Jak urządzić salon?

napisał/a: Anula_ 2014-07-25 18:54
No więc jak urządzić jadalnio-salon? Dom zbudowany, dość szybko poszło i nie zdążyłam się zastanowić a w styczniu już się chcemy wprowadzać na całkiem gotowe.
[reklama usunięta]
Układ mam taki jak tu, bo to mój projekt według którego był budowany cały dom, ale nie mam pomysłu na meble.
napisał/a: Krapel 2014-07-28 15:16
Ja mam niezłe rozwiązanie, które zamierzam wykorzystać w swoim salonie, tylko jeszcze nie odebraliśmy kluczy od mieszkania. Wpadliśmy niedawno na katalog, w którym były szklane pustaki umieszczane w różnych pomieszczeniach i tam właśnie w ten sposób rozdzielano kuchnię z salonem. Jak nie wiesz o co chodzi, to zerknij na stronę tej firmy: [reklama usunięta]
Akurat w tej branży są najlepsi i mają najkorzystniejszą ofertę.
napisał/a: AlkaWeD 2014-07-28 23:25
jak tu wejdziecie to możecie mieć kłopoty z wyborem - za duży : ))
ale jak masz swój styl ( a raczej każdy ma) to poczujesz werwę do aranżacji : )):
[reklama usunięta]
- nowoczesne meble - warto po prostu poczytać i obejrzeć : )
napisał/a: basiakraw 2014-07-29 10:38
Ja kupowałam łóżko w [reklama usunięta], ale oglądałam wszystkie aranżacje i żałowałam, że już całe mieszkanie mamy umeblowane.

Wydaje mi się, że do Twojego wnętrza pasowałyby te meble:
[reklama usunięta]
oraz te z trzeciego zdjęcia [reklama usunięta]
Na pewno znajdziesz coś dla siebie, jakościowo meble są super, a wizualnie jak każdy widzi.
napisał/a: moniikaa 2014-07-30 20:30
o tak, te meble byłyby idealne do takiego mieszkania ;)
napisał/a: mo_nika_1992 2014-08-20 10:58
A może coś takiego :[mod:reklama usunięta] galeria nr.1. Na pewno duża kanapa, bo masz na to miejsce, duży telewizor. Wiadomo- komfort najważniejszy :)
napisał/a: sobieslaw 2014-09-15 14:49
Ja w większości meble do salonu kupowałam tu`; [reklama usunięta]
Chciałam wyposażyć salon nowocześnie i stylowo, więc te meble były do tego idealne.
Jak dla mnie w salonie musi być duża kanapa + 2 fotele lub sofy, jakiś stolik kawowy, szafka pod TV, najlepiej jakiś barek i regał/komoda. I koniecznie parkiet + dywan :D
napisał/a: olesiek 2014-09-16 17:07
na pewno w delikatniejszych i ciepłych kolorach, no chyba że jakieś fajne żywe połaczenia czekolady z kością słoniową lub inne, ale w każdym razie minimalizm ;)
napisał/a: mila_bak 2014-09-26 08:50
olesiek napisal(a):na pewno w delikatniejszych i ciepłych kolorach, no chyba że jakieś fajne żywe połaczenia czekolady z kością słoniową lub inne, ale w każdym razie minimalizm ;)


@olesiek, zgadzam się z tymi delikatniejszymi kolorami. Sama byłam w podobnej sytuacji i zdecydowałam sie na rozwiązanie, które prezentuje się podobnie jak na zdjęciu poniżej.
Kolejny krok do osiągnięcia upragnionego minimalizmu aranżacyjnego za mną! Co o tym sądzicie?
napisał/a: fix22 2015-08-06 18:06
Do salonu polecam eleganckie drewniane poroże. Jest to stylowa ozdoba nawiązująca zarówno do tradycji, jak i do nowoczesności. Dostępne są m.in. głowa jelenia, głowa łosia, byka czy bawoła.



Wysokiej jakości drewniane głowy zwierząt na ścianie to zupełnie nowa na rynku propozycja produktu do dekoracji ścian. Głowa jelenia/bawoła łamie dotychczasowy stereotyp, iż tego typu ozdoby pasują jedynie do wnętrz klasycznych – jest to produkt, który świetnie się prezentuje zarówno w nowoczesnych, designerskich wnętrzach, jak i w domach gdzie wystrój koncentruje się na tradycji.

Tutaj przykłady aranżacji:


Drewniane poroża - głowy zwierząt można kupić na stronie Stylovo.com/.
Polecam!
napisał/a: marrta1 2015-08-10 19:36
Ja proponuję zajrzeć do tego sklepu http://www.impresje24.pl/
napisał/a: dotri 2015-08-14 19:40
Moj salon jest w koncu (prawie) gotowy
brakuje jeszcze kilku zdjec ale to juz musze w polsce poskanowac

a oto obiecana fotka