jaki sprzęt agd?

napisał/a: Dorotaa1 2015-09-17 17:08
Dobrze, że ktoś pomyślał, żeby założyć taki temat.
Sama mam w planach wymianę sprzętów kuchennych i trochę mnie przeraża to, jak duży jest wybór.
Widziałam np. w Rtv Euro Agd co najmniej po kilka model z każdego urządzenia, które sprawdziłyby się u mnie.
Tylko później wychodzą takie kwiatki jak mówicie, czyli np. za głośno chodzi lodówka albo coś w tym stylu. Trudno tego uniknąć.
napisał/a: JoannaKwiatk1 2015-10-21 00:02
A ma któraś może pralkę parową? Jak to się sprawdza?
napisał/a: andrelka 2015-12-24 12:26
A ja od jakiegoś czasu nie mogę się wprost nacieszyć z nowego ekspresu jaki sobie kupiłam. Wybrałam model krups Ea 9010. Wcześniej mielismy ekspres na kapsułki ale zarówno ja jak i mąż jesteśmy totalnymi kawoszami tak wiec na kapsułki wydawaliśmy bardzo duże pieniadze. Z tego jesteśmy o wele bardziej zadowoleni. Ekspres porządny . ma wiele kaw w ofercie ( ponad 17).
Sam sie czyści,mleko również leje się wygodnie do filiżanki oraz bezpośrednio w niej jest spieniane. Z doświadczenia wiem,że dobry ekspres musi swoje kosztować :)

Kawa wyśmienita. Szczególnie espresso z rasową crema.
napisał/a: madamo 2016-04-21 15:52
Ja bardzo sobie cenie markę electroluxa mam i lodówkę i zmywarkę już kilka lat:) A teraz dodatkowo kupiłam sobie piekarnik parowy PlusSteam z taka funkcją UltraFanPlus który ma specjalny wentylator, dzięki któremu potrawy pieką się równomiernie – niezależnie od poziomu, na którym zostały umieszczone. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolona zresztą jak z innych sprzętów tej marki. Są solidnie wykonane, wysokiej jakości:)
napisał/a: krasnolud1 2016-04-21 18:16
wiolas, o lodówkach elektroluxa mam kompletnie odmienne zdanie. Mam w domu, mają teściowie, mieli rodzice - wszystkie egzemplarze buczące i wydające dziwne dźwięki, kupowane w różnych latach, więc to nie wada konkretnego modelu. Innego sprzętu nie próbowałam, ale lodówki już nigdy nie kupię.
napisał/a: andrelka 2016-04-27 10:21
Ja mam w swoim mieszkaniu większość jednej marki. Konkretnie marki Candy. Byłam bardzo zadowolona z ich pralki bo używam jej już ponad 8 lat tak wiec jak remontowałam kuchnię nie szukałam innych sprzętów i również postawiłam na tą markę. Nie mam praktycznie żadnych zastrzeżeń. Sprzęty nie były drogie, wszystko działa Nic sie nie popsuło i chodzi już 3 rok.

Lodówka jest cicha i ma wygodnie rozstawione póllki. Płyta indukcyjna również łatwa do czyszczenia :)
napisał/a: mięta 2016-05-10 14:39
ja w sumie mam wszystko z innej parafii i jakoś sprzęt mi się ani nie psuje ;)
napisał/a: JoannaKwiatk1 2016-05-11 11:00
Co do Candy, to też słyszałam że są dobre, ale ja akurat od lat mam sprzęty Electroluxa. Mam też ich lodówkę, która działa bez zarzutu już kilka lat. Jest cicha i energooszczędna. Fajne są też półeczki na drzwiczkach, które mogę dowolnie ustawiać. Teraz muszę kupić piekarnik i z pewnością wybiorę też coś Electroluxa ze względu na ich bezawaryjność.
napisał/a: Nominia 2016-06-17 09:18
Ja również mam kilka sprzętów Candy w swojej kuchni. Konkretnie płytę, lodówkę i zmywarkę. Najbardziej jestem zadowolona ze zmywarki.Domywa praktycznie wszystkie naczynia. Nawet te najbardziej zabrudzone. Fajnie,ze nie zostawia zacieków na kieliszkach. Wcześniej wynajmowałam mieszkanie, w której była zmywarka innej firmy i niestety ale zdarzało się jej nie domywać wszystkich naczyń oraz zostawiała nieładne zacieki na kieliszkach.
napisał/a: memoria 2016-08-08 08:55
mod:reklama usunięta
napisał/a: wet 2016-08-24 11:16
Ja mam obecnie od Candy pralke i jak na razie widzę same plusy. Oprocz niewielkiej grubości oraz pojemności pralka ma fajną funkcję smart touch. Na początku wydawało mi się to nieprzydatne ale z czasem zrewidowałam ten pogląda oraz często z niej korzystam. Funkcja sprawia,ze można sobie zaprogramować kiedy pralka się włączy oraz wyłaczy. Sciągnąć sobie za pomocą telefonu nowe programy prania oraz nawet sterować pralkę głosem.
napisał/a: dotri 2016-09-06 12:45
Hej przy 2 dziecku slychac powoli ze moja stara pralka za dlugo juz nie pociagnie :/ i zastanawiam sie nad kupnem pralko suszarki ze wzgledu na zimowe dni gdzie ciezko na balkonie cos wysuszyc. niestety na pralke i suszarke nie mam miejsca. Ma ktos? Na co zwrocic uwage?
Jak narazie poszperalam w internecie i mam na oku 2 modele Bosch WVH30590 HomeProfessional albo Samsung WD80J6400AWEG. Co maslicie ktory bylby lepszy?