styl vintage w mieszkaniu w bloku - co myślicie?

napisał/a: UNICORNE 2016-08-27 20:00
Hej wszystkim Powiedzcie mi, co sądzicie na temat urządzenia sobie mieszkania w bloku w stylu vintage? Nie jest to żadna tradycyjna kamienica, to jak najbardziej mieszkanie w zwykłym bloku, sześć pięter, dużo mieszkańców, taka klasyka wśród bloków
napisał/a: MadZiunkA 2016-08-28 13:47
A czemu miałoby nie pasować do bloku? Urządzanie wnętrz jak każde inne ;) To Twoje mieszkanie i możesz robić w nim co chcesz
napisał/a: UNICORNE 2016-08-28 19:20
No wiem Problem w tym, że moi rodzice twierdzą inaczej i mówią mi, że takie meble jakie chce sobie wybrać to niezależnie jak ładne to w ogóle do bloku się nie nadają
napisał/a: MadZiunkA 2016-08-28 20:01
To jakie sobie meble w takim razie wzięłaś, że tak oponują?
napisał/a: Malana 2016-08-29 14:18
Jasne, że pasuje. Nie widzę żadnych przeszkó. Wzięłabym tylko pod uwagę, że bloki mają na ogół mniejsze pomieszczenia, dlatego trzeba uważać z gabarytem mebli. Więc raczej wielki ciemny kredens będzie wyglądal źle. A tak to hulaj duszo! :)
napisał/a: UNICORNE 2016-08-29 15:37
Malana napisal(a):Jasne, że pasuje. Nie widzę żadnych przeszkó. Wzięłabym tylko pod uwagę, że bloki mają na ogół mniejsze pomieszczenia, dlatego trzeba uważać z gabarytem mebli. Więc raczej wielki ciemny kredens będzie wyglądal źle. A tak to hulaj duszo! :)


Jasne, wiadomo, że do małych pomieszczeń generalnie powinny być jasne meble, więc jak w końcu się zdecyduję to pewnie właśnie w taki sposób.

MadZiunkA napisal(a):To jakie sobie meble w takim razie wzięłaś, że tak oponują?


A postanowiłam sobie wziąć w takim stylu:


napisał/a: kasia.i.tomek 2016-08-29 15:43
UNICORNE napisal(a):
Malana napisal(a):Jasne, że pasuje. Nie widzę żadnych przeszkó. Wzięłabym tylko pod uwagę, że bloki mają na ogół mniejsze pomieszczenia, dlatego trzeba uważać z gabarytem mebli. Więc raczej wielki ciemny kredens będzie wyglądal źle. A tak to hulaj duszo! :)


Jasne, wiadomo, że do małych pomieszczeń generalnie powinny być jasne meble, więc jak w końcu się zdecyduję to pewnie właśnie w taki sposób.

MadZiunkA napisal(a):To jakie sobie meble w takim razie wzięłaś, że tak oponują?


A postanowiłam sobie wziąć w takim stylu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Nie rozumiem czemu takie meble miałyby nie pasować do bloku - według mnie jak najbardziej pasuje. Powiedz rodzicom, żeby zjedli snickersa, by się odmulili
napisał/a: kristi444 2016-08-29 15:49
Piękne te meble
napisał/a: UNICORNE 2016-08-29 21:28
kristi444 napisal(a):Piękne te meble
napisał/a: limme 2017-04-18 13:27
Mi osobiście równiez podobają się taki klimaty i postarałam się tak własnie wyposażyć moje mieszkanie. Oczywiście bez przesady. Nie mam w nim pałacu ale jest barziej retro niż nowocześnie. Aktualine zastanawiam się nad wystrojem okien ponieważ firany jakie mam obecnie są już stare i wyglądają na oknach średnio....
Biorę pod uwagę:
roletę rzymską
oraz takie delikatne firany
https://firaneo.pl/pl/p/FIRANKA-GOTOWA-WOAL-KRESZ-wys.-160%2C-250-cm%2C-LUB-NA-WYMIAR%2C-2-kolory%2C-N735/1539
Co będzie Waszym zdaniem lepsze?
napisał/a: sonia54 2017-05-23 23:47
uwielbiam taki styl sama chce urządzić tak swoje mieszkanie mam 54 mkw. Obecnie zastanawiam się nad zakupem stołu, https://www.paulbunyan.pl/category/meble-drewniane-ze-starego-drewnastoly-drewniane-ze-starego-drewna myślicie że ten nadaję się pod ten styl. Wygląda obłędnie, ale nie chciałabym by gryzł się ze stylem. Co myślicie?
napisał/a: yasmani 2017-06-05 09:01
Moim zdaniem ten stół do strzał w 10 :) Słyszałam już wiele pozytywnych opinii na temat stołów od firmy PaulBunyan. to produkty bardzo dobrej jakości, poza tym myślę, że ich wygląd jest ponadczasowy i z pewnością będą pasować do niemal każdej stylizacji. Tylko pamiętaj, że czas realizacji zamówień indywidualnych to około 8 do 10 tygodni, warto mieć to na uwadze :)