Wyposażenie w domu

napisał/a: Kinia 2008-01-16 22:37
Postanowiłam założyć nowy temat, żeby móc się Wam pochwalić moimi garnkami(specjal for Jarzyna).
napisał/a: Itzal 2008-01-16 22:50
Fajny temat! Garnczuszki tez sliczne, mam podobne. Jak obfotografuje, to moze wkleję.
Kinia, a testowałaś juz?
napisał/a: Kinia 2008-01-16 23:06
Nie, bo nie mam kuchni.
Bo w sumie tak założyłam temat bo takie pierdółki to też powód do radości i chcę się tym z Wami podzielić, a jakoś do żadnego tematu mi te garnki nie pasowały, ale ogólnie tak sobie pomyślałam, że możemy się tu chwalić różnymi rzeczami fajnymi kubkami, talerzami i mnóstwem innych rzeczy
napisał/a: Itzal 2008-01-16 23:15
No, mozna sie chwalic, mozna, ja od razu wykorzystam i sie pochwale jednym ze slubnych prezentów, dostaliśmy zestawik talezry od jednej z moich babek ( w ogole to dostalismy mnowstwo fajnych rzeczy od tych wariatów Hiszpanów, ale poki c, na kompie mam tylko zdjecie tych talerzy )
napisał/a: Kinia 2008-01-16 23:17
FAJNE A TO JEDEN TAKI KOMPLET KOLOROWY czy różne?Sorki za capslok
napisał/a: Itzal 2008-01-16 23:19
Jeden komplet, tylko kazde talerze maja inny wzorek, w sensie, ze inaczej malowane deserowe, inaczej głebokie, itp. Podoba mi sie bardzo
napisał/a: Kinia 2008-01-16 23:27
Fajnie tak
napisał/a: Belay 2008-01-17 08:30
Kinia, mam nadzieję, że te garnki będą Ci służyły. Niestety w moim przypadku się zupełnie nie sprawdziły. Strasznie szybko uchwyty się "rozklekotały", a potem było już tylko gorzej. Teraz mam inne garnki, ale w nich też jest problem z uchwytami. Mam jednak na oku coś fajnego, jednak potrzebuję trochę czasu, żeby odłożyć pieniądze. Póki co, priorytetem jest stół

Pelcia, świetne te Twoje talerzyki - takie wiosenne ja kiedyś zastanawiałam się czy nie kupić oddzielnych kompletów na Boże Narodzenie i na Wielkanoc ;) ale to by była lekka przesada :)

Ale skoro to wątek do chwalenia się wyposażeniem to ja wrzucam nasz prezent ślubny, który w zasadzie sama wybierałam. Serwis Dakar (biały) z Fabryki Porcelany "Karolina" :)



Zrezygnowałam tylko z wazy i niskiego, szerokiego dzbanka na rzecz serwetnika, świeczników, wazonu, pieprzniczki i solniczki. Talerzy, filiżanek, kubków, salaterek - wszystkiego po 12 sztuk.
napisał/a: kasia_b 2008-01-17 08:40
Kinia, fajowe garnuszki - ale się tak zastanawiam czy te rączki nie będą się za bardzo podgrzewały i parzyły
Pelliroja, super takie kolorowe te talerze - uwielbiam kolorowe talerze są najpiękniejsze
Belay, Twój zestaw za kształt to piąteczka

my mamy gary od teściów - Amway - jeszcze takich garnków nie widziałam - po 2 godz od wyłączenia gotowania to co jest wewnątrz np. zupa nadal jest ciepłe
napisał/a: kasia_b 2008-01-17 10:15
no to pokaże nasz żyrandol do kuchni - tu sam żyrandol - jak zrobię zdjęcie kuchni to wstawię do "naszego gniazdka"


ciągle szukam tego fajowego poprzednika, który musieliśmy oddać ale coś jeszcze w necie go nie znalazłam
napisał/a: iwa_ch 2008-01-17 12:10
Pelliroja, super komlpecik
Belay, ekstra porcelana
napisał/a: Itzal 2008-01-17 15:02
kasia_a napisal(a):Amway - jeszcze takich garnków nie widziałam - po 2 godz od wyłączenia gotowania to co jest wewnątrz np. zupa nadal jest ciepłe

to podobnie jak garnki z zeptera, mamy takie w Polsce, znaczy, moja mamus ma. Rewelacja!!!
Belay, sliczny serwis!!!