jaki sprzęt agd?

napisał/a: spiegel 2016-09-09 08:52
U mnie większość urządzeń jest marki Bosh :)
napisał/a: dotri 2016-09-30 18:43
w koncu cena przewazyla ;) i wzielismy samsunga z rozszerzona gwarancja. pech chial ze w mieszkaniu mielismy korki starego typu i musielismy przy okazji wezwac elektryka zeby korki wymienil bo za kazdym razem kiedy chcialam uruchomic pralke to mi wybijaly :/
napisał/a: amelia_am-1 2016-10-26 15:10
Kochana u mnie w domu i pralka i lodówka i piekarnik od firmy Gorenje. Poprzednia pralka była również tej firmy dlatego postawiłam ponownie na ich produkty, tym razem rowniez do kuchni :) U mnie linia simplicity, sprawdza się świetnie i technicznie i wizualnie :P
napisał/a: nowamama92 2016-10-27 11:40
Odnośnie samsunga to na pewno nie polecam pralek tej firmy. Łożysko 3 razy się psuło i pomogła dopiero wymiana pralki na inna markę. W przypadku lodówek to do samsunga póki co nie mam zastrzeżeń bo działa od kilku lat bez problemu.
napisał/a: nataszaplonska 2016-11-16 14:31
U mnie jak u Alicji sprzęt gorenje, tyle że zmywarka rownież bezawaryjnie wszystko działa, mąz zadowolony bo nasz poprzedni sprzęt raz na kilka miesiecy był w serwisie :(
napisał/a: amelia_am-1 2017-02-16 15:18
U mnie lodówka, płyta indukcyjna, okap jednej firmy. Wnusiowa mam też blender ręcznyod Gorenje jak reszta, jak narazie moja ulubiona firma agd :) Lubię miec spójność w domu, a gorenje wypuszcza na rynek fantastyczne linie gdzie wszystko do siebie pasuje
napisał/a: Aurorado 2017-03-07 17:07
Ja nie jestem przyzwyczajona do jakiejś szczególnej firmy i kupuję to co akurat mi się podoba.
napisał/a: calisto 2018-04-12 12:13
Nie wiem czy jest jakis sens kupowania sprzętów konkretnie od jednej tylko firmy. W koncu jedna firma może się specjalizować w zmywarkach, druga może mieć lepsze płyty kuchenne. Warto jest poczytać sobie opinie na temat poszczególnych sprzętów.
Jeśli zastanawiacie się jednak nad płytą to polecam kupić sobie w jasnym kolorze. Większość wybiera czarny ale jasny kolorek jest o wiele łatwiejszy do utrzymania w czystości.
Dobre ceny aktualnie ma ten sklep:
https://hee24.eu/pol_m_AGD-duze-225.html
Możecie sobie przejrzeć.