Robot kuchenny - wielofunkcyjny

napisał/a: efryna 2016-08-01 11:44
daffodil, ja też mam thermomixa, ale wolałabym chyba kitchen aida
ale prawda, fajna rzecz, używam od kilku lat i nadal się sprawuje super, bez żadnych awarii, małej gotwałam zupy, jak jej rozszerzałam dietę, łatwo się myje i ogólnie nie ma miliona części, które trzeba upychać po szafkach. ale szczerze to nie rozumiem jego fenomenu i raczej bym tyle kasy na niego nie wydała wiedząc, co "potrafi", bo to tak naprawdę miska z nożem i funkcją podgrzewania (dostaliśmy jako prezent ślubny)
napisał/a: Misiowa1 2016-08-01 12:09
efryna napisal(a):, ja też mam thermomixa, ale wolałabym chyba kitchen aida

zamieniamy się?
a tak serio, to mnie też marzy się thermomix ale teraz ważniejszy jest komandor
napisał/a: limme 2016-08-22 09:40
Ja się ostatnio zastanawiałam nad robotem kitchen aid bo niesamowicei mi się takie roboty podobały ale zrezygnowałam z uwagi na cenę. Doszłam do wniosku,ze nie bedę tyle za niego wydawała kasy....W końcu zdecydowałam sie na Tefal Masterchef Gourmet i jestem zadowolona. Równiez fajnie wygląda bo jest bialy:


Funkcji ma sporo. Kosztował mnie 1100 zł oraz udało mi się wziąć go na raty . W rtv Euro agd gdzie kupowałam jest opcja kupowania na raty 0% bez ządnych dodatkowych obowiązkowych opłat oraz ubezpieczenia. Przez rok będę go sobie na spokojnie spłacała.
napisał/a: pola_267 2016-08-24 10:47
Kurczaczek, mnie też nachodzi na tego termomixa, czemu on taki drogi
napisał/a: krasnolud1 2016-08-24 13:04
limme, mam podobny z boscha
napisał/a: Yenna 2016-08-24 13:18
Mimezja napisal(a):limme, mam podobny z boscha

też mam z Boscha :D

a thermomixa ma teściowa i szczerze nie rozumiem zachwytu nad nim. Za mało ma funkcji w stosunku do ceny :P
napisał/a: Malana 2016-08-29 14:19
Też mam boscha i nie wyobrażam sobie życia bez niego. :)Thermomix jest dla mni zbyt przekombinowany.