Budowa domu - opłaca się?

napisał/a: Benigna 2016-11-12 00:03
W niedługim czasie mam zamiar budować nieduży dom i aktualnie rozglądam się za projektami domów.
napisał/a: Alexia2013 2016-11-12 19:25
jolika, Powodzenia! Kiedy się zamierzacie wprowadzić?Mam takie samo zdanie na temat mieszkania w bloku Czyli 140m2 macie w projekie tak?
My kończymy przeprowadzanie działki ,wstępnie wybraliśmy projekt 160m2 na wiosnę lejemy ławy
napisał/a: marek1989 2016-11-16 10:03
Oczywiście, że warto. Podstawą jest dobry projekt. Ja swój wymarzony znalazłem na http://www.extradom.pl/ Jeśli chodzi natomiast o czas budowy, to jest to raczej kwestia indywidualna. Mi całkiem szybko poszło. W ciągu 9 miesięcy udało mi się postawić dom w stanie “pod klucz”. Jeśli więc miałbym jeszcze raz podejmować decyzję, to bez wahania rozpocząłbym budowę :)
napisał/a: Mojniczka 2016-11-20 15:40
Również kupiliśmy bliźniaka na współe z rodzicami do wykończenia i właśnie jesteśmy w trakcie remontu. Ja osobiście mam już dość i chce żeby ten koszmar się skończył Niby większość porobiona a i tak na nowo musieliśmy zakładać wszelkie podzielniki, liczniki i inne takie... Bardzo pomogła Nam firma http://visterma.pl/uslugi/ , dzięki której mogliśmy zoptymalizować ogrzewanie w domu tak aby był on jak najbardziej energooszczędny... Mam nadzieje, ze po nowym roku już będziemy na swoim.
napisał/a: koniesz 2016-11-23 14:46
My z mężem zdecydowaliśmy się na kupno domku nowo wybudowanego jeszcze nie zamieszkanego więc właściwie wyszło na to samo jakbyśmy budowali, ale przekalkulowaliśmy sobie i jednak nam wyszło taniej kupić niż budować, zwłaszcza że ten którego znaleźliśmy jest dokładnie taki jaki wymarzyliśmy a przynajmniej bardzo podobny
to tutaj: właściwie drugim powodem czemu kupiliśmy była nasza sytuacja, mam termin porodu w kwietniu i mój mąż chciał szybko kupić niż budować miesiącami, żebym się "niepotrzebnie nie stresowała budową" hehe
napisał/a: werdina 2016-11-25 11:27
Ja się cieszę że mam takie swoje miejsce na wsi, mam nadzieję, że tylko kiedy juz nie będę musiała pracować to przeniosę się tam na stałe... dom to dom! Może spore koszty ale jednak to takie nasze miejsce.
napisał/a: Biedroneczka5 2017-01-25 08:37
My stwierdziliśmy,że się nie opłaca dlatego postanowiliśmy kupić mieszkanie. Teraz tylko czeka nas reklama usunięta] i załatwianie różnych spraw. Na pewno jakiś czas to potrwa ale później już będziemy mogli cieszyć się tym co nasze.
napisał/a: faworytka 2017-10-23 11:43
Myślę, że się opłaca budować. Firma FACHMAN z Podkarpacia deklaruje, że stawiają domy już od 170 tys. zł. Wiadomo,wiele czynników składa się na cenę domu. Fachman ma swoje oddziały w Mielcu, Rzeszowie i Dębicy. Są rzetelni i terminowi, stawiają domy pod klucz. Polecam zapoznać się z ich szeroką ofertą na stronie internetowej.