jaki sprzęt agd?

napisał/a: barbss 2014-05-07 21:44
jakich marek sprzęt macie w domu? Jakie polecacie? Chodzi mi szczególnie o pralkę, lodówkę, piekarnik
napisał/a: aneczka98 2014-05-07 22:45
Pralkę i lodówkę mamy z whirpoola, a piekarnik z Amici. Wszystko działa bez zarzutu juz od kilki dobrych lat
napisał/a: Evelincia 2014-05-08 17:39
Bosch- lodówka do zabudowy, piekarnik, płyta indukcyjna, pralka, okap wyspowy
Siemens- zmywarka do zabudowy

Ze wszystkich jestem zadowolona 😉
napisał/a: errr 2014-05-08 19:01
nie ważna marka, ważne czy funkcje będą Ci pasować.
napisał/a: Simpel 2014-05-10 02:37
Z piekarników mogą być Electroluxa, dobry współczynnik jakość/cena. Te nowe mają już czyszczenie pyrolityczne, termosondy, powiększoną komorę, tak że chyba się opłaca dość.
napisał/a: fajnarenia 2014-05-28 00:17
Potwierdzam, że Electrolux to dobra firma. Rodzice mieli dawno temu ten sprzęt, ja też kupiłam do swojego mieszkania. Dla mnie liczy się glównie trwałość.

napisal(a):nie ważna marka, ważne czy funkcje będą Ci pasować.


tak a potem po 2 latach na śmieci, bo funkcje fajne ale jakość marna. Jak programator w tanich pralkach ci padnie po gwarancji to taką część zamienną kupisz w cenie kolejnej taniej pralki.
napisał/a: Oazis 2014-05-28 10:02
himera2 napisal(a):Potwierdzam, że Electrolux to dobra firma. Rodzice mieli dawno temu ten sprzęt, ja też kupiłam do swojego mieszkania. Dla mnie liczy się glównie trwałość.


Ja za to odradzam każdemu Amicę. W lato szyba w piekarniku mi po prostu eksplodowała, a warto wspomnieć, że piekarnik nie był włączony! Pani na infolinii opryskliwa, sugerowała mi, że z pewnością sama uszkodziłam szybę np. kijem od miotły (?!) i to niemożliwe by szyba sama ot taka siebie się roztrzaskała. Odmówiono mi prawa do reklamacji, wymieniłam tą szybę w lokalnym serwisie, który mi dał dodatkowo na szybę gwarancję. Pan wymieniający szybę rzekł, że już nie raz wymieniał szyby w Amicach, bo te po prostu same z siebie pękają, np. pod wpływem gorąca.

Widać ja niejedna tego doświadczyłam - http://www.skapiec.pl/site/cat/332/comp/241139_komentarze/
napisał/a: Simpel 2014-05-28 16:55
himera2 napisal(a):Potwierdzam, że Electrolux to dobra firma. Rodzice mieli dawno temu ten sprzęt, ja też kupiłam do swojego mieszkania. Dla mnie liczy się glównie trwałość.

napisal(a):nie ważna marka, ważne czy funkcje będą Ci pasować.


tak a potem po 2 latach na śmieci, bo funkcje fajne ale jakość marna. Jak programator w tanich pralkach ci padnie po gwarancji to taką część zamienną kupisz w cenie kolejnej taniej pralki.



Akurat widziałem, że na ten nowe jest 10 lat gwarancji, przynajmniej na silnik...
napisał/a: errr 2014-05-28 20:42
himera2 napisal(a):w tanich pralkach
a które to są te tanie marki pralek które mają paść?

Ja mam wszystko innej marki: pralka amica, kuchenka Mastercook, lodówka Whirpool, mikro Clatronic, grill Zelmer ('12), odkurzacz no name z niemieckiej wystawy za 40 zł, czajnik elektryczny kupiliśmy zelmera to sie zepsuł po roku, teraz mamy jakiś tani polski i na razie chodzi.
Wszystko kupowaliśmy na początku 2010 roku i na razie wszystko mi pięknie śmiga. Dobierane było cena do jakości czyli wszystkie pasujące nam funkcje za jak najniższą cenę:)
Nawet jak nam się coś zepsuje po tych paru latach to nie będzie szkoda bo wszystko kupiliśmy bardzo tanio a i za te parę lat będą fajniejsze, wypaśniejsze sprzęty :)
a jak ktoś myśli że mu się drogie i "markowe" nie zepsuje to jest jakiś naiwny...
chcecie mieć trwałą pralkę to sobie kupcie Franię;)
napisał/a: barbss 2014-06-11 13:02
jak na razie wymieniłam pralkę, kupiłam marki LG :). Bardzo fajna, cichutka, ma sporo programów. Jak na razie jestem zadowolona, piekarnik znalazłam jakiś siemens do zabudowy
napisał/a: zosiank 2014-06-18 23:16
polecam sprzęt marki Bosch. Może jest troszkę droższy niż innych firm ale zdecydowanie warto dopłacić za jakość. Poprzedniom pralkę miałam firmy Candy i cały czas musiałam wzywać serwis bo coś się psuło. Któegoś dnia mąż się zdenrwował i wymianił ją na nową pralkę Boscha która już 2 rok się nie popsuła :)
napisał/a: pretty_me 2014-07-23 11:35
Mam pytanie odnośnie zmywarki :) Czy opłaca się kupować dla 2 osób? I jaką byście polecili?