Jakie schody w domu

napisał/a: izabaran 2014-12-11 14:09
Polecam wszystkim schody z drewna. Najbardziej urzekające są schody dywanowe


Jeszcze robią na mnie wrażenie takie


Zdjęcia pochodzą ze strony [mod:reklama usunięta]
napisał/a: Blik4 2015-02-20 16:50
Ja wybierając schody do swojego domu kierowałam się trochę rozsądkiem i praktycznością, ale też wyglądem. Zdecydowałam się na tradycyjne drewniane lecz dostosowane do moich potrzeb :) Zdjęcia schodów ze szkłem prezentują się super, ale z dzieciakami w domu ciężko utrzymać porządek :/ Schody drewniane, które można cyklinować i zabezpieczyć na długie lata to dla mnie lepsza opcja. Ostatnio utwierdziła mnie w tym przekonaniu moja teściowa, która robiła renowację swoich schodów z firmą [mod:reklama usunięta], wyglądają super i są jak nowe :)
napisał/a: Oswana 2015-04-08 12:58
Mi bardzo podobają się te
Są obłędne moim zdaniem! :)
napisał/a: karska 2015-06-30 14:00
Ile realnie kosztuje wykonanie schodów drewnianych wraz z ich instalacją w nieruchomości? To zależy od typu, drewna, czegoś jeszcze?

[ Dodano: 2015-08-12, 13:59 ]


Zdjęcie z galerii Prudlik. Schody drewniane jak dla mnie to mistrzostwo świata
napisał/a: mionn87 2015-09-15 11:06
Oczywiście najlepsze są schody drewniane. Dużą popularnością spośród schodów drewnianych cieszą się ostatnio gotowe schody, mające modułową konstrukcją - nie zajmują one zbyt dużo miejsca, oraz są tańsze od tradycyjnych schodów, a ich montaż jest nieskomplikowany i stosunkowo szybki. Takie schody można ponadto zamontować w już wykończonym wnętrzu, bez przeprowadzania kosztownych remontów.
napisał/a: adamkor 2016-02-19 14:02
Mogę szczerze polecić kaisera, robili schody w moim domu. [mod:reklama usunieta] Naprawdę zrobili to z dużą dokładnoscią. Specjalizują się w schodach nowoczesnych, ale chyba mają w ofercie też inne rodzaje. Pozdrawiam
napisał/a: memoria 2016-08-08 14:12
mod:reklama usunięta
napisał/a: Maritaj1 2016-08-10 09:28
Jaki jest koszt wykonania takich schodów?
napisał/a: chickadee 2016-08-24 15:28
Czy znacie dobre farby do schodów?
Chcemy przemalować schody na biało, w tym stopnie i poręcze czarne. Białą farbę typowo pod drewniane schody kupiliśmy, gorzej ze znalezieniem czarnej. Czy mogę gdzieś taką dostać?
napisał/a: Itzal 2016-08-24 15:38
paterdama napisal(a):Ile realnie kosztuje wykonanie schodów drewnianych wraz z ich instalacją w nieruchomości? To zależy od typu, drewna, czegoś jeszcze?

i od tego, jak wyceniający cię widzi Nam zawołali za schody z 12 trepami, bardzo proste, bez barierki, z naszego drewna, 9 tys zł Oczywistą oczywistością jest, że podziękowałam za usługę, bo to samo mogę mieć za połowę tej ceny. Żeby to jeszcze z drewna stolarza było, to ok, rozumiem, ale z naszego?
napisał/a: chickadee 2016-09-06 20:17
W temacie schodów, czy ktoś z Was ma całe białe schody lub miał z nimi styczność? Szukam opinii.
napisał/a: netka222 2016-11-02 10:01
Akurat całych białych schodów nie mam ale zdecydowałam się na coś takiego:


Czyli tradycyjne białe schody z elementami drewna. Jestem bardzo zadowolona. Mąż na początku narzekał.ze będą problematyczne w czyszczeniu ale nic takiego ! Są lekkie, jasna oraz bardzo ładnie wyglądają we wnętrzu w stylu angielskim.
mod reklama usunięta