Autor Wiadomość

Mieszkanie, wynajem czy kupno...

andrelka

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2016-03-25, 10:55   
No nie można:
http://www.forum-kredytow...dkow-97388.html

Środki się skóknczyły. Niby zapewniają niektóre osoby, ze kasa znajdzie się w styczniu przyszłego rokku ale czy można być tego pewnym? Jeśli chcesz zaryzykować to możesz kupic mieszkanie w programie ale tylko jeśli osoby sprzedające Ci mieszkanie zgodzą się na dostanie środków w styczniu przyszłego roku.

krystyna123

Wysłany: 2016-04-22, 14:52   
Z mężem ostatnio rozważaliśmy tą kwestię - kupić czy wynająć. Radziliśmy się nawet biura nieruchomości, gdzie mogliśmy porównać ceny i koszty. I w końcu zdecydowaliśmy się na [mod:reklama usunieta]. To jednak bezpieczne, bo nie musimy brać kredytu - jak nawet stracimy pracę, to się po prostu wyprowadzimy i nie będziemy obciążeni żadnymi ratami. Zresztą z wynajmu jestem zadowolona.

milena_kos

Wysłany: 2017-04-20, 13:11    Mieszkanie, wynajem czy kupno...
Lepiej zdecydować się na zakup. Nie wiem skąd jesteś, ale nieopodal centrum Warszawy, trwa nowa inwestycja, o której można przeczytać pod adresem: http://www.radnych2.pl/. Może warto byłoby zastanowić się nad zakupem mieszkania w tym miejscu?

slaweczko

Wysłany: 2017-04-22, 00:25   
Zdecydowanie lepiej kupić. Oczywiście jeśli macie odpowiednią liczbę pieniędzy, bo nie radzę brać kredyty. My akurat z moim chłopakiem wspomoglismy się trochę u rodziców, ale zawsze lepsze to niż branie kredytu. Nigdy w życiu kredytu nie chcę brać. Ogólnie ja już nie mogę się doczekać jak się wprowadzimy, kupiliśmy mieszkanie na Ochocie w Warszawie. Mega piękna okolica i blisko do mojej uczelni! <3 Dla mnie najważniejsze bylo to, żeby miejsce w którym mieszkamy było tak dobrze zlokalizowane, aby mieć dojazd wszędzie i www.grojecka216.com takie włąsnie mieszkania proponuje :) Odliczam dni do przeprowadzki! <3

Odpowiedz do tematu