Jakiej firmy tani system alarmowy do mieszkania

napisał/a: tymekalex91 2016-10-30 10:01
Witam użytkowników forum. Posiadam problem z wyborem systemu alarmowego do mojego domu. Muszę założyć niedrogi alarm, który nie będzie powodował fałszywych sygnałów włamania - często wyjeżdżam i nie chcę się na zapas denerwować. Wyczytałam na tej stronie trans-sat.pl , że alarmy Satel są najczęściej zakładane w domach. Natomiast nigdzie nie mogłam odszukać informacji o innych systemach alarmowych? Czy nie są dostępne na polskim rynku? Czy jest inny powód, że nie ma sensu ich zakładać w domu. Chciałam się jeszcze spytać jak wygląda zabezpieczanie budynku kiedy jestem w jego środku. Czy można uruchomić wtedy system alarmowy i przemieszczać się po domu swobodnie. Oraz najważniejsza rzecz - mam kota. Czy taki zwierzak będzie włączał system alarmowy w domu?
napisał/a: Appla 2016-11-07 07:03
Jasne, że są. Trzeba głębiej szukać. Z resztą sporo firm ochroniarskich ma własne systemy, które oferują. Np Konsalnet Dysponuje swoim własnym systemem alarmowym, z aplikacją mPanic dzięki której możesz uzbrajać i rozbrajać alarm za pomocą telefonu. https://www.konsalnet.pl/oferta/monitoring/ na tej stronie znajdziesz więcej informacji dot. ochrony domu. A zwierzak to nie problem.