 11:48
chyba to dużo droższe niz gaz tradycyjny..